Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

Aš pats 2009m gavau paramą pagal jaunojo ūkininko programą.Tėvai dovanojo ūkį,patys išėjo į poilsį,nes buvo jau pensininkai.Aš nuo to laiko ilgiau negu vienai dienai niekur nesu išvykęs,nes kas šers gyvulius.Augalininkystės ūkyje kita situacija,bet jei kada daromi pirkimai ir ,,jaunasOis ūkininkas'' tuo momentu yra užsienyje ką tai parodo?O parodo tą,kad tą parama ima ,,jaunojo ūkininko'' tėvai prisidengdami vaikais.Tokių bajerių asmeniškai žinau ne vieną ir ne du,tad būkit geri nors nesireklamuokit.Pagal teisybę pas tokius ,,jaunuosius ūkininkus'' turėtų prisistatyti NMA darbuotojai ir neradę tokio ,,ūkininko'' realiai ūkininkaujančio turėtų inicijuot paramos sugrąžinimą su didžiulėmis palūkanomis,išmokų nuėmimą keliems metams ir didelę baudą skirt už kitų mulkinimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, KeN pranešimas:

Turėjau klientų kurie buvo išvažiavę į užsienį kai reikėjo daryti pirkimus - tai pagal įgaliojimą giminaičiai be problemų viską susitvarkė.

Gal jie bubo praeitame laikotarpyje paėmę paramas? Nes šitame tai kaip ir griežtai tuo klausimu draudimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ne būtinai į užsienį, man pvz idomu kai dabar ūkininkai jau gali susirgti ir pasiimti biuletenį arba išeiti į dekretines, motinystės ar tėvystės atostogas ar tuo metu kas juos gali pavaduoti? Nes kituose darbuose tai gali o va ūkininkas oficialiai gali sirgti bet vistiek turi parašus dėlioti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, niekur nerandu informacijos apie traktoriu pirkima. Siemet padare, kad galetume pirkti naudotus traktorius ir yra salyga, kad prie komercinio pasiulymo turi buti techninio paso kopija, bet niekas jos nenori duoti ir sako, kad jos nereikia... Tai kame reples? Gal galit parekomenduoti kur ieskoti tu traktoriu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-06-30 at 21:46, dzipas pranešimas:

Taip ir pasenti spesi, ne del paramu ukininkaujam... Visu antra augalininkystes ukiui isikurti yra zymiai lengviau nei gyvulininkystes, gyvulininkystes ukiai kuria didesne pridetine verte - argumentai kurie sudelioti i taisykles. Ar tai teisinga - kiekvienas is savo varpines ziuri.

Visiškai palaikau mintį remti gyvulininkus. Tai kitas ūkininkavimo lygis, ir lenkiu galvą kam užtenka kantrybės dirbt be išeiginių ištisus metus. Pats kaime augęs ir dabar gyvenu, džiaugiuosi, kad nebėra karvių, gali žmogum pasijuast, o ne vergu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, urbonas10 pranešimas:

Visiškai palaikau mintį remti gyvulininkus. Tai kitas ūkininkavimo lygis, ir lenkiu galvą kam užtenka kantrybės dirbt be išeiginių ištisus metus. Pats kaime augęs ir dabar gyvenu, džiaugiuosi, kad nebėra karvių, gali žmogum pasijuast, o ne vergu.

O tai as nesuprantu, tai darbuotuojus kazkas draudia samdyti, ar kaip? 

As, zinoma suprantu, kad pradzioje, kai tu esi mazas, kai nera idirbio, + gera darbuotuoja sunku rast..bet perpektyvoj, jei pavyksta ikurt normalu gyvulininkystes uki, tai kodel be atostogu? Kazkaip nesitiki, kad stambiu ukiu savininkai be atostogu...

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks rajonas?  Nma tinklapy rodo paraišką?  Mano asmeninė situacija kad vertina.  Šnd kalbejau su zmogus,  jam vertina utena tai sakė daug atsisakė ir jis gavo antrą  laišką kad dengs visais 100% paraišką.  Aš tokio laiško kolkas negavau. Bet sutikimą kad vertintų pateikiau jiem. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...