Jump to content

Sumažintos išmokos


Laukyme

Recommended Posts

Kaip suprantu,žemiau pacituotos taisykles privalomos, jei deklaruojant prie pupu ar zirniu esi pazymejas kad laukas priskiriamas prie ekologiniu atzvilgiu svarbios vietoves - EASV, tai yra zalinimui.

PARAMOS UŽ ŽEMĖS ŪKIO NAUDMENAS IR KITUS PLOTUS BEI GYVULIUS PARAIŠKOS IR 20162020 METŲ TIESIOGINIŲ IŠMOKŲ ADMINISTRAVIMO BEI KONTROLĖS TAISYKLĖS

45.2. pareiškėjas, siekiantis atitikti EASV reikalavimus plotuose, kuriuose deklaruoti augalai, nurodyti II klasifikatoriaus grupėje, privalo, nuėmęs jų derlių, minėtus plotus apsėti iki einamųjų metų lapkričio 1 d. arba palikti šiuos plotus nesuartus bent iki einamųjų metų gruodžio 15 d. Minėtų augalų ražienoje gali būti atliekamas lengvas paviršiaus kultivavimas taip, kad po jo išliktų matomos ražienos;

 

 

 

II grupė Azotą kaupiantys augalai ariamojoje žemėje

1

PUP

Pupos, pupuolės, pupelės

SP

EK

 

 

ESĖ

EPA

PA

 

AZ

RA

TS

DV

AR

2

VIK

Vikiai

SP

EK

 

 

ESĖ

EPA

PA

 

AZ

RA

 

DV

AR

3

ŽIR

Žirniai

SP

EK

 

 

ESĖ

EPA

PA

 

AZ

RA

 

DV

AR

4

LEŠ

Lęšiai

SP

EK

 

 

 

EPA

PA

 

AZ

 

 

DV

AR

5

LUB

Lubinai

SP

EK

 

 

ESĖ

EPA

PA

 

AZ

RA

 

DV

AR

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

Siandien gavau laiska is NMA ,raso kad perziurejo mano paraiska ir kad as skolingas uz 2013m kad neatatinku agrarines bukles man prutaikyta 9 procentu cankcija uz 2013 metus,kaip tai supras kad man daugiau ismokejo,terminas 60 dienu jei nesumokesiu bus skaiciuojami 5 procentai delspinigiu arba bus isjieskoma teismo keliu.Dabar jau 2018m kur jie anksciau buvo,gal dar sugalvos kad zemes neturiu ar dar ka,manau reiks aiskintis,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...