Jump to content

Kelių mokestis


Recommended Posts

Paskaicevus rimciau skirtumo tarp traktoriaus ir sunkvezimio padangos ploto remumosi I kelio danga nebeliktu. Arba net traktoriaus pliusas būtų paprastai traktoriaus ratas didesnis ir platesnis už sunkvezimio, karbai platus ir ilgi. Apie tech su dubliais net nepradedam diskutuoti Didžiausias minusas amortizacijos nebuvimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi daugumai valdžios veikėjų ,truksta fantazijos tai ir eina senu jau šimtus metų naudojamu keliu,DIDINĄ MOKESČIUS,APMOKESTINA VISKĄ KA MATO :icon-exclaim:

Protingi žmonės ,pradžiai suktu galva kaip tauta priversti kurt verslą kad žmonės galėtu užsidirbti pragyvenimui ir mokesčiams .

Dabar kas gaunasi?reik sutaupyti ,atleidžia iš darbų,uždaro mokyklas,bibliotekas ,med punktus ir tt. IR visi neteke darbo, eina į darbo birža pašalpos. Kure mes dar dirbantys sumokam per Sodros mokesti.

sakysit prieko čia mokyklos bei bibliotekos su medicina pria keliu mokesčio.

nėra mokyklos reiškęs problema auginti vaikus ir jaunimui kaimas darosi finansiškai per brangus ,tad renkasi didmiesti bei darbą vakaruose. TAI KAS TADA VAIRUOS JUSŲ TRAKTORIUS BEI KOMBAINUS po 10metų kai užsilenks paskutinis kolchoznas mechanizatorius.

Po kita kodėl aš turiu mokėti užtai kuom nesinaudoju,mano traktorius laukais važinėja ir žemės mokesti aš moku .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apdes dar mokesciais netokiais kai pamatai per ukininku sajungos susirinkima pilna kiema nauju tuareg, Q7, lexus ir t.t. nori nenori kyla daug kam durnos mintys... :)

Va va tie ir verkia :Q7 lexus :lol: aisku mokestis mokesciui nelygus nepadarys pvz 100lt -sakys neapsimoka rinkti :)Kazin kaip butu jei pvz viena atkarpa petro butu kita kazio trecia povilo =itariu nerinktu uz diena 39 lt tiek nuo furos 30t tiek nuo virs 3.5 t dabar tik islieja greitkeli nauja per menesi jis pasidaro su vezem furu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na, praejo Kaledos, biski mintys lyst i galvu pradeda.

Pirmiausiai - dabar traktorinem priekabom deda furines padangas, taip sakant, bas na bas.

bet vat sneket, kad traktorius spaudzia maziau nei fura - reik irodymu. nemaisykit dirvos su keliu - padangos juk neplikos. pasikelkit traktora, rumbus suodziais patepkit ir nuleiskit unt popieriaus - matysit kontakto vieta, rumbu spaudziama vieta. galesit paskaiciuot.

"galva" sveria apie 7.5 tonos. priekine asis daugiau 6.5t nebuna (cia su krauta puspriekabe), varomoji iki 5t.... tusciai.

bet vat krautos - verkt reik. galiu imest nuoroda i saita, kur aiskiai raso, kiek kvieciu tonu veza i Latvijos uostus. tas pats ir LT - per racijas susneka kur svarai stovi, ir mina rajoniniais keliais, kad juos apeit.

man gaila ir ukininku, ir vairu, kuriem sefai pasake, kad jei nepazeidines - gale menesio matys "plona ilga plastilina". tas bajeris is mano devynmecio sunaus. syki gryzes is mokyklos atleke pas mama, iskeles vidurini pirsta (f**k) ir sako - man reik plono ilgo plastilino....

vat taip ir gimsta anekdotai :D

tema apie pinigus, tai su mamuku, kai pamatem, kad uz 5 vaikus valstybine pensija, tai nusprendem dvynukus daryt (4 kinderiai jau yr), nes Lietuva labai nepastovi mokestiniais klausimais :D:D:D

bla-bla-bla 25-30t krovinio svotio plius savo svoris 15-20t padalinti 5-6 ašim prieto pridėjus 7-10atmosferu padangose ir visa tai palyginti su 0,9 -1,5atmosferu prie rato pločio (jai nėr dublių) 520mm-1000mm ir 170-200cm rato skersmens kuris dar ir susiplojas dėl mažo slėgio ir bendras svoris 5t-15t 2ašim jai su pakabinamu plugu ar skutiku. ir visas važiavima pora km iki lauko ir vakare ar nakti namo o vežėjai visą givenima mina km dien dienon .TAI KODĖL REIK MOKĖTI PO LYGEI ????????????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Krovininis transportas moka tiek kiek isvaziuoja i mokama kelia.Jei nelendi i mokama, nieko nemoki, moket gali uz diena ,menesi ,metus ir tt.Tai kaip cia zada padatyti su zu technika ? Raso laikrasciai be jokio aiskumo. :eusa-think:

Krovininis transportas vien jau tech apziura einant susimoka tukstancius, antra karta susimoka degalus pirkdami, o trecia karta jau i mokama kelia moki ivaziaves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Krovininis transportas vien jau tech apziura einant susimoka tukstancius, antra karta susimoka degalus pirkdami, o trecia karta jau i mokama kelia moki ivaziaves.

bet jis ir pinigus uzdyrba,jei neuzdyrbtu niekas manau nevazinetu,o kad mokesim uz traktorius tai mokesim ir neverkiu :D verkia tie pas ka per traktorius per kiema neina praeiti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siand skaitau UP straipsnije raso, kad tipo savininkai mokes.Reiskia mokes visi ,kas uzsiregistruos traktoriu ,nepriklausomai ka tu su juo veiksi.Nulakuosi padangas,pastatysi svetaineje ir.....mokesi keliu mokesti :lol:

tai taip juk daug paprasčiau padaryti...taip sakant biurokratai mažina administravimo kaštus.. http://www.vic.lt/ pateikia duomenis tarkim VMI ar kas administruos ir gaunam visi sąskaitėles... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 metų...

Ar teisingai supratau : N1-N3 (transporto priemonės valdytojas - žemės ūkio veiklos subjektas iki 16 t imtinai)  t. y., jeigu mano autosąsto bendra masė - 20 t, tai man šis punktas nebetinka?

 

Ir kitas klausimas -  einant technikinę apžiūrą žemės ūkio veiklos subjektui taip pat reikalinga susimokėti kelių mokęstį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar teisingai supratau : N1-N3 (transporto priemonės valdytojas - žemės ūkio veiklos subjektas iki 16 t imtinai)  t. y., jeigu mano autosąsto bendra masė - 20 t, tai man šis punktas nebetinka?

 

Ir kitas klausimas -  einant technikinę apžiūrą žemės ūkio veiklos subjektui taip pat reikalinga susimokėti kelių mokęstį?

virs 12t uz visus kelius yra mokestis o A1-A12 kitas mokestis

http://www.kauno-tac.lt/naudinga/mokestis-uz-registruotas-krovinines-transporto-priemones

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...