Jump to content

meile RS-09 vokietukui


Augunstas

Recommended Posts

Tai super :lol: , pas mane tik šeštu pavaru , laisvais apsukais negesta , kai kur iremiu .

o mano orginalas 4cilindru toks silpnas ...  nu kai jau uzknakcinciu reikes padaryti ka ir jus padaret ..gerai kad is galo dedasi galima ir 6cilindru ideti :))))))

Mano vienas pazystamas turi samapala  -idetas -2.4 merso lengvos masinos variklis -deze merso ant zilo remo  ir tiltai kazkokie panasus ...  dirba kaip lengva masina jokios vibracijos  ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

sveiki, turiu didesni rs09 broli zt 323, ieskau gal kas turi eksploatacijos knyga tokiam traktoriui ar zino kur gaut? tiktu ir detaliu katalogas... nupirkciau. pas mane metosi rs o9 dvieju ir keturiu cilindru detaliu katalogas popieriniam varijante vokieciu kalba jei kam reikia.

http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-seite:4/zt-323/k0 cia kartais buna

o cia tikrai yra http://www.dhd24.com/archiv/2010/46/5294/1/Fahrzeugmarkt/2625/KFZ-Literatur--Betriebsanleitungen.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Pakeliam temą. Po truputį ir aš krutinu savo RS"ą. Pradėjau daryt frontalinį.

post-10963-0-29624000-1430419644_thumb.jpg

post-10963-0-80434000-1430419699_thumb.jpg

Gal kas esat darę rulonų griebtuvą? Gal turit lengvo ir paprasto varianto foto? Būtų įdomu pažiūrėt, nes planuoju ir pats pasidaryt. :icon-wink:

Aš mėšlui kraut naudoju

post-10963-0-16592000-1430419991_thumb.jpg

Aišku turiu šiam krautuvui ir šakes, bet dabar mėšlas gan smulkus tai tinka ir kaušai.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

cia šaunuolis ,bet vargo daug ,nebutu lengviau rasti  tarybini (atleisk kad siulau ruska) :icon-biggrin:  12v tachometra ,nuo generatoriaus nuvest kintama +ir viskas

Dekui . Neradau niekur to tarybinio , be to ir kainuoj nemažai :) , be to ir tikslumas , t.y suderinimas ir dirzelio buksavimas . Didžiausia bėda , kad nerandu 'geradėjo' kas taji lipduka , gražiai atspausdintu , pagal išmatavima tiksliai . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui . Neradau niekur to tarybinio , be to ir kainuoj nemažai :) , be to ir tikslumas , t.y suderinimas ir dirzelio buksavimas . Didžiausia bėda , kad nerandu 'geradėjo' kas taji lipduka , gražiai atspausdintu , pagal išmatavima tiksliai . 

Geriau is rankos nudazyt  ...  printerio dazai neilgai laikys .....kazkur maciau  buna klijuojamu skaiciuku lyg klaviaturai  

grozis vokiecio 

https://www.youtube.com/watch?v=ShJrionH_mw

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

..............  

grozis vokiecio ...................

 

Hmm , ... šiandien buvau aplankyt savo gerą draugą :) , manau , parodys jis tam "išsisokėliui" kur jo vieta iš tikruju . Kai baigs dažymus , įkelsiu gersnės kokybės vidiuškę , matysim ką tadu apie grožį pasakysit , ponuli   :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  :icon-eek:   :icon-eek:  :icon-eek: .. "Augunstas" , aš pradedu Taves bijot (skaitai mano mintis :lol: ) . Taigis as pats jam vakar ta paty irgi teigiau : "dazyk ratus 'RAL 1001' " ...... , žadėjo taip ir daryt   :icon-mrgreen:

Yra pas mus ..Lada ..  dazai atsirade,sadolin, neblogi ta zalia kai daziau ,daziau su vokiskais dazais -dengia blizga vokiskai  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Bus , bus ta 'RS'o jaunystė' :) , žmogus dirba valdišką darbą , gryzta tik savaitgaliui . O čia laukia jo paties bulviakasis , dar vietos ūkininkaiciai su savom problem. , remonto įvairaus ir t.t. , šestadieny reikės pažiūrėti kas kaip . Iš mana pusės "nesurudys" - 'как только , так сразу' :lol: ( tikėjausi , čia atsiras kokis norintis atspausti , taxo ciferblato popieriuka ...... neatsirado , dar viens 'projektas' buksuoja :) , teks pačiam ...)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus , bus ta 'RS'o jaunystė' :) , žmogus dirba valdišką darbą , gryzta tik savaitgaliui . O čia laukia jo paties bulviakasis , dar vietos ūkininkaiciai su savom problem. , remonto įvairaus ir t.t. , šestadieny reikės pažiūrėti kas kaip . Iš mana pusės "nesurudys" - 'как только , так сразу' :lol: ( tikėjausi , čia atsiras kokis norintis atspausti , taxo ciferblato popieriuka ...... neatsirado , dar viens 'projektas' buksuoja :) , teks pačiam ...)

Pasitiki bendruomene jumim ,laukia   .tikuosi neuzrudys :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikėkit , :lol: .......... Šiandie , turėčiau gauti savo AGM'čika - будем 'тестить' на тракторах , как себя поведет :) . Akumuliatorius , temoj jisai dėmesio nesulaukė , kažkodėl ?? Tad pristatysiu , čia ... a neišginsi į 'šiukslyna' ? :lol:

Del jo norejau klaust -nesulauke demesio todel kad pas visus dideli stovi ir bandyt savo saskaita nenori  -  jei kalba eina apie tuos ,,sausus,, tai man teko kelias auto matyt is vok.parveztas tai jie visi buvo numire ...    mano atveju  kazkada paemiau nurasytus is vienos pardes  tai jau  4-ti metai jiem eina ir dar suka cia buvo paprasti ... o siaip turiu vieno meistro pagaminta uzvedeja-pakroveja  12v  tai idedi akuma kad starterio magneta imustu ir ijungi uzvedeja ir dirba ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...