Jump to content

meile RS-09 vokietukui


Augunstas

Recommended Posts

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki, RS'ų mylėtojai, su artėjančiais Naujaisiais.

 

Taigi taip gavosi, kad ir aš tapau vieno tokio ratuoto agregato savininku. Daiktas, aišku, gyvenimo matęs, įmestas audi 1.6d motoras (aišku padaryta ne taip "tolkovai", kaip čia pas jus liaudis pasidarius),T16 ratai, yra dalgis,  turi visokių problemų, bet sodyboj kaip pagalbininkas sueis. Paskaitinėjau šitą temą ir matau, kad čia nemažai išmanančių yra, tad norėčiau užduot keletą klausimų. Pirmas, tai darbinio prailgintuvas. Pas mane jo nėra, bet gal ateity būtų neblogai. Verta ieškot originalaus ar verčiau "samadielną" kokį pasidaryt? Gal yra kas turėtų remonto žinyną? Ten nuimta viena traukutė nuo jėgos atėmimo dėžės vieno "ryčago", plius vairo laisvumas nemažas, norėčiau prieš ardant pasižiūrėt vidų "ant popieriaus".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , Ignatio pranešimas:

Sveiki, RS'ų mylėtojai, su artėjančiais Naujaisiais.

 

 

Sveikas , su Naujaisiais ir Tave . Prailgintuvą nesunku ir padaryt , po Naujų šventimo galėsiu pamatuot kokie ten ilgiai ir pačią jo konstrukciją pafotkint . Yra pas mane dalių katalogas ir aptarnavimo knyga , iš ten jei kas domins irgi galima perfotkint , bet lygtai RS'o forume kažkas yra siūlęs ir knygutę , reiktų pajieškot . Dėl vairo laisvumo esu kai ką daręs , bet vėlgi tik po švenčių galėsiu įmest fotkę kaip padariau .  Gera žinia - RS'as pasipildė , dar vienu "vokiečiu" cm.gif  Su Naujais  2018'taisiais ,  gerbuvio ir sėkmės visiems !!!! az.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, su Naujaisiais!

 

Kągi, šventės leido pasisėdėti prie PC ir pasiieškoti informacijos savo naujam žaislui, Rs'ui. Deja, čia, žiūriu, toks traktorius, kuriam ieškant manualo pasijauti taip, tarsi ieškotum manualo tankui - tarsi karinė paslaptis, tik gudrūs vokietukai prispausdinę pardavinėjai ebay po 15-20 eur. Bet vistik šį bei tą pavyko surasti, nors ir ne tiek, kiek norėjau, tačiau pavyko. Pasidalinu su kolegomis, gal kam pravers ir bus įdomu. Pirma nuoroda - daugiau vartotojo žinynas vokiečių kalba, antra -  kažkoks vengriškas žinynas, bet yra ir truputį sandaros parodyta. Jei kas turit kokį remonto žinyną, norėčiau įsigyti, galėčiau padaryti elektroninę jo versiją ir su visais pasidalint.

 

https://drive.google.com/open?id=10neHLgo6UaE3qDScGy5vubMupfGUEc2l

https://drive.google.com/open?id=1XQUZrY19LU08d-LndzUKkgTKlb62Xggt

 

marazas, gerai, kad turit kolonėlę, yra tikimybė, kad bus reikalinga. Kol dar nepradraskiau ir nepasižiūrėjau kokia situacija su manąja, nieko konkrečiai sakyt nenoriu, bet turėsiu omeny, kad pas tamstą yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Sveiki, turiu seną menkai gyvą, bet dar važiuojantį rs09. Gal būtų norinčių pirkti dalims ar tvarkytis šį traktorių. Forume lankausi labai retai, tad jei domina galite skambinti ar rašyti sms 8 672 81616. Nuotraukas susidomėjusiam galėsiu atsiųsti e-paštu, o platesnę info papasakoti telefonu. Dėja traktorius be dokumentų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
On 8/21/2016 at 17:38, wydas63 pranešimas:

Su kuom ir sveikinu bm.gif . ............ Jei turi veikiantį dvicilindrį gerą , dėk jis bus panašiai kaip keturcilindris , prieš smertį . :icon-mrgreen: . O jau turi tą fordinį , ar tik apie tokį mąstai ? jei turi padaryk foto kūro siurblio iš viršaus ir šono , pažiūrėt įdomu . Dėčiau vietoj Tavęs forduko variklį , bet rinktis(jei dar neturi jo) but protingiau nuo 1,6l iki 2,0l ir kuom paprastesnį ir lengvesnį , karteris gerai kad metalinis būtų ,oro filtras prie galvos sumontuotas irgi patogumas ,  plius dar ir su kūro siurbliu reiks pasi2lkint , kad perdaryt į "traktorinį variantą" .                                           

wydas63,

 

atidžiau paskaitinėjęs forumo pranešimus, pastebėjau tokį tamstos pasisakymą. Galbūt galima plačiau apie automobilinius ir traktorinius kuro siurblius ir perdarymą į taktorinį iš automobilinio?   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Ignatio pranešimas:

wydas63,

 

atidžiau paskaitinėjęs forumo pranešimus, pastebėjau tokį tamstos pasisakymą. Galbūt galima plačiau apie automobilinius ir traktorinius kuro siurblius ir perdarymą į taktorinį iš automobilinio?   

Sveikas , perdaryt nėr sunku tik daba šaltoka :D , ba reik pafotkint ir ant fotografijos būtų galima paaiškyt ir parodyt ką ir kaip daryt  . Pradžiai įmesk savo variklio kūro siurblio viršutinio dangtelio fotkę , kad žinoč apie ką konkrečiai šnekam . Jei man bus jisai žinomas kaip perdirbt ,  atsiųsiu Tau į pm savo tel numerį , nes "paaiškyt raidėmis"  labai daug rašybos gausis .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , wydas63 pranešimas:

Sveikas , perdaryt nėr sunku tik daba šaltoka :D , ba reik pafotkint ir ant fotografijos būtų galima paaiškyt ir parodyt ką ir kaip daryt  . Pradžiai įmesk savo variklio kūro siurblio viršutinio dangtelio fotkę , kad žinoč apie ką konkrečiai šnekam . Jei man bus jisai žinomas kaip perdirbt ,  atsiųsiu Tau į pm savo tel numerį , nes "paaiškyt raidėmis"  labai daug rašybos gausis .

Ištiesų mane domina daugiau pats principas, kas turėtų būti kitaip traktoriuje naudojamo kuro siurblio, lyginant su automobiliniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , Ignatio pranešimas:

Ištiesų mane domina daugiau pats principas, kas turėtų būti kitaip traktoriuje naudojamo kuro siurblio, lyginant su automobiliniu.

Principas , pačio kūro siurblio reakcijos : traktorinis variantas reaguoja į apkrovą išlaikant užduotus sūkius , o automobiliniam variante keičia apsukas neatsižvelgiant į apkrova . Tiksliau pasakius traktoriniam variante labiau išryškinta reakcija i apkrova o auto i dinamika .   Va čia puikiai tas matoma , šešta pavara laisvais sūkiais , po perdarymo . 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, wydas63 pranešimas:

Principas , pačio kūro siurblio reakcijos : traktorinis variantas reaguoja į apkrovą išlaikant užduotus sūkius , o automobiliniam variante keičia apsukas neatsižvelgiant į apkrova . Tiksliau pasakius traktoriniam variante labiau išryškinta reakcija i apkrova o auto i dinamika .   Va čia puikiai tas matoma , šešta pavara laisvais sūkiais , po perdarymo . 

 

Jeigu gerai suprantu, čia kalba eina apie sūkių palaikymo mechanizmo modifikavimą. Ten tikriausiai bus išcentrinis mechanizmas. Labai įdomu kokios modifikacijos atliekamos.

 

P.S. Pas mane nors ir standartinis automobilinis siurblys, bet kažkaip nėra, kad blogai važiuotų, numetus sankabą 8 pavara šokteli į priekį ir važiuoja, negęsta. Savo gal ir neperdarinėsiu, bet labai įdomu ką žmonės prikonstravę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Ignatio pranešimas:

Jeigu gerai suprantu, čia kalba eina apie sūkių palaikymo mechanizmo modifikavimą. Ten tikriausiai bus išcentrinis mechanizmas. Labai įdomu kokios modifikacijos atliekamos.

 

P.S. Pas mane nors ir standartinis automobilinis siurblys, bet kažkaip nėra, kad blogai važiuotų, numetus sankabą 8 pavara šokteli į priekį ir važiuoja, negęsta. Savo gal ir neperdarinėsiu, bet labai įdomu ką žmonės prikonstravę.

Visų mechaninių siurblių sūkiai palaikomi  išcentrinio reguliatoriaus . Modifikacija , būtų  tokia , kad reik perdirbt reguliatoriaus spyruoklę kuri su išcentriniu mechanizmu bendrauja :D . Esmė tame , kad automobiliniam variante maksimali paduodamo kūro dozė "surišta" su sūkiais , traktoriniam gi priklauso tik nuo apkrovos dydžio . Detaliai kaip tas atrodo , gal nete kur rastum , nes VE siurbliukų yra ir traktorinio varianto . P.s. a manasis ne tik važiuoja , bet ir su įgilintu plūgu negęst , laisvais sūkiais . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, wydas63 pranešimas:

Visų mechaninių siurblių sūkiai palaikomi  išcentrinio reguliatoriaus . Modifikacija , būtų  tokia , kad reik perdirbt reguliatoriaus spyruoklę kuri su išcentriniu mechanizmu bendrauja :D . Esmė tame , kad automobiliniam variante maksimali paduodamo kūro dozė "surišta" su sūkiais , traktoriniam gi priklauso tik nuo apkrovos dydžio . Detaliai kaip tas atrodo , gal nete kur rastum , nes VE siurbliukų yra ir traktorinio varianto . P.s. a manasis ne tik važiuoja , bet ir su įgilintu plūgu negęst , laisvais sūkiais . 

Tamsta wydas63, matosi reikalą išmanot apie dyzelių niuansus skirtingoms aplikacijoms. Malonu, kad yra tokių žmonių. Truputėlį pasiieškojau info ir norėčiau pasitikslinti.

Šitas variantas mašininis: min_max.jpg.22a7ec32f5369aa5b9c5b1303469b656.jpg

o šitas jau reaguojantis į apkrovą:Variable.jpg.514468749b146393b96b46d9f3997a13.jpg

Jei teisingai supratau principus, tai mašininiam siurbly tas štokas tiesiog nebeleidžia didint kuro dozės krintant sūkiams. Ir perdarymas atsiremia į viso to mechanizmo perdarymą kabint spyruoklę, kuri dirba tempiamą, o ne spaudžiama. Pakomentuokite, ponas wydai :)

 

P.S. Aš tik pradedantis dyzelistas, traktoriuje esantis audi dyzelinis motoras yra pirmas mano turimas dyzelis, tad atsiprašau, jei mano supratimas apie šitai kartais eina pro šalį :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Ignatio pranešimas:

Tamsta wydas63, matosi reikalą išmanot apie dyzelių niuansus skirtingoms aplikacijoms. Malonu, kad yra tokių žmonių. Truputėlį pasiieškojau info ir norėčiau pasitikslinti.

Šitas variantas mašininis:

o šitas jau reaguojantis į apkrovą:

Jei teisingai supratau principus, tai mašininiam siurbly tas štokas tiesiog nebeleidžia didint kuro dozės krintant sūkiams. Ir perdarymas atsiremia į viso to mechanizmo perdarymą kabint paprastą spyruoklę. Pakomentuokite, ponas wydai :)

 

P.S. Aš tik pradedantis dyzelistas, traktoriuje esantis audi dyzelinis motoras yra pirmas mano turimas dyzelis, tad atsiprašau, jei mano supratimas apie šitai kartais eina pro šalį :)

 

Ignatio , lygiai taip pat malonu bendraut ir su reikalą įšmanančiu , vą ir apsikeitėm "malonybėmis" :D  .  Visiškai teisingai mąstot , tik kai aš perdirbinėjau , o tas buvo gana seniai visos šitos įnfo netūrėjau . Nekabinau paprastos spyruoklės , bet perdariau tą mechanizmą esantį viršutiniam pav. , esmė buvo tame kad spyruoklytei Nr5 susispaudus iškart padėtų spautis ir Nr.4(ją parinkinėjau pagal standumą) , ta prasme jog dirbtų taip lyg tai būtų viena spyruoklė ir pašalinau tą štokiuką . Mašininio varianto spyruoklė turi ir pradinį įtempimą , manau ir tas įtakoj reguliatoriaus veikimą , ir tikriausiai tai yra surišta dar ir su maksimalių sūkių "atkirtimu" :eusa-think: iki galo dar nesu išsiaiškinęs , ba nelab aktualu . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...