Jump to content

Kaip auginti žirnius


trauke

Recommended Posts

Sėti reik kaip ir viską pavasarį,kai tik galima dirbti dirvą.Tręšti reikėtų P ir K.Na jeigu ankštinės senokai buvę,galima ir N,bet nedaugiau 30 kg.Labai geras priešsėlis javams,bet kartu ir labai įnoringa kultūra.Pernai 10 ha teko apart nekultų...Bet šiemet ten grąžūs kviečiai.Taigi nėr to blogo kas neišeitų į gera...Aišku būt geriau kad jie būtų buvę aruode.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rusiška ir sėjau,bet jau senokai.Berods iki galo reik atidaryt.O geriausia pakelk vieną ratą ir pasibandyk.Aš purškiu MCPA,kai žirniai būna ne daugiau 5 cm.O šiaip tinka gesagardas,stompas,treflanas,bet jais purškiant brangokai gaunasi.Nuo varpučio geriausia agilas.Ir nuo kenkėjų būtinai reik purkšt,nes sukirmis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rusiška ir sėjau,bet jau senokai.Berods iki galo reik atidaryt.O geriausia pakelk vieną ratą ir pasibandyk.Aš purškiu MCPA,kai žirniai būna ne daugiau 5 cm.O šiaip tinka gesagardas,stompas,treflanas,bet jais purškiant brangokai gaunasi.Nuo varpučio geriausia agilas.Ir nuo kenkėjų būtinai reik purkšt,nes sukirmis.

nebutinai :icon-exclaim: mes pernai nuo kirminu nepurskem tai nei vieno kirmino nebuvo :) labai priklauso nuo to kokie metai , juk nebutina bereikalo nuodytis tais insekticidais :icon-rolleyes::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu sau naudosi, tai dauk ko galima nedaryt, bet jei galvoji parduot , geriau nerizikuot, ne tiek dauk ir kainuoja.

nu dauguma nu kirmijimo purskia per zydejima atrodo :) mes tai nepurskiam bet jei pasimato kenkeju nupurskiam sisteminiu nes pigesni kontaktiniai nebepadeda :) nes kirminas jau buna ankstyje :icon-rolleyes: bet as pries profilaktini insekticidu naudojima :) pravaziuoji su purkstuvu tai viskas zuva kas naudinga aisku ir kas ne :icon-twisted: ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

decis prie aukstesniu temperatura nelabai veikia, bent jau tokius atsiliepimus esu girdejes, siaip mes taj naudojam fastaka ir actara, pernai danadim pabandem bet efekto nesulaukem, gal kazka netaip padariau, nes jis toks riebalas, tai gal jam kazka papildomai reikejo idet, kokio ad kontact, ar kazka pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Decis europoj uzdraustas, pas mus veza likucius . dabar padare super deci, ar dar kazkoki, bet tai konkretus sudas. Nuo jo vabalam tik smagiau gyvent, prancuzijau pries du metus buvau, jau tada apie ji garsiai kalbejo. pabandyk ir pamatysi. tik atidziau paziurekit.

Teisingai, pamirškit tą decį. Koloradas nuo jo net nečiaudi. Keli metai jau nenaudojam. Kilogramas Actaros tik 300 lt iš lenkų ir viskas :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...