Jump to content

Gyvulių produktyvumo kontrolė


aja

Recommended Posts

norėčiau sužinoti ar bendraujate su šitą įmone ir atsiliepimus apie bendradarbiavimą . Nežinau kaip kitur , bet pas mus tai tik atveža indelius tyrimams, tuo prasideda ir baigiasi jų veikla ( ai dar pamiršau paminėt , kad pinigėlius susirenka ie kuo toliau tuo daugiau )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi vis noriu atsisakyti Jų paslaugų , bet kol dalyvaujam direktyvoj tai teks pakentėt . Tik , kad ūkininkui naudos iš tos kontrolės jokios ... Laukiau laukiau kada asistentė man pasiūlys vieną ar kitą karvę išbrokuoti, bet... :) ji pareiškė , kad aš pati geriau žinau ką daryti, tik už ką tada pinigėlius mokėti ? :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kontrolė yra neblogas dalykas. Iš tyrimų galima daug sužinoti gerų dalykų

Veterinarijos gydytojas turėdamas šiuos duomenis gali pasakyti apie jūsų

šėrimo klaidas, mastitų priežastis. Jei netenkina kontrolės asistentė gali pats šį darbą pasidaryti. Tada mokėti reiks žymiai pigiau. Kaina už vieną karvę 1,98lito. Popierius užpildyt lengvai išmoksit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Gyvulių kontrolė Lietuvoje žlunga, nes dėl iškeltų kainų ūkininkai šios paslaugos atsisakinėja masiškai. Ir kam ji reikalinga - dėl pieno tyrimų. O kas iš jų, jei tie tyrimai niekada nesutapo su pieno punkto mėginiais. Tad koks tikslas, jei pinigus gauni už punkto paimtus rezultatus.

Ir žinok žmogus kurie tikslesnius nustato, juk viską tiria ta pati įstaiga VĮ "Pieno tyrimai"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...