Jump to content
Juodas

Melžiamų karvių šėrimas

Recommended Posts

Ką tik, tadasg pranešimas:

čia ne į temą, seni vilkai, kokią žolę sėti, kad būtų galima gauti gerą derlių jau pirmais metais?..

Šiandien kažkaip pagalvojau apie tai,  norint gauti daugiausiai žalios mases per metus iš pirmametes pievos, reiketu sėti mišini javu,ankštinių ir žinoma žolių mišinį kuriame butų svidres, eiracino, migles 70% o likusia dalį dobilų arba liucernos įmaišyti. Aišku tresimas atitinkamas būti turi. Tokiu atveju turėtum 3 pjutis kaip minimum ir gera derliu.

seti viena žolių mišinį pigiau siekt tiek, bet su pirma pjutimi mases negausi, o į javus sėta žolių mišinį geriausiu atveju viena karta tepjausi. 

Prieš 1 valandą, Pienmėgys pranešimas:

Matyt aš jau pasenęs ir mano mąstysena sovietinė.....  Važiuoji per Lietuvą, fermos pastatytos naujos, technika ir įranga aukštumoj, sukišti milijonai.....  o geriau pašerti karves, kad gauti grąžą....  gaila... Ir turim ožkų primilžius su urėja nesiekiančia 10 miligramprocentų.....  O su tokia urėja, jei karvę pavyks apsėklinti, ji vaisiaus auginimui vartos savo raumenyną....   Reiškia baigsis greitai...

O kad gauti tokiių gyvulių padorų primilžį, juos reikės brangiai šerti metus, nes iš  pradžių ir energija ir baltymai eis kūno poreikių atstatymui...

Ne bėda ir pašerti karves brangiai, bet ekologiniams ūkiams yra problema, kad turi šerti ne tai, kas ekonomiškiausia ir naudingiausia karvei. o tai, ką gauni nupirkti. Tai šiuo atveju ir yra iškilęs klausimas ką geriau pirkti ar sojų pupeles, ar sojų išspaudas ir kokį kiekį minimaliai duoti, kad nebūtų didesnių problemų, o pagerėtų karvių sveikatingumas.  

Prieš 1 valandą, tadasg pranešimas:

mano mintis ir yra, kad sėti miežių, avižų, vikių mišinį, daryti įsėli su pagrindu dobilais, motiejukais, liucerna. Anksti pjauti mišinį, bus tada ir atolo.

O jai rudenį rugiai, birželio mėnesį pjauti ir sėti mišinį, kiekis turėtų būti didelis, ir laiko tarpas ilgesnis 

Prieš 3 valandų, Pienmėgys pranešimas:

Matyt aš jau pasenęs ir mano mąstysena sovietinė.....  Važiuoji per Lietuvą, fermos pastatytos naujos, technika ir įranga aukštumoj, sukišti milijonai.....  o geriau pašerti karves, kad gauti grąžą....  gaila... Ir turim ožkų primilžius su urėja nesiekiančia 10 miligramprocentų.....  O su tokia urėja, jei karvę pavyks apsėklinti, ji vaisiaus auginimui vartos savo raumenyną....   Reiškia baigsis greitai...

O kad gauti tokiių gyvulių padorų primilžį, juos reikės brangiai šerti metus, nes iš  pradžių ir energija ir baltymai eis kūno poreikių atstatymui...

Nor ir nedidele mano patirtis, bet akys mato silpna gyvulį, o kišenė jaučia ožkų primilzi, bet čia mes grynai apie produktą ir jo kaina, Nzn kaip yra gaminami sojos rupiniai, kažkaip isivaidavau kad tai yra antrinis produktas, bet matyt ne, kaip ir Nlb suprantu kodel rapso kaina 300 eur o rapso įspaudu 280. Tik šiek tiek keista 

On Sunday, October 21, 2018 at 22:10, kestoxs pranešimas:

Nor ir nedidele mano patirtis, bet akys mato silpna gyvulį, o kišenė jaučia ožkų primilzi, bet čia mes grynai apie produktą ir jo kaina, Nzn kaip yra gaminami sojos rupiniai, kažkaip isivaidavau kad tai yra antrinis produktas, bet matyt ne, kaip ir Nlb suprantu kodel rapso kaina 300 eur o rapso įspaudu 280. Tik šiek tiek keista 

Kol kas rapso kaina 380, o rapsu isspaudu kaina 250

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti