Jump to content

Valdiškos Žemės Pirkimas


krucius

Recommended Posts

Otai nera dar kokiu kitu asmenu eileje?

Gretimam kaime vienas lobsta valdiska nuoma kazkaip myslingai pas jy papuola. Tetos kaimynas tas niezas, kai neturejo ko esti sere jie juos. Bet siemet tas jau atsertas, tetos uztvarte nudziove kelesdesimt aru. Na ji nenuejo prasitesti tame beda. Bet tas anas jau labai arti 200ha valdiskos turi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Otai nera dar kokiu kitu asmenu eileje?

Gretimam kaime vienas lobsta valdiska nuoma kazkaip myslingai pas jy papuola. Tetos kaimynas tas niezas, kai neturejo ko esti sere jie juos. Bet siemet tas jau atsertas, tetos uztvarte nudziove kelesdesimt aru. Na ji nenuejo prasitesti tame beda. Bet tas anas jau labai arti 200ha valdiskos turi.

na reikia pasidomėti,kad nebūtų būtent tam sklypui iš anksčiau parašęs,jei toks veikėjas yra,visko gali būti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As cia norejau paklausti, gal kam teko kazka panasaus. Sale manes yra nugriautos fermos su pamatais, zeme valdiska, galima je issinuomuoti? Sale manes kita met statys elevatoriu ir snekejau send su atsakingu uz visa projekta, jie lyg ir mielai issikastu tuos pamatus ir susimaltu uz dyka paimtu, reikalas toks mastau ar iseitu sitas reikalas? Sklymas man liktu apie 1,5-2ha is abieju galu ribojesi mano nuomuojema. Ka manot? Gal kam teko kazka panasaus daryti? Ar gal nupirkt man ta sklypa eina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Turiu ir aš šalia savo sklypo valdiškos panašiai 1,5 ha sklypas. Kreipiausi kažkada (gal prieš metus gerus) išsinuomot tą sklypą, tai parašė kad ten yra pamatai ir negalima išnuomot, nes paskirtis ne ta. Tai dabar sugalvojau ir parašiau nžt kad atliktų vertinimą vietoje, nes mano manymu ten žemės ūkio paskirties žemė, tik kad keli pamatai belikę (aišku pamatų fakto neminėjau rašydamas prašymą). Tuos pamatus panaikinsiu tyliai ramiai jei matysiu kad kažkas juda iš nžt pusės, nes nemanau kad kažkam jie yra reikalingi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

truputi cia nukrypsiu apie pastatus bet gal zinot kas kur reiktu kreiptis kad suzinoti kas yra griuvesiu pajininkai? regia.lt tie griuvesiai turi savo adresa ir numeri, taip kaip normalus pastatas, kreipiausi i registru centra, jame atsake kad jokiu duomenu apie si pastata ju bazeje nera. tada kreipiausi i savivaldybes archyva ten atsake kad duomenys apie pastatus pas juos nekaupiami ar kazkaip tai panasiai. kaip suzinot pajininkus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsakymas toks:  "Kažką galbūt ir būtų galima rasti prie ŽŪB "---" turtinių dokumentų, bet kiek suprantu jūs nesate tų pastatų savininkas ar dalininkas, todėl duomenų apie juos pateikti jums  negalėtume, nes turtiniais klausimais dokumentus galime pateikti tik sąvininkui ar jo įgaliotam asmeniui."

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikes nuvaziuoti, pasikalbeti, gal kazka iseitu sutarti, nesimeto juolab prie namu toki sklypukai. Nes  vienas uz poros km prisilde kazkaip buvusiu fermu teritorije su pamatais ir juos isplese ir isveze veiksmas vyko 2015 -2016 galas. Negi savivale?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...