Jump to content

Bėda su kvernelandu


Grantas

Recommended Posts

Nepavyko rasti vienareikšmiško atsakymo: ar plūgui su ratuku gale būtinas pozicinis. Galvoju imtis kverneland trijų korpusų paprastų plūgų, bet neįsivaizduoju kaip seksis arti. Gal kolegos patarsit?

Pas mane dirva kalvota ir turbūt iš visų rūšių grunto: molis, durpė, priesmėlis, priemolis. Akmenuotas, bet žvyro nėra. :) Ar senukas mtz82 be pozicinio ir plūgas kverneland (gal patarsit kokios kartos tokiai dirvai?) nebus man problema?

Kaimynai turi prisipirkę įvairių plūgų, bet jų dirvos tolėliau nuo maniškio ir daug dėkingesnės, tad neturiu rimtai su kuo palyginti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 154
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Nepavyko rasti vienareikšmiško atsakymo: ar plūgui su ratuku gale būtinas pozicinis. Galvoju imtis kverneland trijų korpusų paprastų plūgų, bet neįsivaizduoju kaip seksis arti. Gal kolegos patarsit?

Pas mane dirva kalvota ir turbūt iš visų rūšių grunto: molis, durpė, priesmėlis, priemolis. Akmenuotas, bet žvyro nėra. :) Ar senukas mtz82 be pozicinio ir plūgas kverneland (gal patarsit kokios kartos tokiai dirvai?) nebus man problema?

Kaimynai turi prisipirkę įvairių plūgų, bet jų dirvos tolėliau nuo maniškio ir daug dėkingesnės, tad neturiu rimtai su kuo palyginti.

Be jėginio - pozicinio bus vargas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokio vargo. Gal arimo varžybose ir nedalyvausi su tokiu komplektu, bet susiarsi kuo puikiausiai.

Gal mes žodį "vargas" suvokiame skirtingai... Paprastai priekinis korpusas pradeda skęsti, todėl jo palaikymui tenka vieną šlaunį pririšti grandine, imituojant pozicinį reguliavimą.

Tiesa, mano plūgas Overum, jis tikriausiai gerokai sunkesnis už kvernelandą, todėl be jėginio - pozicinio neįsivaizduoju arimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepavyko rasti vienareikšmiško atsakymo: ar plūgui su ratuku gale būtinas pozicinis. Galvoju imtis kverneland trijų korpusų paprastų plūgų, bet neįsivaizduoju kaip seksis arti. Gal kolegos patarsit?

Pas mane dirva kalvota ir turbūt iš visų rūšių grunto: molis, durpė, priesmėlis, priemolis. Akmenuotas, bet žvyro nėra. :) Ar senukas mtz82 be pozicinio ir plūgas kverneland (gal patarsit kokios kartos tokiai dirvai?) nebus man problema?

Kaimynai turi prisipirkę įvairių plūgų, bet jų dirvos tolėliau nuo maniškio ir daug dėkingesnės, tad neturiu rimtai su kuo palyginti.

pusiau prikabinamas tai butu problemu,bet pakabinamu as neturiu problemu ir ratas gale

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...