Jump to content
juozasp

zoles smulkintuvas mulciaris

Recommended Posts

Dairausi naudoto smulkintuvo-mulčiario prie mtz 1025 kad žalią pūdymą susmulkint. Radau kuhn 2,3m ir bvl 2,75m, pirmam peiliukų tai lyg dojuj ir kitur yra, o kaip su bvl peiliukais, ar kas prekiauja jais?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 21 valandas, sole pranešimas:

Dairausi naudoto smulkintuvo-mulčiario prie mtz 1025 kad žalią pūdymą susmulkint. Radau kuhn 2,3m ir bvl 2,75m, pirmam peiliukų tai lyg dojuj ir kitur yra, o kaip su bvl peiliukais, ar kas prekiauja jais?

Gal kas iš forumiečių turi nenaudojamą panašaus pločio smulkintuvą-mulčiarį sunkesniųjų tipo  ir parduotų? Gali būt su nudilusiais peiliais ar diržais svarbu kad velenas nebūtų išsibalansavęs. Prabangaus neieškau nes smulkinimo būtų apie 20ha kasmet.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 36 minutes , Gvidas66 pranešimas:

nu arba toki :) viršuje kiek isiaiškinau tai kinietiškas, bet gal vertas? Beto dar nusižiūrėjau šita :)https://auksarankiai.lt/zoliapjoves-smulkintuvai/100-zoliapjove-smulkintuvas-multigrind-mulceris.html

O ką smulkinsi? Prie namų pievelę, ar deklaruojamus laukus? Smulkinimo kokybė labai atsiliepia kuro sąnaudoms, reikalingai traktoriaus galiai ir greičiui. Mano patarimas imt su kuo ilgesniais plaktukais/peiliukais. Su plaktukais smulkina gražiausiai, bet su peiliukais lengviau ir greičiau. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 40 minutes , Eduardas pranešimas:

O ką smulkinsi? Prie namų pievelę, ar deklaruojamus laukus? Smulkinimo kokybė labai atsiliepia kuro sąnaudoms, reikalingai traktoriaus galiai ir greičiui. Mano patarimas imt su kuo ilgesniais plaktukais/peiliukais. Su plaktukais smulkina gražiausiai, bet su peiliukais lengviau ir greičiau. 

Man labiau būtu aktualiau melioracijos grioviu, pamiškiu ir pakeliu smulkinimui, tik va tos informacijos 0 apie toki mulčeri, o kabinčiau prie belaruso, nepersunkiausias ir galios neperdaugiausiai reikalauja

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...