Jump to content

Dronningborg D7000


Guest Dulis

Recommended Posts

  • Atsakymai 979
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Aš jau rasiau apie jį. Šiaip be spragilų variatoriaus guolių daugiau nieko per tris metus nekeičiau. :lol: Tik pirma sezona kol išsiaiskinau kad dėl tų guolių gedimo bedirbant pradeda mažėti spragilų apsukos ir tada jau reikia stot iš karto. Aš kūliau toliau todėl nulėkė pusė škyvo, įtraukė diržą. Diržas 700 Lt, variatorius - 400 Lt i vsio + 4 val. darbo dviese. pirkdamas pasižiūrėk kratomą lentą, nes kombainas senas, mano buvo supuvus, pernai dėjau naują. Gali būti pradilę elevatoriai. daugiau kaip ir nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau rasiau apie jį. Šiaip be spragilų variatoriaus guolių daugiau nieko per tris metus nekeičiau. :lol: Tik pirma sezona kol išsiaiskinau kad dėl tų guolių gedimo bedirbant pradeda mažėti spragilų apsukos ir tada jau reikia stot iš karto. Aš kūliau toliau todėl nulėkė pusė škyvo, įtraukė diržą. Diržas 700 Lt, variatorius - 400 Lt i vsio + 4 val. darbo dviese. pirkdamas pasižiūrėk kratomą lentą, nes kombainas senas, mano buvo supuvus, pernai dėjau naują. Gali būti pradilę elevatoriai. daugiau kaip ir nieko.

As kai pirkau tai elevatoriai buvo nauji sudeti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau sitais kombainais pasidometi pats zadu pirkt don bet ar man kas seijs uz 30000 tkt litu ?

galiu patart kad uz 30000 gali nusipirkt droningborga nebloga. butu uz tokia kaina 3,6 kederiu. Bet petrai kiek tu turi kulimo? su 3,6 gali iveik 100 ha drasiai. Vienas pazystamas irgi nusipirko Dronningborg 7000H 3,6 metru kederis tai jis sau nukulia 160 ha. bet ju buna 3,6 arba 4,2 kederiai. patariu jai zadi pirkt tai pirk 3,6 kederius nes jis daug nasesnis. gali daug didesniu kult greiciu. klausk patarsiu del droningborg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu patart kad uz 30000 gali nusipirkt droningborga nebloga. butu uz tokia kaina 3,6 kederiu. Bet petrai kiek tu turi kulimo? su 3,6 gali iveik 100 ha drasiai. Vienas pazystamas irgi nusipirko Dronningborg 7000H 3,6 metru kederis tai jis sau nukulia 160 ha. bet ju buna 3,6 arba 4,2 kederiai. patariu jai zadi pirkt tai pirk 3,6 kederius nes jis daug nasesnis. gali daug didesniu kult greiciu. klausk patarsiu del droningborg.

Baikit vyrai :lol:. tipo kuo mažesnis kederis tuo didesnis našumas? Greičiau važiuoji, bet daugiau kartų per tą patį lauką. Tai reiškia, kad daugiau apsisukt kartų reikės, kas užima laiko. Jei papuls kokie menkesni javai - jungsi transportinį gal? Mano 4,2 ir užtenka to greičio. Aišku kai kuliu rugius pirmom dienom kol jų stiebų apačia drėgna tai nepalėksi, o per kvietrugius tai eina kaip vėjas. Antras dalykas, jog jei lakstysi po kokius miežius tai pribarstysi dailiai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Už 30 jau gali 7000 dairytis drąsiai. Mažeikiuose vieną pardavė už 27, bet be smulkintuvo. 1900 yra lygiai tas pats kaip 7000, tik truputuką senesnis. 10 ha per dieną gali parėžt. Man tai keistai atrodo, kai už panašių metų, bet mechaninį 4 kratiklių 76 dominatorių žmonės moka 50.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7000 ėjo nuo 80 iki 90m. paprastai to pat modelio kombaino kaina daugiau priklauso nuo stovio, o ne nuo metų. Aišku skirtumas gali būti. aš tai net nežinau kelintų metų mano, bet prieš tris metus mokėjom 31, tai dabar panašiai galiu gaut, nes labai pašoko per praeitus metus kombainų kainos. Lenkai daug nuperka ir pan. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Droninborg 2500 1985m, hidro vaziuokle, pjaunamoji 5,5m, chederio vezimelis, smulkintuvas, 6cilindru Perkins variklis. Kaina 24000Lt.

ka manai apie toki ? autopliuse ziurek jei nori isore nekokia

Kaina Lietuvoje: 40000 Lt (11585 Eur)

Kaina eksportui: N/d

Duomenys:

Pagaminimo data: 2006

Tipas: Javų nuėmimo kombainas

Variklis: 200 AG (149 kW)

Darbinis plotis: 5 m

Komentarai:

Smulkintuvas, vezimelis, du elektriniai rapso atpjovėjai, hidrostatinė vaziuoklė

ka apie toki ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bulvinykas nu taij beabejo ;]]] bet sakot isejtu uz 30 tkst ? reijkia pasidomet taijs droningborg zadu kazkur kita sezona kult su kitu ;]] vilius zadu kult apie 60 ha savo ir dar palekt pauzdarbiau ;]] ka manai ?

drasiai nukulsi 60 ha ir dar tiek pat kaimynam nuresi. Bedu neturesau dar. as ati uz 24000 ir dar 4000 yz smulkintuva. nes nebuvo jo. tai gavau pats pridet. 28000 gera nupirksi. Tik aisku priziurek ir laikyk po stogu. As pats buciau pirkes Claas mercator 75. panasi kaina tik truputuka brangesnis. bet sulyginus abudu padariau isvada kad droningborg7000H geresnis. nereikia begiu jungineti, visur gerai prieinamos vietos kai remontuoji, nasumas didesnis, ir siaip daug paprastesni...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo nasus jis labai 5 kratikliai motoras eina be priekaistu. hidrovaziuokle eia gerai. yra dar pirminis valymas bet as jo nenaudoju nes jei gerai sureguliuoji kulia labai svariai. dirzai irgi pigus perku tik rusiskus ir geriausiai laiko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na paziuresiu ka darysiu o ka pats patartum don uz 30 ar droningbord uz 30 ?

as geriau pikciau droningborg nes sezona atvarai be gedimu visgi uzsienietiskas. o rusiskas tik tepalais apejas ir viskas. ir dar didesne tikymybe kad tau sugrius per kulima. na jei visgi tau droningborg ira nepatikimi tada pirk dona jei taip nori bet pirk uz kokius 60000 stuku Dona. Va tada gausi gera ir nenuvaryta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na paziuresiu ka darysiu o ka pats patartum don uz 30 ar droningbord uz 30 ?

as geriau pikciau droningborg nes sezona atvarai be gedimu visgi uzsienietiskas. o rusiskas tik tepalais apejas ir viskas. ir dar didesne tikymybe kad tau sugrius per kulima. na jei visgi tau droningborg ira nepatikimi tada pirk dona jei taip nori bet pirk uz kokius 60000 stuku Dona. Va tada gausi gera ir nenuvaryta.

mano konbainas tai kazkur 84 metu bet patikekit technine bukle ideali. 28000 stukas pries 2,5 metus pirkau tai buvo tiesiog ledinis tik paciam reikejo prisidet smulkintuva. nes nebuvo pritaisytas, tai rema padirbau ir dabar ciki. ir dar pries pat kulima nusipirkau tai po 5 dienu jau reziau ir nukuliau laukus. As visur ieskojau claas mercator 75. bet neradau tinkamo. o kult su niva nebenorejau nes taip jau barste grudus. tai surizikavau ir nusipirkau dronningborg. ir nesigauliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keistas tas lisofto skelbimas d7000s gamino 81-85metais ir jo kaina danijoje 62tuks lit o dar parvesti reikia www.maskinbladet.dk

Jūs neteisus šį modelį gamino nuo 80 iki 90. Galima būtų abejoti dėl variklio galingumo, bet 88 metais gal buvo dedami galingesni varikliai, to aš nežinau. Galima rasti perpus pigiau, tik reikia pirkt tiesiai iš ūkininko, o ne iš aikštelės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...