Jump to content

SZ-3,6


Recommended Posts

Taip ir pavyksta, matosi vietomis grūdų ant paviršiaus, bet vertinant sužėlimą, jis niekuo nesiskiria nuo kitų sėjimo vietų.

Aš galvoju, kad kaip tik bus sunkiau grūdui išlysti iš sumintos žemės. :icon-rolleyes:

Noraginę, mielai atkeisčiau atgal į sz :D

Man į molį nepavyksta, todėl galulaukes užsėju pirma. O jeigu grūdui sunku išlysti iš sumintos žemės, tai kodėl tada pirmiausia dygti pradeda vėžėse ? Ir kokiais tikslais pasėlis voluojamas po sėjos ? Šiaip tai noragine, nors ir amazone, nesu labai sužavėtas. Diskinė būtų žymiai geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noragine su kompakteriu geresnis varijantas , o seip diskine visai kitas reikalas.

Teisingai, kitas reikalas. Tik va kaina irgi kita... Jeigu aš už savo noraginę D8 su,okėjau apie 6 kLt, tai diskinė nuo 12 kLt prasideda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir pavyksta, matosi vietomis grūdų ant paviršiaus, bet vertinant sužėlimą, jis niekuo nesiskiria nuo kitų sėjimo vietų.

Aš galvoju, kad kaip tik bus sunkiau grūdui išlysti iš sumintos žemės. :icon-rolleyes:

Noraginę, mielai atkeisčiau atgal į sz :D

ta as ir padariau siemet, stegsted i sz ,vienintelis privalumas patogus ir greitas transportvimas,daugiau niekada net neziuresiu i noragines sejamasias

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
tada gal zinot ar kur lietuvoj galima ysigyti situs daigtus ir kokia kaina ? http://www.board.com.ua/m0812-200069552 ... z-3-6.html

Negalvojau, kad kada kam gali prireikt, prieš metus i metal atidaviau :icon-redface: Jeigu pirksi šituos daiktus tai turi but nuėmes sena ir prisidėjes šalia naujo palyginti ar tikrai grynai tokie patys nes jie buna skyrtingi, neatitinka po 3 skyles nuo sėjamosios kraštu, jeigu niekur negausi parašyk, žinau kas turėjo visa sėjamosios dėže su tais mechanizmais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

sveiki, pabandziau kiek maniske vienam metre vienoj eilutej isberia grudu tai 150, kazkokioj literaturoj skaiciau kad turetu buti kvieciu apie 100 o mieziu apie 90, ar cia tiesa?

Daugink iš eilių skaičiaus ir 25 jei 4 metrų spėjama, gausi skaičių viename are tada x100 = 1HA

Kviečiu turi būti 4,5 - 5 mln o miežių 4,5 mln (tikiuosi nesuklydau)

O jei sėjamosios plotis 3,6 tai dar pridėk kiek tu juostų 0,4 m turi but.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daugink iš eilių skaičiaus ir 25 jei 4 metrų spėjama, gausi skaičių viename are tada x100 = 1HA

Kviečiu turi būti 4,5 - 5 mln o miežių 4,5 mln (tikiuosi nesuklydau)

O jei sėjamosios plotis 3,6 tai dar pridėk kiek tu juostų 0,4 m turi but.

tai ce 9mln su virsum gaunas, is rudens paseta mano taip nes ale taip liaudis seniau sedavo ir man vietom daba labai isreteje. issuto gal man jie,nes is rudens graziai atrode?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Uzpildai viena puse grudais patiesi brezenta po ja ir suki pakeles 14 kartu rata, pasveres padaugini is 100 ir zinosi sejos norma i ha apytiksliai, nes dar priklauso nuo greicio. Su ja set tai pasaka, bet kiek kg. i ha.pasesi tai priklauso nuo .......... As asmeniskai turiu ja bet seju su irtem3m diskine, nes tarpueiliai tankesni ir sejos norma lengviau nustatyt, su sz pievas atnaujinu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zodziu bandziau reguliuoti nieko nesigauna pakelus ratą nesisuka dantračiai, nuleidus važiuojant sukasi, kaip tada išmatuot normą, gal pavažiuot ir skaičiuot grūdus, ir daugint?, gal kas kokią formule ar ką turit kiek reikia pavažiuot, ir kaip sudaugint ha normą.

O gal pirma varymo aparatą reiktų sutvarkyt, kad nuo abiejų ratų varytų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kam jį tvarkyt gi suka ir taip, pakelus ratą tik nesuka, man klausimas kaip atreguliuot normą, skaičiau su maišelis kažkaip ant šlangų mauna tai kiek reikia pavažiuot kad sužinot 1aro seklos normą?

Na tai kabink maišelius, važiuok atstumą, ta atstumą padauginęs iš darbinio pločio gausi apsėtą plotą. Susidarai formulę kur vienoj pusėj svoris maišeliuose su apsėtu plotu, kitoj 1 hą ir apsiskaičiuoji tinka norma ar ne.

Man atrodo sudėtingiau taip, nei pasikelt kitą ratą ir apsukt 14 kartų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...