Jump to content

traktoriaus AG - plugo korpusu kiekis


Jaunasis

Recommended Posts

Dar suklydau, ten isviso penkiu korpusu ir tempe 125ag, ir 2m uzgriebis, jai man dar vienas korpusas, tai visiskai ''sakes''

Nebent 125ag 10cm gyli aria

Ne 10cm gyliu ariu jei cia apie mane kalbi. Kam man girtis, kad su tiek ir tiek ariu ir klaidint zmones, ariu apie 18-20cm ir vaziuoju 9km jei lygus laukas. kaimynas aria su 100ag class'u 4korpusu 160cm. Nieko nesakau jei labai slapia , kad net vanduo stovi, o aparti ta plota reikia tai geriau nusiimti ta viena korpusa ir nevargint traktorio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Donce55 gerai raso, as ir su kitu nuomone sutinku, pas mane ir 5 korpusu tradicini vilktu, jai zeme gera butu, nes kaip vilius raso kad uzkabinus slyna greitis krenta iki 5, o tai jai pastovi zeme tokia, tai tik traktorias lauzymas, apie arimo kokybe visai tyliu, bet su 4 korpusai, visai pakenciamas arimas atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Donce55 gerai raso, as ir su kitu nuomone sutinku, pas mane ir 5 korpusu tradicini vilktu, jai zeme gera butu, nes kaip vilius raso kad uzkabinus slyna greitis krenta iki 5, o tai jai pastovi zeme tokia, tai tik traktorias lauzymas, apie arimo kokybe visai tyliu, bet su 4 korpusai, visai pakenciamas arimas atrodo.

tai 4x50 uzgriebiu visai padoriai arias aisku ne moli nes luitus suvers :eusa-whistle: . O kas del kokybes tai kuo lieciau tuo kokybiskiau apariama...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei zeme nebuna labai slapia tai 5 trauki gerai, bet jei slapia tai nebelabai gerai jau. Na zodziu pirkit ir pamatysit, cia tik "teorijos pamokos" pabandykit "praktika" :D Dar vienas dalykas, padangos, svoriai priekyje tai irgi daug ka lemia ;) kai ardavom be svorio ir dabar kai svoris yra priekyje (400kg) jauciasi skirtumas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko kaimynui arti zeme kur visur dregna, o vietom net vandens iki keliu, bet dar buvo 4korpusai uzdeti uzgriebis 160cm, tai ari ir ziuri kaip visi ratai sukasi ir vandeni su zemem meto i visas puses :D bet ir zeme nebuvo lengva sunki vietom molis, o smelio nei su ziburiu nerasi, jis pats bande su 82 belkiu dvitilciu, 3korp. overumu uzgriebis lygtais 105cm, bijau sumeluoti ar tikrai tiek, tai niekaip neisejo sukasi ratai ir viskas vos nepasikaria :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ar vilktu penkis korpusus?

Trauks ta 5korp. ir jei svoris prieki 700kg tai ir pakels, nes jei pas mane 400kg ir net nera tokio dalyko, kad gali prieki pakelti traktoriaus. Kaip pirkom pluga atkreipem demesi i ta dalyka, kad lengvai nusiimpu paskutinis plugas, kad jei kur slapia traktoriaus taip nekankint, tai pirkom kverneland tai atsiki ratuka kormusa ir trauke kuri laiko plugus, kad nenulustu ir uzsuki vel trauke ir ratuka, procedura trunka apie 15-20min tik sunku buna nesioti ta viena korpusa :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ar vilktu penkis korpusus?

tai klausimas kokiu plociu tie 5 ars ir ar tuos penkis traktorius pakels, ir kokiu greiciu nori kad vilktu?

pas mane 230ag korp, vartomas, ariu 250cm tiek moly tiek normalioj zemej, greitis apie 9, variklio apkrovima vidutini rodo 56proc, moly aisku greitis krinta, bet man ir nereikia kad jis liktu toks pat, yvaziavus i moli suletinu iki 4-5km/h nes ir graziau suvercia ir kam ta traktoriu draskyt,, tai vat galvoju but gerai kokie 7 ar 8 korpusai ir arti ~5km/h greiciu nes leciau graziau susivercia, bet pusiau pakabinams plugas labai brangus, pvz kuhn manager 6 korp. kaina prasideda kazkais tai nuo 120tukst. lt, o 6korp. pakabinamas jau sunkokas taip ir gaunas kad 5korp. optimaliausias variantas.

o kažin jei ant priekinės pakabos 1 ar du korpusus pridėt :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kaip slapioj, bet kaip si rudeni tai gal lengvai darbuojas, tik arimo kokybe ir dylanciu detaliu dilimas daro savo, bet del to kad kitaip nespeja taip dirba.

del korpusu ant priekines pakabos gal ir nieko variantas butu, idomiausia butu pabandyti kaip eitu dirbti kaip traktorius elgtusi, niekur nemaciau taip ariant :)

youtubėj pasižiurėk, įdomus variantas :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ar vilktu penkis korpusus?

tai klausimas kokiu plociu tie 5 ars ir ar tuos penkis traktorius pakels, ir kokiu greiciu nori kad vilktu?

pas mane 230ag korp, vartomas, ariu 250cm tiek moly tiek normalioj zemej, greitis apie 9, variklio apkrovima vidutini rodo 56proc, moly aisku greitis krinta, bet man ir nereikia kad jis liktu toks pat, yvaziavus i moli suletinu iki 4-5km/h nes ir graziau suvercia ir kam ta traktoriu draskyt,, tai vat galvoju but gerai kokie 7 ar 8 korpusai ir arti ~5km/h greiciu nes leciau graziau susivercia, bet pusiau pakabinams plugas labai brangus, pvz kuhn manager 6 korp. kaina prasideda kazkais tai nuo 120tukst. lt, o 6korp. pakabinamas jau sunkokas taip ir gaunas kad 5korp. optimaliausias variantas.

Bijau net pagalvot kaip atrodo molis suversta su 50 korpuso uzgriebiu. kol su 35 ardavau dar dar. Ner bedos 25stukes ir pasieme kverna deveta 6 vartoma :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Plugas Lemken EurOpal 7x4+1 L90, 5*45 gylis apie 25cm tempia New Holland T6080 155ag, traukia lengvai tiksliai nepasakysiu apsuku bet nereik ne puses gazo - 8km/h, max - 14km/h pilnu gazu. Sita dirva kur ariau labai dregna, neskusta ir nedirbta nuo kolukio laiku, todel nelabai kas gavos.

o_07114e0c84.jpg

pritariu kad kaip pieva tai graziai ariasi. ir manau jei butu buve sausiau taip gerai butu neja arti ta lauka, nes is nuotraukos toks vaizdas kad gana lengva zeme ir manau jei sausa butu buve tai plugas gali tiktai stumti tas zemes bet ne apversti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...