Jump to content

UNIA IDEA XL 3/2200


Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...
kad klausinejau bent triju ukininku , nei vienas nieko blogo nesake, o kas jai negerai gal zinai?

Dazniausiai nusipirke daikta kuris nepateisino lukescius tyli ir dirba sukande dantim ir dar kaimynui rekomenduoja , kad maziau sirdi skaudetu ... Retas kuris pasakys pliusus ir minusus :icon-wink: Apie agrisema jau buvo toks bajeris...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pazystu kas turi tokia, atsiliepimai prasti.O kaip viktorai amber drive tau kokie atsiliepimai?

Buvo dave pabandymui, bet vėlai atvežė, kai sėja jau buvo baigta tai nedaug tepadyrbau, tik 9 ha apsėjom su tuo amberiu, bet mano nuomone už tokius pinigus kiek jie už ja nori tai nieko geresnio šiuo metu nėra, komplekte lyginimo lenta (užlygina traktoriaus ispaustas vėžes) padanginis volas privoluoja.

Dėl tu guoliu ir disku dilimo, ant mano turimos (atidyrbus jau 6 metus, apsėta apie 1200ha) IDEA 3/900 nekeistas dar nei vienas disko guolis, disku sudilimas labai nedidelis, dar turėtu nemažai atlaikyt. Ka teko keisti tai išsėjimo normos ratuko guolius, bet ten darbas nesudėtyngas ir guoliai nebrangus. Šiaip tai man iš tu UNIJOS sėjamuju tai man labiausiai patinka tos pakabinamos su gumuotu volu. Priekaištu aš tai sėjamajai neturiu, tiesa buna, kad tarp disko ir išsėjimo noragėliu papuola maždaug 2-3 cm dydžio akmenukas ir pastringa diskas, bet paskutiniu metu tos bedos neturėjom (išmokom dyrbti :eusa-snooty:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandžiau ir aš Amber 3m.,vienintelė bėda tai kad papuola tie 2-3cm akmenukai ir užkerta diską.Ir nelabai suprantu ką ten reikia išmokt dirbant kad to neatsitiktų.Čia jau konstrukcinė bėda,bet pagal Gintaro pasakymą čia jau išspresta bėda.

Gal truputi ne taip isireiškiau, kad išmokom dyrbti, paprasčiausiai pastebėjom, kad su laiku ten tai kokiu žoliu su žemėm apsivyniojo tai rapso koks stiebas ir gavosi taip, kad tiem akmenukam ten nėra kur užkrist, tai ten stengemės ir nevalyt, dar tas dalykas budavo kai priekine eile disku per giliai nuleidi, jeigu gerai nureguliuoji, ta prasme abi eilės vienodam aukštyje retai kada užstrigdavo, bet jeigu ten jau išspresta ta bėda tai iš vis šaunu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man taip pat ukininkai kurie turi sia sejamaja sak4, kad viskas gerai einasi su jomis, tik sejimo diskai, jei ant kokio 15 km. pataikai i gera akmeny deformuojasi ir nebeprasisuka, bet tai per seja nutinka koki 1 -2 kartus, o daugiau nei vienas priekaistu neturejo ir del amortizuojanciu gumu sake , kad viskas gerai, laiko jos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man taip pat ukininkai kurie turi sia sejamaja sak4, kad viskas gerai einasi su jomis, tik sejimo diskai, jei ant kokio 15 km. pataikai i gera akmeny deformuojasi ir nebeprasisuka, bet tai per seja nutinka koki 1 -2 kartus, o daugiau nei vienas priekaistu neturejo ir del amortizuojanciu gumu sake , kad viskas gerai, laiko jos.

Ka reiškia geras akmuo, kokio dydžio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

amber tai cia ta pati unia L nuo XL skiresi tuom kad neturi idirbimo?As ir pats ja domenausi bet zinau kad pakabinamu jau nebera, tik prikabinamos.Ir trasu joms nera?

UNIA L tai pakabinamas varijantas (toks kaip mano) yra nuotrauka specagros puslapyje. XL tai ten jau kitas varijantas, o amber tai pati sėkladėžė tokia kaip ant unia L, bet yra lyginimo lenta ir padanginis volas ir jinai prikabinama, taip pat amberis gali buti su trašomis tik trašos byra i ta pačia eilute kur ir grudai (kaip rusiškos sz) dar amberis gali buti su diskais ant guminės apsaugos arba ant spiruoklinės, pagal pageidavima. (trašos taip pat pagal pageidavima, todėl kiti galvoja, kad jos be trašu. nes parodoi ir toj kur jie demine duoda išbandyt trašu nėra, bet Gintaras sakė, kad galima norint galima sukomplektuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo naujam kataloge ziuriu ir idea xl jau amberiu patapo.Tik kaip suprantu ir teko dometis tas amberis 3 metru dar gali but pakabinamas bet 4 metru jau tik prikabinami pernai ir as jomis domejausi dar labai galvojau pirkt paskutine 4 metru pakabinama lyg demine buvo bet del karcios patirties su lenkiskom technikom ir keliu prastu atsiliepimu, bet ne sito modelio sejamos taip ir nepirkau.Dabar ziuriu tinklapi keles demines pardavineja idomu kaip ju kaina laikosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Pasejau 120 ha ir likau labai nustebintas ir patenkintas sia sejamaja, joks specas neatskirtu ar seta su vederiu ar su sia sejamaja, laukai lygus, sudygo idialiai tiek molyje tiek smelyje vienodai, gedimu - tai vienas cilindras apsitepalavo , servisas, paskambinus, iskart kieme. Na tik jau kur slapia, per bala vaziuojant set, greitai uzklimpsta, bet man atrodo , kad ir kitom tas pats turetu but.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir turiu db idea xl 3/2200 sejamaja ir esu lb patenkintas. ten kur rase kad varai 15km greiciu ir pasitaiko koks pozeminis akmuo tai buvo kad deformavosi 2 diskai, bet daugiau taip near buve pakeitem naujus ir sejam toliau. dar gal viene beda kad ilende akmuo I tarpa galiniu rateliu, tai tada yra ka veikti kol istrauki. o daugiau tai sejamajai priekaistu tai tikrai neturiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dairaus sejamosios, o kaip trasos po 2 metu paveike sejalka? Ir prie forterros 125 kabintume, uztektu jegos? Nes tos forterros kaskokios prislabusios yra :/

Dar yra sėjamoji Amber drive tai ji gali but ir su ir be trašu, pagal pageidavima, taip pat galima komplektuot su triju skirtingu tipu diskais, tai tas modelis yra lengvesnis žymiai už xl 3/2200 ir gerokai pigesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...