Jump to content

ožkų ženklinimas


bioukininkas

Recommended Posts

čia man pačiam toks klausimas iškilo. ženklinu ožkas ir pasižiūrėjus į ožkų veislių klasifikatorių štai, ką pamatau.

4qyq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

jei jau latvijos vietinės ir boer rašo, kad jos yra pieninės, tai kas tuomet yra tos visos nuo viršaus?????

ir kur tuomet mėsinės???

Panašu klaida... bet tai duoda žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras. visiška nesamonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ar labai didelis skirtumas kad kamerūnas su olandų mine atskirose klasėse? Man tai jos vienodos :D . Va kad boeriai pieninėms priskirti , tai čia jau jumoras. Bet ir vėlgi , koks mums skirtumas? Gal jeigu kokios išmokos būtų , tada žinoma reikėtų išsiaiškinti. Va išmokas padarytų pieninėms , ir liktų už borto net zanenistai su savo garsiausia pasaulyje pienine veisle :lol::lol:

Dėl ožkų spalvų tai reikia tik prašymą VICam parašyti ir įves reikiamą spalvą. Paprasčiausia poreikio nėra , tai kam jiems papildomas darbas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Ten nerodo visos esamos bandos gyvulių , tik konkretų gyvulį gali pagal numerį patikrinti.

Simona , jūs norite išklotinės ? Ją man atrodo galima gauti tik turint priėjimą prie duomenų bazės. Man veterinaras retkarčiais 'patiekia' išklotinę pagal bandos numerį kai noriu pasitikrint ar tvarte ir veterinarijos dokumentuose tiek pat gyvulių :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 6 mėnesių...

Oj dabar grieztai uz zenklinima - man vienas Babajus paskambines ilgai morala  sake del zenklinimo :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  DABAR VISADA ZENKLINU

http://vmvt.lt/lt/gyvunu.sveikata/ukiniu.gyvunu.registravimo.ir.zenklinimo.kontrole/

kas per babajus? kas gali čia versti?

ar galbūt kokias išmokas gaunat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...