Jump to content

Germinatoriaus pasirinkimas.


Lazar

Recommended Posts

Po mano nuomuones parasymo apie laumetrio gamini, sulaukiau gamintojo vadybos demesio, atvaziavus i vieta apziuret germinatoriaus visos mano pastabos apie silpna metala ir konstrukcinius trukumus ir t.t. Suvesta i tai jog klientas nemoka dirbti su germinatorium, poziuris ju irgi aiskus...

Ir kokias klaidas akcentavo daromas darbo metu?

Nesiūlė baigti pas juos darbo su germinatorium kursų? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po mano nuomuones parasymo apie laumetrio gamini, sulaukiau gamintojo vadybos demesio, atvaziavus i vieta apziuret germinatoriaus visos mano pastabos apie silpna metala ir konstrukcinius trukumus ir t.t. Suvesta i tai jog klientas nemoka dirbti su germinatorium, poziuris ju irgi aiskus...

Ne betrukumu tas laumetrinis germinatorius, tai faktas. Bet ir tamsta gal truputi persudei, o gal tikrai kazkaip ypatingai uzlauzi ta germi? Cia reiktu giliau pakapstyt, ka laumetrio vadyba ir padare.

Maniskiui vienam plocio metrui , kultivuojant viena karta, tenka 58ha per metus. Giliau nei kokie 5cm nelendam, sukdamiesi nekilnojam, nevengiam is staigiu posukiu. Daug jis jau elektrodu suvalge, bet ir padare daug.

Jei metalas butu kaip vaderstado, jei nudazytas kaip vadestadas....tai ir kaina butu kaip vaderstado, ar ne :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po mano nuomuones parasymo apie laumetrio gamini, sulaukiau gamintojo vadybos demesio, atvaziavus i vieta apziuret germinatoriaus visos mano pastabos apie silpna metala ir konstrukcinius trukumus ir t.t. Suvesta i tai jog klientas nemoka dirbti su germinatorium, poziuris ju irgi aiskus...

Ne betrukumu tas laumetrinis germinatorius, tai faktas. Bet ir tamsta gal truputi persudei, o gal tikrai kazkaip ypatingai uzlauzi ta germi? Cia reiktu giliau pakapstyt, ka laumetrio vadyba ir padare.

Maniskiui vienam plocio metrui , kultivuojant viena karta, tenka 58ha per metus. Giliau nei kokie 5cm nelendam, sukdamiesi nekilnojam, nevengiam is staigiu posukiu. Daug jis jau elektrodu suvalge, bet ir padare daug.

Jei metalas butu kaip vaderstado, jei nudazytas kaip vadestadas....tai ir kaina butu kaip vaderstado, ar ne :)

nu aš priekaištų neturiu ir dinapoliniam :) dirba gerai , reguliavimas lengvas, rėmas laiko. ko daugiau ir reikia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viliau,nebuk blatnas.Audrius08 taves normalei paklause tai malonek normalei ir atsakyt.P.S. Si tema mane taipat domina,todel nenoriu papildomai rasinet ir klausinet ikiriai,geriau jau tyliai skaitinet.

Nu bet tu irgi pagalvok. Jau visas puslapis israsytas paie ta germinatoru ka rinktis bla bla bla. tai atsirink ka tu nori ir viskas. o ne vle klausinek. Gi tu dirbsi o ne kitas. savo galva ir galvok.

Gi cia taspats kas pasakys kad sok i sulini ir soksi? aisku kad nesoksi. tai ir galvok savaip . paskui nusipirksi, ir prades gest ir resi danti kad bloga cia suda pasiule forumieciai ir pns.....

Nu as taipogi manau kad cia nemetalas kaltas kad jie lusta. pvz manajam Germinatoriui laumetrio gamybos jau 14 metu. sudirbes jis ohoho kiek... kiek pijokai stulpu nuverte su juo... suvirintas ir viskas. aisku metalas pasizargstes . nes kur buvo kvadratines formos, tai dabar jau visur suapvalejes. bet as nesmerkiu nes tiek metu jau jam ! jis dar dabar man dirba. guolius pakeiti, noragus susidedi ir i trasa. tik tiek kad niekas nebesireguliuoja. bet cia darbuotoju kalte kad jie viska sulauze .... Na bet, laukia nurasymo jau jis. pareis naujasis kitamet ar gal dar siemet. ir vistiek as dirbsiu ir su juo. Tikrai cia manau kad blogas metalas nera priezastis. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu geni. Viskas su juo gerai, tik reguliavimas, tai geriau nereikia. Situo atveju geriau jau dinapolio, arba laumetrio (tik kaina kita).

Kaimynas turi laumetrio germeri, tai pastebejom, kad jo voliukai truputi didesnio diametro ir tas labai gerai matosi ant dirvos. Didesnio diametro voliukai prasciau trupina.

Jei nereikia daznai reguliuot, tai genys, jei reikia dazniau, tai dinapolio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu geni. Viskas su juo gerai, tik reguliavimas, tai geriau nereikia. Situo atveju geriau jau dinapolio, arba laumetrio (tik kaina kita).

Kaimynas turi laumetrio germeri, tai pastebejom, kad jo voliukai truputi didesnio diametro ir tas labai gerai matosi ant dirvos. Didesnio diametro voliukai prasciau trupina.

Jei nereikia daznai reguliuot, tai genys, jei reikia dazniau, tai dinapolio.

Reguliavimas bjaurus bet i metus tereikia 4 sykius keist vasarojuj 2 kartus kai dirbi zeme javams ir v rapsas ir zieminiams. Voliukai uzsikist megsta ypac jei kur slapiau prie molio tada taip uz trombuoja, kad darbo turi ilgam bet i tokia zeme ivaziavus derlio nesitikek, reikia tik sausa dirbti.... Kiekvienam palei kaina ir galimybes, as emiau geny

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Germinatoriaus Genys reguliavimas patobulintas.

Visus kviečiame apsilankyti ir įvertinti. :)

Adresas: Ilgviečių k., Šiaulių raj.

UAB Baltoji Skiedra

Direktorius

Mindaugas Klovas

8-616-49941

Pavadinciau tai Operatyviai sureaguota :D tik butu idomu galbut foto pamatyti kaip ten padaryta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...

Kolegos, noriu sulaukti patarimo. Turiu germinatoriu sena. Anksciau niekas nekreipdavo demesio kokiu gyliu dirbam, ir varydavom kiek eina , nes niekas nereguliavo visiems buvo p... Dabar situacija tokia kad man tas germinatorius visad dirbo pergiliai, ir norisi kad dirbtu mazesniu gyliu.

Ar reguliuojasi cia kazkas, ir ar imanoma kazka nureguliuoti ? nes mano akimis cia niekas nesireguliuoja.... Aciu jai kas kanors patarsit ! Nes iseitis viena, arba jis man dar dirbs pora metu, arba siemet pat i Kusakoska keliaus.d8q2.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

realiai tai tas skersinis apvaliu galu, kur į voliuką žiūri turėtu kažkaip suktis ir taip reguliuotis gylis.

Bandau isivaizduoti, kaip padaryta laumetryje, tai jai vietoi tu kazkokiu truakiu kurios nupjautos, idejus narmalias traukes, manau gylio reguliavima gauciau ? Tik idomu kur rasti traukiu tokiu kaip laumetris deda i savo germinatorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ten kur vazmdukas i vamzduka lenda ten buna reguliavimas ale pas tave cia kazkas chimicinta, bandyk issiardyt viena ir matysi kaip ten yra, kai ta vieta atjungsi sekcija su norageliais turetu kilnotis aukstyn zemyn

Nera neivieno sveiko kad galeciau isardyti... Principa as suprantu. Dabar riekia gauti is kazkur truakeles. pamatavau katik ilgį tai nuo centro iki centro kito vrsto 15cm tera. Tokiu traukiu sunkoka rasti... Gal turit patarima, kur glaima bent tokiu paciu atrasti ? manau naujos tokio tipo tarnautu neprastai. tiesiog durnam zmogui buvo lengviausia juos nupjaustyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...