Jump to content

Sumažintos išmokos


Laukyme

Recommended Posts

Niekaip nesuprantu kaip jie ta zaliuka skaiciuoja. Mano tevas deklaruoja 23ha. 6ha javu, 17ha pievu ir ganyklu. Laiko 14 salyginiu galviju. O kuro siemet gavo tik 965 litrus. Pernai siek tiek virs tonos keli litrai buvo....

Pagal tavo pateiktą kiekį tai niekaip nesidėlioja. Aš eičiau į VMI ir paklausčiau kaip čia yra. Tegul jie išaiškina detaliai.

Kaip rašiau dyzelino kiekiai yra tokie

Gazolio kiekis:

Pievos (gerai agrarinei būklei palaikyti) 25 l.

javams, rapsui 120 l.

Bulvės, daržovės 240 l.

Pievos ir ganyklos laikant 1 SG/ha (išskyrus kiaules) 120 l.

Pagal tave skaičiuojant, jeigu žiūrint, kad tavo gyvuliai kaškaip registruose netvarkoje gaunasi

6*120+17*25=1145 Litrų

Pažiūrėk, koks ūkio EDV, pasiimk pažymą iš seniūnijos. Matysi koks SG.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip nesuprantu kaip jie ta zaliuka skaiciuoja. Mano tevas deklaruoja 23ha. 6ha javu, 17ha pievu ir ganyklu. Laiko 14 salyginiu galviju. O kuro siemet gavo tik 965 litrus. Pernai siek tiek virs tonos keli litrai buvo....

Pagal tavo pateiktą kiekį tai niekaip nesidėlioja. Aš eičiau į VMI ir paklausčiau kaip čia yra. Tegul jie išaiškina detaliai.

Kaip rašiau dyzelino kiekiai yra tokie

Gazolio kiekis:

Pievos (gerai agrarinei būklei palaikyti) 25 l.

javams, rapsui 120 l.

Bulvės, daržovės 240 l.

Pievos ir ganyklos laikant 1 SG/ha (išskyrus kiaules) 120 l.

Pagal tave skaičiuojant, jeigu žiūrint, kad tavo gyvuliai kaškaip registruose netvarkoje gaunasi

6*120+17*25=1145 Litrų

Pažiūrėk, koks ūkio EDV, pasiimk pažymą iš seniūnijos. Matysi koks SG.

Dekui uz patarima. Bandysim pasiaiskint, nes birzeli visada tenka jau kontrabandines ieskot :) O jeigu SG skaiciu padidinus iki 17, prisidetu 120*17? ar reikia SG tureti tiek, kiek aplamai ploto deklaruoji (mano atveju 23)?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip nesuprantu kaip jie ta zaliuka skaiciuoja. Mano tevas deklaruoja 23ha. 6ha javu, 17ha pievu ir ganyklu. Laiko 14 salyginiu galviju. O kuro siemet gavo tik 965 litrus. Pernai siek tiek virs tonos keli litrai buvo....

Pagal tavo pateiktą kiekį tai niekaip nesidėlioja. Aš eičiau į VMI ir paklausčiau kaip čia yra. Tegul jie išaiškina detaliai.

Kaip rašiau dyzelino kiekiai yra tokie

Gazolio kiekis:

Pievos (gerai agrarinei būklei palaikyti) 25 l.

javams, rapsui 120 l.

Bulvės, daržovės 240 l.

Pievos ir ganyklos laikant 1 SG/ha (išskyrus kiaules) 120 l.

Pagal tave skaičiuojant, jeigu žiūrint, kad tavo gyvuliai kaškaip registruose netvarkoje gaunasi

6*120+17*25=1145 Litrų

Pažiūrėk, koks ūkio EDV, pasiimk pažymą iš seniūnijos. Matysi koks SG.

Dekui uz patarima. Bandysim pasiaiskint, nes birzeli visada tenka jau kontrabandines ieskot :) O jeigu SG skaiciu padidinus iki 17, prisidetu 120*17? ar reikia SG tureti tiek, kiek aplamai ploto deklaruoji (mano atveju 23)?

Aš eičiau dar pasitikslinti dėl 2013 metų dyzelino kiekio. SG reikalingas tik pievoms, kiti plotai neįeina, automatiškai 120 L/ha.

Sėkmės!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai per banka prisijungi i NMA portala ir pasirenki "mano duomenys" po pareiskejo vardo ir pavardes yra Mokėjimų/atsiskaitymų informacija ir sekanti eilute Informacija apie taikomą išmokų mažinimą (moduliaciją ir finansinę drausmę) aiskiau parasyt manau jau nebeimanoma. net faila prikabinau kaip visa tai atrodo

post-6830-141521831519_thumb.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na sakykim atiduoti uz razienas, nenasias zemes gal dar ir kura atiduoti as skaiciuoju kitaip :D

O jeigu kolega nebeturi kur plestis ir nuomos kainos perdideles tai ir sirsti ant visu tame tarpe ir ismoku

Dabar kaiptik turetume pasinaudoti kol jos nemazeja ir nuomos kainos neiskylo kaip tarkim Svedijoje kai mokama 1200 uz ha nuomos o ismoku gauna tik astuonis simtus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...