Jump to content

Problema su jumz sankaba


jancis

Recommended Posts

na taip, klausimas kiek netikslus buvo :) iš dviejų irgi abejoju, kad naudos bus, visgi sovietinius inžinierius apmauti - ne juokas. kad būtų patogu - tai ir bedėlioji sau diskus, a dabar tai manau geriau kaip priklauso ir sureguliuot kaip priklauso. pas save į EO sudėjau ir sureguliavau kaip priklauso - puiku viskas. tik aišku stumdau žemes pažeminta pavara.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 valandas ago , _Valdas_ said:

na taip, klausimas kiek netikslus buvo :) iš dviejų irgi abejoju, kad naudos bus, visgi sovietinius inžinierius apmauti - ne juokas. kad būtų patogu - tai ir bedėlioji sau diskus, a dabar tai manau geriau kaip priklauso ir sureguliuot kaip priklauso. pas save į EO sudėjau ir sureguliavau kaip priklauso - puiku viskas. tik aišku stumdau žemes pažeminta pavara.

O aš mastau sureguluot taip, kad darbinio disko išvis neatleistų, tada sankabos pedalis būtų jautresnis ir vezt pradėtų ne beveik atleidus, o pradėjus atleidinėt pedalą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
On 2013-02-03 at 22:21, jancis pranešimas:

Visiems sveiki.Turiutokią problemą su jumzu.Važiuojant pilnu gazu dingsta tarpas tarp lapkių ir išminamojo guolio.Pradėjus kristi apsukoas pradeda didėti tarpas tarp guolio ir lapkių.Na alkūninis velenas turi ašinį lasvumą 2-3mm.Dabar išilginau petį guolis atsiremia į greičių dėžę.Tarpas tarp guolio ir lapkių gali pirštą ikišti ir tai nori guolį sukti.Pakeičiau naujas lapkes,atramines lapkių spyruolles efekto jokio.Kaižiūri pro langelį kožucho apačioje viskas gerai matosi.Pradedi didinti apsukas pradeda mažėti tarpas.Neina suprasti kodėl.Rodosi ir smagratis nepasislenka ir viskas savo vietoje,bet tarpas tar guolio ir lapkių prapuolaTai gal kas turit kokių minčių.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 metų...

Užkūriau ilgai stovėjusį jumz eo2621 su U formos kabina(ekskavatorius). Vairas sunkus ir nėra sankabos, nuo ko pradėt ieškoti bėdos? Ar tepalo siurblį priekyje, nes lyg ir jis atsakingas už padavimą ar kažkas suklaidino mane? Ar gali būti sulipus sankaba dėl ilgo stovėjimo ir ją reikėtų kažkaip pramankštinti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-04-24 at 10:59, apulis pranešimas:

Aš norėčiau patarimų, kaip išeitų atmušti tą sankabą ar su peiliu į medį įrėmus pabandyt ar ant bėgio įspaudus sankaba patampyt su kitu traktorium, nes aš žiauriai nenoriu jo skelti ir žiūrėt kas sulipę.

Tai kiek truksi pusdienis ir iskyrta. Ir žinosi tikslei liga o t aip 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-04-25 at 14:45, pukotukas pranešimas:

Tai kiek truksi pusdienis ir iskyrta. Ir žinosi tikslei liga o t aip 

Paaiškink man plačiau neskyrusiam jumzo, kaip jis skiriasi? Kiek suprantu ekskavatoriui lengviausias būdas iškelti variklį, bet variklio iškėlimui reikalinga gervė arba manipuliatorius ar užtektų ratukų kaip mtz? Kurias rėmo vietas reikia žiūrėti, kad būtų platesnės ir nekliūtų išimant variklį? Jei neesi skėlęs, tai manau, kad rašai beleką, o jei esi daręs, tai būk malonus papasakok plačiau į ką atkreipti dėmesį, kad realiai pagelbėtum, nes tokie pasakymai kaip pusdienis arba valanda darbo dažnu atveju yra niekiniai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, pauliens069 pranešimas:

O neitu jo patampyt su kitu traktoriu?draugui is po ziemos buvo jumzui prikibus sankaba,tai ant buksyro patampe ijungus pavara ir atsoko..

Tai eina ir tampyti ir užkurti nuo puskačiaus ir važiuot galiu, bėgius staigiai mėtant jie gražiai įšoka, be džeržgimo. Reikės ilgiau patampyt, kaip tu sakai, nes skirti aš mažiausiai noriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , kestasxxxl pranešimas:

Tai gal reikia persireguliuoti lapkutes ir pasibaigs bėdos.... 

Tai pradėsiu nuo tampymo, po to lapkių reguliavimo, nes šiaip pradėjus prie jo krapštytis atsukus apatinį sankabos dangtelį išbėgo nemažai vandens ir buvo krūva dumblo, tai kad ten kažkas parūdiję/sulipę, net neabejoju. O Gal gali numesti gerą lapkių reguliavimo linką arba savais žodžiais procesą aprašyt? Nes rusiškai yra krūva informacijos, bet kuria vadovautis, sunku apsispręst. Realiai kai nuspaudi sankabą pilnai,  atsiranda kažkoks šalutinis garsas ,bet pati sankaba neveikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai pradėčiau nuo reguliavimo. Gali metus tampyti, jei neišretina, kokia nauda iš tampymo. Pro apatinį dangtelį turi matytis, ar išmynus sankabą, diskatorių diskai atsipalaiduoja, juda.? Gal išminamasis nevaikšto, ar ašelė pertrūkusi. Pirma padaryk vizualią apžiūrą, po to imkis drastiškų veiksmų. Nuoroda į knygą. 

https://zemesukis.com/applications/core/interface/file/attachment.php?id=21329

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-04-28 at 12:30, kestasxxxl pranešimas:

Aš tai pradėčiau nuo reguliavimo. Gali metus tampyti, jei neišretina, kokia nauda iš tampymo. Pro apatinį dangtelį turi matytis, ar išmynus sankabą, diskatorių diskai atsipalaiduoja, juda.? Gal išminamasis nevaikšto, ar ašelė pertrūkusi. Pirma padaryk vizualią apžiūrą, po to imkis drastiškų veiksmų. Nuoroda į knygą. 

https://zemesukis.com/applications/core/interface/file/attachment.php?id=21329 87 MB · 173 atsisiuntimai

Patikrinau vakar normaliai, tai ten viskas užrūdiję, tai paskutinė viltis palaikyt su salerka. Jei ne teks skirti, net parodė, kad skiriasi jis nesunkiai, galvojau bus sunkiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Salerkoje maišytoje su stabdžių skysčiu pralaikiau daugiau kaip dvi savaites vis pasukiodamas veleną ir paminkydamas sankabos pedalą. Vakar užkūriau, važiavau į naują remonto vietą, bet realiai jokio efekto, teks skirti per pusę. Labai bijojau to skyrimo, nes informacijos gana sudėtinga rasti apie jumzus, net ieškant rusiškai. Tai peilį vakar atkabinau labai lrngvai, nes ji tvirtinasi ganėtinai paprastai trim kaiščiais. Dabar planuoju pasiremti kaušą ir išleisti tepalus iš abiejų siurblių bakų, o tada atsukinėt varžtus ir pasidėjus vežimėlį po apačia bandyti skirti. Jei išeis pabandysiu pafotografuot ir pafilmuot kaip sekasi, bet dažnu atveju rankos būna tepaluotos ir ne filmavimai galvoje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, apulis pranešimas:

Salerkoje maišytoje su stabdžių skysčiu pralaikiau daugiau kaip dvi savaites vis pasukiodamas veleną ir paminkydamas sankabos pedalą. Vakar užkūriau, važiavau į naują remonto vietą, bet realiai jokio efekto, teks skirti per pusę. Labai bijojau to skyrimo, nes informacijos gana sudėtinga rasti apie jumzus, net ieškant rusiškai. Tai peilį vakar atkabinau labai lrngvai, nes ji tvirtinasi ganėtinai paprastai trim kaiščiais. Dabar planuoju pasiremti kaušą ir išleisti tepalus iš abiejų siurblių bakų, o tada atsukinėt varžtus ir pasidėjus vežimėlį po apačia bandyti skirti. Jei išeis pabandysiu pafotografuot ir pafilmuot kaip sekasi, bet dažnu atveju rankos būna tepaluotos ir ne filmavimai galvoje :)

Tai kad neskyrus variklis isiima, pats savo emiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , kinziulis pranešimas:

Tai kad neskyrus variklis isiima, pats savo emiau...

Kadangi neesu to daręs Jumzui, tai ardymo eigoje žiūrėsiu kas man patogiau ar bandyt išsitempti variklį ir po to jį kilstelėti, kad galėčiau toliau patraukti ar tiesiog patogiau skirti, nes tuomet atsiras daugiau vietos ir bus patogiau perrinkti sankabą. Konkrečių video su skyrimo procesu nerandu, tai teks daryt kaip man patogiau, nes nuogirdų ir nuotrupų tai prisiklausiau užtektinai, o sankabą greičiausiai teks visą perinkti, ir salniką bandyti pakeisti nuo variklio pusės, kad tepalai nesisunktų vėliau. Jei kas turėtų kokių naudingų patarimų tai galėtų parašyti į ką atkreipti dėmesį ar kas sunkiausia buvo skiriant, o komentarai kaip pora valandų darbo nelabai man padeda :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, apulis pranešimas:

Kadangi neesu to daręs Jumzui, tai ardymo eigoje žiūrėsiu kas man patogiau ar bandyt išsitempti variklį ir po to jį kilstelėti, kad galėčiau toliau patraukti ar tiesiog patogiau skirti, nes tuomet atsiras daugiau vietos ir bus patogiau perrinkti sankabą. Konkrečių video su skyrimo procesu nerandu, tai teks daryt kaip man patogiau, nes nuogirdų ir nuotrupų tai prisiklausiau užtektinai, o sankabą greičiausiai teks visą perinkti, ir salniką bandyti pakeisti nuo variklio pusės, kad tepalai nesisunktų vėliau. Jei kas turėtų kokių naudingų patarimų tai galėtų parašyti į ką atkreipti dėmesį ar kas sunkiausia buvo skiriant, o komentarai kaip pora valandų darbo nelabai man padeda :)

Neskyrus sankaba pakeisti daug lengviau, tik reikia nupjauti priekinio tilto tvirtinimo dalį. Ir geriau nuimti skriemuli nes gali sulauzyti netyčia.

IMG_20200519_133943_HDR.jpg

IMG_20200519_134056_HDR.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-05-19 at 13:48, kinziulis pranešimas:

Neskyrus sankaba pakeisti daug lengviau, tik reikia nupjauti priekinio tilto tvirtinimo dalį. Ir geriau nuimti skriemuli nes gali sulauzyti netyčia.

IMG_20200519_133943_HDR.jpg

IMG_20200519_134056_HDR.jpg

Aš vis dėlto jį skyriau per pusę, nusiėmiau priekį, išnarinau šonus ir skyriau per pusę. Suradau visus varžtus įskaitant ir tą apačioje po sankabos dangteliu ir esančius šonuose apačioje ir viršuje dar vieną įsuktą keistoje vietoje. Jis truputį prasižiojo ir sustojo, teko atsitempti kita traktorių, parišti libiotkę, kad būtų įtempimas ir žaisti su kaltukais ir laužtuvais kol iš lėto ir vėlai sutemus vis dėlto jis prasiskyrė. Užrūdiję buvo tie didieji šličai kur įsistato sankabos diskatorius, jei būčiau skyręs tik variklį neįsivaizduoju kaip aš jį būčiau išnarinęs. Padarysiu šiandien video, ką radau viduje ir į ką atkreipti dėmesį, nes po to kai susitepa rankos, jau nelabai norisi filmuoti, o tepalo čia dafiga, nes visokių vamzdukų pilna.IMG_20200521_223514.thumb.jpg.0d21ffb0fbbf86632ddd677b3ca6377f.jpgIMG_20200521_165500.thumb.jpg.4924f649e3c1d85010d8a955e7433d80.jpgIMG_20200521_164111.thumb.jpg.45e51c31387beb9ffbb7129c359ee774.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...