Jump to content

Didmaišiu keltuvas


Daivaras

Recommended Posts

Sveiki, ar naudojat kasnors tokius keltuvus?kokie pliusai-minusai ju?mastau ant bielio prikabinti ir dar kartu barstykle...kad nereiktu manitu begainiot...kazi ar patogus jie?ar pasitvirtino? http://www.skelbiu.lt/12302304.html

ant bielkio kartu su barstykle reikia daugiau svorio ant priekio :) nes pakrovus vairas ima neklausyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pažiūrėkit įdėmiau lenkų filmuką ir pamatysit kaip traktorių nešioja. o dėl ko nešioja? todėl kad svorio centras nutolęs. Ne traktorius barstytuvą, o bastytuvas traktorių vairuoja. ten ne tręšimas o pasėlių maurojimas. aš nebent tai tokiomis racionalizacijomis nesižaviu. kraunu ir barstau atskirais traktoriais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

Sveiki , esu pasidares keltuva trasom i barstytuva, stiprus naudoju - puiku.Esu dejes prie keltuvo remo hidro skirstytuva ir cia jau susiduriu kartas nuo karto su problema . Nupirkau turgui deveta nuo miskovezio skirstytuva. iIjungus hidraulo svirti traktoriuje tepalas paduodamas i skirstytuva ir jis paskirsto , o jei nieko nedarai jis tepala varineja ratu , kartais kazkas pasidaro ir viena is triju sekciju " uzsiklynina " neina pajudint nei pirmyn nei atgal, gal kas esate susidure ar siaip nusimanot hidraulikos labirintuose ? kaip issprest ta sekcijos "uzklyninima " traktorius J D 6600

Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
Sveiki , esu pasidares keltuva trasom i barstytuva, stiprus naudoju - puiku.Esu dejes prie keltuvo remo hidro skirstytuva ir cia jau susiduriu kartas nuo karto su problema . Nupirkau turgui deveta nuo miskovezio skirstytuva. iIjungus hidraulo svirti traktoriuje tepalas paduodamas i skirstytuva ir jis paskirsto , o jei nieko nedarai jis tepala varineja ratu , kartais kazkas pasidaro ir viena is triju sekciju " uzsiklynina " neina pajudint nei pirmyn nei atgal, gal kas esate susidure ar siaip nusimanot hidraulikos labirintuose ? kaip issprest ta sekcijos "uzklyninima " traktorius J D 6600

Aciu

Gal būtų galima pamatyti nuotraukas pagaminto keltuvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 4 savaičių...

neisivaizduoju kaip tau turi tas dvi tonas kelti, gal priepat ir pakelia bet ausis ilgai nelaikys, as dariausi kad dimaisius i fura galetu kelti tai kai kabinau virs tonos tai linko visur teko stiprinti ir tai baisu darosi kai kelia

nieks pas mane nelinksta, pagrindinis remas 200x120x 8mm. ausys 10mm strele stumdoma 90x90x8 is sonu juostos privirintos 5mm. viduje streles 20mm. storio plienine sija ivirinta , net nepanasu kad, kas nor linktu,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...