Jump to content

savadarbe MTZ kabina


Recommended Posts

Zinau :) ,ziurejau ir blakio ir kitu is fermer.ru forumo projektus ,plius kaimynas turi 82... ten kazkoki tai man tik per tvora perlipt ir matuoju ka reikia :D .Nebus jinai pilnai kaip originali ,nebus stoglangio o panoraminis stogas (stiklinis) na bent jau puse jo ir nebus gale uz nugaros tos dezes akumuliatoriui ir dar ten pora smulkmenu kitaip sugalvojau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Blakis apžiūri viską kas jam įdomu :) o patarimus jau surašiau. Kabinos tvirtinimas tik ant gumų turi būti jei nesiruoši pilnai ją atskirt nuo rėmo.

Kam reikalingos langų rankenėlės? Jei tik atidarymui, tai labai gerai taip kaip padariau pats - su amortikais ir ribotuvais. Minusas tik toks, kad tada kabina nesirakina, labai norint galima langą iš lauko atidaryt, bet ar labai reik traktorių rakint?.. :)

Pastabų labai nėra, norėtūsi tik ryškesnių foto, patamsy garaže fotkint nėra labai gerai, bent jau apšvietimą atsisukt :) ir "sava darbė" labai jau akis bado, tai vienas žodis :) galima netgi nika parašyt, bus aiškiau kas daro. Gal ir aš pataisysiu.

Kad atsiranda aprašančių savo darbą tai labai smagu, šaunuolis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas ,ka turejai omeni "kabinos tvirtinimas tik ant gumu" ,jinai liks ant originaliu pagalviu ti sukelta bus 10 cm .Soniniam langams man netinka variantas su amortikais nes beremis stiklas bus ,man jo istikruju atidaromo ir nereikia, bet pigiau gaunasi ji padarit atidaromu nei ant gumu teisiog idet.Amortikai laikis tik galini rema ir duris.Beja kuo izoliavai kabina is vidaus.

Ir ...

post-5579-14152182709_thumb.jpg

post-5579-141521827097_thumb.jpg

post-5579-141521827104_thumb.jpg

post-5579-141521827111_thumb.jpg

post-5579-141521827118_thumb.jpg

post-5579-141521827127_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane mat su amortikais kabinkė, ne originaliai gumom, todėl ir siūlau dėt originalias gumas :)

Rankenėlių langam daug kur esu matęs, Lytagroj Panevežy irgi.

Kiek aprašiau - tiek ir yra. Faktiškai jokių papildomų darbų prie kabinos nedariau. Stabdžių varlytę pakeičiau tik ir kapoto atramą pervirinau, per slabnai prisegęs buvau, atitrūko.. izoliacija tik tokia kokia yra - statybinė garso izoliacija kombinuota su bituminiais lakštais stoge ir duryse, po kabina ir prieky. Grindyse veltinis ir kilimėlis :)

p.s. Gerai kai turi kuo lankstyt vamzdį.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu vyryti cia duodi.

Turi visų mazgų matmenis pasisaugoti ir sablonus. Uzsuksi gera verslą kabinų. Belarus gamykloi tikrai negeriau pagamine. O tu namų salygom.

Dar norėjau siūlyti kaip soninius langus det bet jau nespėjau. Aš būčiau dares kad atsidarytu nuo durų pusės kad važiuojant vėjo daugiau pagautu.

Tiek uzsimojai daryt tai dėk ir oro kondicionierių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš būčiau dares kad atsidarytu nuo durų pusės kad važiuojant vėjo daugiau pagautu.

Pas mus vienas žmogus irgi taip manė, todėl ėmė ir pasidarė. Pasirodo baisiai skersvėjis traukia, perpučia. Vėl persidarė kaip buvo.

Kabiną padaryt nėra sunku, man tik labai keista kaip toks kolektyvas gamykloje sugeba padaryt tik tokią kabinytę. Kai domėjausi, tai yra ir knygos su visais paskaičiavimais kaip turi sėdėt žmogus, kokie vairo kampai. Visa matematika, o rezultate.. :) žinoma tas labiau liečia senesnius modelius, bet knyga irgi ne nauja buvo.

Dabar darydamas suburčiau ir greičiau ir geriau. Kondicionierius geriau nei stoglangis, nors jis tikrai praverčia kai reikia su frontaliniu kažkur kažką aukščiau pakelt ar dirbt.

Sėdynė persisuka, kabina krautuvui bus? Gaila kad nepigus hidraulikos elektrifikavimas, labai patogu kai džoistikai ant ranktūrių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na del tu langu tai nezinau,vazinejas esu su originalia ir visai pakenciamai .

Na taip ,kabina ruosiama miskui (greiciausei) todel ir sedine sukasi ,turiu ir paskirstytoja elektrini desimties sekciju tik jis rupuze nuo vilkiko ir apvijos 24 v ,bet cia manau baika :) .Kas del EC ,aisku gerai ,bet visad konstruodamas stengiuos navarotus suderint su sveiku protu ir aisku su pinigines storiu :D ,tad sikart pasitenkinsiu paprastu vejeliu .

Sian pusdieni sugadinau daridamas valituva stiklo su dviem kojelem (kaip originalas)o gavosi kad valo dar maziau nei su vienu :) ,tai susinervaves palikau tik viena.Ir seip pora lempikiu idejau.

post-5579-141521827703_thumb.jpg

post-5579-14152182771_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kode valo mažiau? Pas mane dėtas apačioj, truputį kebliau, daugiau žaidimo, bet valo labai daug ir patogiai. Maksimum kiek galima padaryt nedidinant apskritimo spindulio. Nuo viršaus valant valymo kampas atvirkščias gaunamas, valo kur nebūtina o kur reik nebepasiekia.

Pats sudėjau ant obuoliukų, original auto, tik juos privirinau ant valytuvų galų.

Jei kabinkė miškinė, galima iškart suformuot žibintų apsaugas. Galima juos į stogą įleist suformuojant nišą.

Žibintų reik gale bent 4vnt. ir šonuose bent po 3vnt. Prieky pakanka mažiau - 2vnt viršuj ir pagrindiniai žibintai.

Labai patenkintas stogu, jis gal ir nėra labai išvaizdus, bet užstoja lengvą lietų ir žibintų šviesą. Prieky visai nėra jokios šviesos ant stiklo, kas labai svarbu dirbant naktį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labai graziai tu cia Eduard dirbi. :eusa-clap: kai prades vidu grazint, vistiek klijuosi kazkokia tai medziaga, tai patarciau iskart ir garso izoliacija visur susidet. nes veliau bus kiek kebliau kai jau viskas bus sudeta. tai tiek. darbas vyksta labai graziai. :icon-wink: o peciukas manau turetu tikt audi 100, liaudiskai (silke) :lol: tos nera didelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats sudėjau ant obuoliukų, original auto, tik juos privirinau ant valytuvų galų.

.

Buvau ir as taip padares ,tik neidesi ilgesnio valituvo nes remias iskar i virsu stiklo ir sonai lieka daug nenuvalyti ,o su trumpesniu padidinus eiga valituvo sonai padoriai nusivalo bet tada virsus ir apacia jau nedavalyta ,gal is apacios ir geriau butu bet ten jau ikomponavau peciuka i skydeli tad vietos jau tikrai nekazka.turiu jau susipirkes halogenus ant stogo ir kas beko leisiu gilyn i stoga kad nenudauzyt,tik gavojau pakaks po du is kiekvieno sono ,cia sakai tiek daug ju reikia? :icon-eek:

post-5579-141521827718_thumb.jpg

post-5579-141521827725_thumb.jpg

post-5579-141521827732_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...