Jump to content
Inžinierius

Pavasario darbai

Recommended Posts

prieš valandą, Daidas pranešimas:

Visi bijoti kad azotas išsiplauna,kad nusėda ir t.t,bet beriat ant arimo ir poto gėrmiu,kultivatorium nusodinat patys azotą...tai kada daigas ji paims?

Arimas arimui nelygus, ar ne? Tom visom sportinėm nesamonėm su aiškiai matomom vagom aš neturiu laiko, todėl dažniausiai arimas pas mane lygus kaip stalas. Visaip daug kartų daryta. Be to aš ne triznuoju dėl tų trąšų. ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, jeigu iš rudens volavau kai kuriuos arimus , kad drėgmė negaruotų tai ir pavasarį ji taip pat vis dar negaruos ar reiktų pralėkt vis gi vis tiek su kultivatorium , kad nutraukt kapiliarus?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę , MBLORINSER pranešimas:

zirniai, ridikai ir kviecia pabaigai manau. Ryt vaziuoju halima kvieciu paseti.

Supratau aš vis dar svarstau kaip toki orai nepastovūs ar bandyt šią sav sėt kviečius ar dar laukt kol pašils, na ryt važiuosiu tik kapiliarus nutraukt , o apie sėją dar nežinau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 10 valandų, AG Paulius pranešimas:

ar bent vidutininė dirvožemio temepratūra siekia 5 laipsnius ? 

Bent jau vakar, tai akimirksniu dirvozemio temp pakilus buvo, kai tokia diena grazi buvo. Ranka pakapsciau kokiu 10 cm gyliu, tai net nustebau, kad saltumo jausmo jokio. Malonu i rankas zeme buvo imt. Tad bent vakar garantuoju tie 5 laipsniai buvo. Bet po naktu atsala nemenkai. Siandien avizas subersiu i smelynus. Bent isbrinks grudas, o sudygt spes. Ir tai jau dulka gerai smelynai. Dar laukt nesamone butu. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 20 minutes , linas78s pranešimas:

10cm gylyje, paviršiaus temperatūra iki 15'

IMG_20200327_105219.jpg

čia momentinė temperatūra paviršiuje, aišku nekalbu apie 10 cm. Bet kaip faktą reiktų imti paros vidurkį. Kuris šiuo metu dar vos siekia 5 laipsnius ir tai labai priklausomai nuo dirvožemio sudėties ir drėgmės kiekio

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 13 valandų, Mantas2342 pranešimas:

Supratau aš vis dar svarstau kaip toki orai nepastovūs ar bandyt šią sav sėt kviečius ar dar laukt kol pašils, na ryt važiuosiu tik kapiliarus nutraukt , o apie sėją dar nežinau.

Nežinau pas tave kokius orus rodo, bet pas mane ramu dar ilgam su sėja

Screenshot_20200327-121148_Samsung Internet.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šalpusnis dar masiškai nesužydo( pirmuosius mačiau tik prie šiltnamio) ievos sprogsta tik saulės atokaitoje tad  pagal fenologija žemę dar šalta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Vilius pranešimas:

Nežinau pas tave kokius orus rodo, bet pas mane ramu dar ilgam su sėja

Screenshot_20200327-121148_Samsung Internet.jpg

Tai dėl orų ir aš galvoju nesėt, bet žemę sudirbsiu, kad kapiliarus nutraukt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 4 valandas, grazbek pranešimas:

idomu idomu kokius jus čia kapiliarus nutraukinėjate.....

Man ir idomu ar reikia ta dirvos pavirseli judint, kol nesiruosi set. Pernai brolis anksti po karta nubrauke. Tai kai atejo laikas set, jo daug prasciau dygo, nei mano. O mano kultivuota buvo is kart tik pries seja. Tad toks vaizdas susidare, kad nejudintam arime ilgiau dregme issilaike, nei su ale nutrauktais kapiliariais. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jokio judinimo kapiliarų venų ir panašiai nutraukimo. Iš kart dirbimas ir sėja. Dabar užsideda tokia lengva plutelė tai ji tikrai laiko drėgmę.... kaimynas išbandė savo skutika arime, tai žemė kaip ledas, o moliai apačioje šlapi ir matosi kur pravažiuota suminta dirva

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 7 valandas, Mantas2342 pranešimas:

Tai dėl orų ir aš galvoju nesėt, bet žemę sudirbsiu, kad kapiliarus nutraukt

Dyzelis pigūs tai dabar visi laksto reikia nereikia:) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...