Jump to content

SZ-3,6


Recommended Posts

Prieš 3 valandų, kestasxxxl pranešimas:

Nėra tos SZ tokios jau prastos, man patinka, kad diskinė ir neužkiša važiuojant per šlapesnę dirvą, tik minusas, kad nėra technologinių, o į 12 m. niekaip neišskaičiuoju. Esu sėjęs dobilus, tik jau dantračius reikia perdėlioti, kad lėčiau suktusi.

eina tilpti i 13.5 technologines, arba esu mates varianta kuomet nuo krastu po diska nuima ir tada daro 12 vezes :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Kas duos kokį patarimą arba papasakos ką patys turi ar matę sukonstruota. Vakar sėjau su sz3,6, aišku ji pas mane pavargus, akėtėlės dar gale pakabintos, apsuku ratą ir velniai žino ar ten pat sėju, ar kartoju, esmė, kad per daug sunku įžiūrėt kur sėta, kur ne, dirva jau pradžiūvus, tai visur panašiai atrodo, tai lauko gale pagalius dėliojau. Ar bandė kas nors tokį variantą, tarkim kokį svorį kampe parišti, kad įrėžtų dirvą ir taip truputį matytųsi ta riba. Ar kokių kitų minčių gudrų turit, tiksprendimo ieško pigaus, nes mano sėjamoji kainavo 250eur :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
On 2018-05-08 at 14:09, apulis pranešimas:

Tai jo aš irgi galvoju, tada atkelti šonines akėtėles, kad matytųsi šoninė rato žymė.

Pas mane aketėlės užbraukia tik tai, kas pasėta ir ratų vėžės visada matosi, tad lengviau orentuotis sėjant, įpač nakties metu, nors šiemet buvau savo dirvoje pasiklydęs. Apsisukau galulaukėje ir šakės, nesimato kur važiuoti, lipau ir vaikščiojau, kol susigaudžiau.Kai pradygs žiūrėsiu, kiek nugribavau. Sėju visą laiką iš vienos lauko pusės į kitą, nes taip lengviau orentuotis purškiant, ar sėjant trašas. Nusižiūri eilutę ir varai iki kito galo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Išradėjas pranešimas:

Na matai ir su SZ galima pazangiai ukininkauti:handgestures-thumbupright: :handgestures-thumbupleft:

Parsisiunčiau į telefoną lygiagretaus vairavimo programėlę, bandžiau naudoti, visai nebloga. Nusistatai padargo plotį, pvz. purškiant 12 m. ir rodo kaip važiuoji. Gana tiksliai rodo, net iki 5 cm. paklaidą, tik reik turėti telefoną su galingu procesoriumi ir prieš naudojant apeiti visus laukus ir suvesti tiksliai ribas. Pakaitalas technologinėms vėžėms, nes su SZ to neina padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, kestasxxxl pranešimas:

Parsisiunčiau į telefoną lygiagretaus vairavimo programėlę, bandžiau naudoti, visai nebloga. Nusistatai padargo plotį, pvz. purškiant 12 m. ir rodo kaip važiuoji. Gana tiksliai rodo, net iki 5 cm. paklaidą, tik reik turėti telefoną su galingu procesoriumi ir prieš naudojant apeiti visus laukus ir suvesti tiksliai ribas. Pakaitalas technologinėms vėžėms, nes su SZ to neina padaryti.

Kokia programele?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-09-14 at 11:53, kestasxxxl pranešimas:

Parsisiunčiau į telefoną lygiagretaus vairavimo programėlę, bandžiau naudoti, visai nebloga. Nusistatai padargo plotį, pvz. purškiant 12 m. ir rodo kaip važiuoji. Gana tiksliai rodo, net iki 5 cm. paklaidą, tik reik turėti telefoną su galingu procesoriumi ir prieš naudojant apeiti visus laukus ir suvesti tiksliai ribas. Pakaitalas technologinėms vėžėms, nes su SZ to neina padaryti.

SZ su automatinem technologinem, suprogramuota 18m. bet galima pakeist

P A R D U O D A M A

20180829_175600.jpg

20180829_175717.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pačiam asmeniškai būtų daug patogiau sėti, sėtu vientiltis traktorius tai ir apsisukimas būtų greitas ir galines galėčiau tiksliau apsėti. Tokia mintis šovė į galvą nes planuojama tvarkytis sėjamąją (tikslesnis pavadinimas szp) artimiausiu metu tai kodėl gi nepasidarius pakabinamos. Bet gal yra didelių kokių minusų persidarius ,tad ir klausiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
Prieš 2 valandas, buster540 pranešimas:

Sveiki sz gerbėjai, atsibodo tos akėčios gal kažkas matet ar turit persidare kažką geriau? Turiu nuo kps8 aketeles užtektų tokių? Juk tik uzzerimui jos reikalingos.

o jei tokias kaip nordstedam buna..? tada reik ir cilindriuko kilnojimui kad galėtum atgal pastumti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
On 2020-02-27 at 21:08, Miezis pranešimas:

Planuojam sėti žirnius su SZ, gal galit iš patirties bent apytiksliai patart į kuria puse norma statyt, kad iš karto neprašaut labai? Ar šiaip kokią patirtį gal turit žirnių sėjos su SZ ?

Labai dėkingas

Nieko nedarai pilnai katuskes atidarai paprasta greiciu deze norma 300-330kg /h nuo zirnio stambumo jai nori pazet kiek isbyra 7.5 rato pasuk pakeles ir pasverk gausi vieno aro norma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...