Jump to content

Valdiškos Žemės Pirkimas


krucius

Recommended Posts

jau radau aciu.as ir esu jaunoji ukininke.bet as is nieko netimu zemes.tos zemes savininkas nu jis kad ja deklaravo.okad nuoma pasdaryt nesdare kad moket nereikt.nuejus i zemetvarka suzinojau kad ji laisva.ir metam pasrasiau laikina nuoma nes kol neturejau pazymejimo negalejau rasyt ilgalaikei.isilaikius jaunosios ukininkes pazymejima.nuejau parasyt ilgalaikei .a ka jus manot ,senas zemes savininkas jau parase ilgalaikei.tai nz kam da po metu ji atiteks ,ar mum kai pirmi ja isinuomavom.po men turi ateit atsakymas.

pasiskaityk sutarty, kaip surasyta ar nuoma? ar leidimas laikinai naudotis ta zeme? jei antras variantas tai ta zeme atiteks tam kuris pirmas parase ilgalaikiai nuomai prasima, nebent ji ribotusi su tavo nuosava zeme, tada reiktu prie prasimo pridet besiribojancio sklypo dokumentus ir pirmenybe butu tavo.

man labai panasiai buvo, issinuomovau nauja sklypa, susitvarkiau ir rudeny apsejau, o kai nuejau ilgalaikiai nuomai projektuotis sako tas jau nebelaisvas, jau kitam suprojektuotas :icon-redface: nors zemetvarkininkei buvau ir sakes, kad ribojasi su nuosava, bet tada jokiu dokumentu neprase, o kai jau projektuot priejo eile tada jau sako, reikejo pristatyt nuosavybes dokumentus.. bet as jos taip lengvai neatidaviau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va geras.bet neteisybe.ejau pas matynyka kad atmatuotu,tada laukiu is zemetvarkos nuomos popieriu,tai uzeme puse metu,kazkam tik gero taip iseina padariau popierius sutvarkiau kitam savynykui tik pasim.

a man kaip buvo.nuvaz pas matininke sa kau pagelbekit visi baige zemes isgraibyt valstybines as gyvulus laikau ir negaunu ne vieno ha...poks atsiranda 4ha....ukininkas dirba ja bet jokiu mokesciu nemoka,padare man planus jau galvoju nuo rudens twarkytis ja...pokst po kokiu 3men paskambina matininkai negali zemes duot nes jau pas ta ukininkai kazkaip atsirado dokum kad jau jis ir mokescius moka ir t,t,vat ir taip gaunas kas pinigu turi tam viskas galima..jei ubagas tai net negalvok kazka turet nes atims vistiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

VAT KAD NER TEISYBES IR MES LAIKOM 2KARVES SAKEM ISINUOMOSIM PLESI UKI.KA TU CIA PLESI JAI GALI TUOJ NETEKT ZEMES NUOMUOJAMOS .GERIAUSIA ISEITIS SESTIS ANT PASALPU NEI GALVOS SKAUDA NEI KA.NES JAI NORI KA PRADET TAI NEIMANOMA.TOKIE ISTATYMAI KAD DIEVE DIEVE.

as biski daugiau laikau bet aplink mane ne 10aru zemes laisvos nera.o nuoma moku zmones deklaruoja ir dar po 200 uz ha nori kad mokeciau,tai vat tenka ir moket nes ant kelio tai neganysiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PAS MUM NEREIKI MOKET MES IR DAR PAEME 5HEKTARUS PAS ZMOGU DZIAUGESI KAD NUSIENAUJAM.IR GAUNA JIE ISMOKAS,BET NETURIM KUR PASISET IR NEGALEJOM PIENO NES TAI EJAU PAS MATINYKA KAD GAUCIAU NORS HEKTARA,O SAKO NET 10HA YRA GALVOJU JEGA OKAIP PO PUSES METU SUSTVARKEM ATSIRADO DAR NORINCIU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PAS MUM NEREIKI MOKET MES IR DAR PAEME 5HEKTARUS PAS ZMOGU DZIAUGESI KAD NUSIENAUJAM.IR GAUNA JIE ISMOKAS,BET NETURIM KUR PASISET IR NEGALEJOM PIENO NES TAI EJAU PAS MATINYKA KAD GAUCIAU NORS HEKTARA,O SAKO NET 10HA YRA GALVOJU JEGA OKAIP PO PUSES METU SUSTVARKEM ATSIRADO DAR NORINCIU.

as tai pat dar tik tvarkaus su jaunu ukininku.nes issilaikai kursus ukininko.tada eini i zemes ukiio skyriu gauni zemes ukio paskirties zemes kadastro pazyma.pasymi zemes planus ir i savivaldybes zemes skyriu ten gauni ukininko pazymejima...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...