Jump to content

benzininis vandens siurblys


aludaris

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Linasc pranešimas:

O srove labai stirpi gaunasi eitu karbamida tirpint?

Jei nori tirpint krbamida pildamas i purkštuvo sieta tai nesigauna, per didelė srovė net siurbliui dirbant ant laisvu apsuku, bet pas mane 50mm šlangos, manau jeigu užsidėt ant galo kokia 25 ar 20mm šlanga ir užtaisyt kraniuka, kad galėtum reguliuot srove tau tada turėtu būt gerai, aš paprasčiausiai taip nedariau nes turiu dar mažiuka benzinini siurbliuka su kuriuo ir tirpinu karbamida reikalui esant. Beje, koks purkštuvo dydis, gal tau užtektu mažiuko siurbliuko su plonom šlangom, tada nemažai susitaupo pinigu šlangu isigijimui ir užima mažiau vietos nes jei 25 metrai 50mm žarnos tai nemažas rulonas gausis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, viktorass pranešimas:

Jei nori tirpint krbamida pildamas i purkštuvo sieta tai nesigauna, per didelė srovė net siurbliui dirbant ant laisvu apsuku, bet pas mane 50mm šlangos, manau jeigu užsidėt ant galo kokia 25 ar 20mm šlanga ir užtaisyt kraniuka, kad galėtum reguliuot srove tau tada turėtu būt gerai, aš paprasčiausiai taip nedariau nes turiu dar mažiuka benzinini siurbliuka su kuriuo ir tirpinu karbamida reikalui esant. Beje, koks purkštuvo dydis, gal tau užtektu mažiuko siurbliuko su plonom šlangom, tada nemažai susitaupo pinigu šlangu isigijimui ir užima mažiau vietos nes jei 25 metrai 50mm žarnos tai nemažas rulonas gausis.

2 tonu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Linasc pranešimas:

Tai manau gerai bus tada. O kur primontave siurbli? ant gumu gal kazkokiu det geriau? Ar kaip transportuojat ji?

Paprastai vaziuoja antras..arba prie backos uzdedam arba su priekabike veza karbamida..stacionariai neprimontuotas...vandens reik kaskasrt užpilti nes išbega per ta "vožtuva" :D ..nebent idejus rimtesni atbulini..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...