Jump to content

kas ir kokias ozku veisles augina


pranas313

Recommended Posts

post-8200-141521833349_thumb.jpg

Parodysiu ir aš savo gražuolę iš Reginutės ūkio. Ne tik graži ,bet meili ,tikra Zylutė

ji čia gal 6 mėn . dabar jau beveik metai ,bet meilumas ir prieraišumas išlikęs. Pasivaikščiot einam per kol .sodus /aš gyvenu viduryj/ 5 iose ,2 ožkos,2 kalės ir aš :lol: nereik jokių pavadukų ,bet ir palikt negaliu :lol: ,sėdžiu su jom arba einam namo .O gal taip ir geriau -saugiau . Karvę pavogė ,tai toki grožį tik vikis

Kitos negaliu įkelt ,nes foto per didele ,o mažint nemoku :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar nee ,ji ščyra dar :lol: auginu i tikra gera ožka,kita melžiu ,dar tokio skanumo pienuko neragavus
--- na as dabar grazia kolekcija surinkau uz pusmecio turetu buti graziu avyciu rudu :) dabar jau yra maziuku bet parsiveziau grazu dizaineri tai drebins sirdeles maziukai.. kiek kaina jusu ozkytes jei nepaslaptis ? o del melzimo nesupratau kaip gali gamintis pienas jei ozkyte neapsiozkavusi?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[attachment=0]IMG_8820 (Small).JPG[/attachment]

Parodysiu ir aš savo gražuolę iš Reginutės ūkio. Ne tik graži ,bet meili ,tikra Zylutė

ji čia gal 6 mėn . dabar jau beveik metai ,bet meilumas ir prieraišumas išlikęs. Pasivaikščiot einam per kol .sodus /aš gyvenu viduryj/ 5 iose ,2 ožkos,2 kalės ir aš :lol: nereik jokių pavadukų ,bet ir palikt negaliu :lol: ,sėdžiu su jom arba einam namo .O gal taip ir geriau -saugiau . Karvę pavogė ,tai toki grožį tik vikis

Kitos negaliu įkelt ,nes foto per didele ,o mažint nemoku :icon-redface:

d60785cf2207.jpg

pasikankinau ,bet pavyko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...