Jump to content

Rudens darbai


taganrogas

Recommended Posts

pavyzdziu pas mane kur smelis trauki du kart lekstem poto ari ir du kart nultivuoju ir vistiek velenos dauk virsuij buma gal netaip ka darau

Jeigu plūgas prastas ne iki galo apverčia, nepaslepia velėnos pakankamai giliai, ir paskui jei dar kultivuoji kokių 8-10 cm gyliu, tai tos velėnos išsitraukia viršun. kokiu gyliu ari? spėju, kad ne daugiau kaip 18-20 cm..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arimu liko dar apie 100ha. 30ha pavasariui palikom jau. o ir puse da rmanau liks pavasariui, abejoju ar ivaziuot beis.

Jūs galit man paaiškinti, kokios buvo problemos susidariusios, kad neleido anksčiau pradėti rudeninio arimo ir lauku jį baigtį? Mano supratimu, tai jei turi suplanavęs daug arimo, tai jį reikia ir pradėti anksčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arimu liko dar apie 100ha. 30ha pavasariui palikom jau. o ir puse da rmanau liks pavasariui, abejoju ar ivaziuot beis.

Jūs galit man paaiškinti, kokios buvo problemos susidariusios, kad neleido anksčiau pradėti rudeninio arimo ir lauku jį baigtį? Mano supratimu, tai jei turi suplanavęs daug arimo, tai jį reikia ir pradėti anksčiau.

Neleido grudu vezimas i elevatorius, nepabaigtas kulimas, lietus, laiko - darbo jiegos stygius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arimu liko dar apie 100ha. 30ha pavasariui palikom jau. o ir puse da rmanau liks pavasariui, abejoju ar ivaziuot beis.

Jūs galit man paaiškinti, kokios buvo problemos susidariusios, kad neleido anksčiau pradėti rudeninio arimo ir lauku jį baigtį? Mano supratimu, tai jei turi suplanavęs daug arimo, tai jį reikia ir pradėti anksčiau.

Neleido grudu vezimas i elevatorius, nepabaigtas kulimas, lietus, laiko - darbo jiegos stygius.

Labai darbus paspartina kai dirbama pamainom. traktorius negesinamas 24 valandas nakti ari diena vezi :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arimams laiko dar yra galima art ir ziema. :)

čia tik sau ramiau, kad va susiariau. O realiai, naudos iš tokio arimo maža.

Neleido grudu vezimas i elevatorius, nepabaigtas kulimas, lietus, laiko - darbo jiegos stygius.

Bet vistiek nebuvo tuštesnių dienų? kiek iš viso turėjot numatę susiarti šį rudenį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

čia tik lietuviai taip gali murgdytis :D jei rimtai, tai esant tokiai situacijai nėra ko mauroti ir gadinti dirvos. Čia pagal situaciją reikia žiūrėti. Bet kas neleido video autoriui pradėti arti nuo šito lauko, manyčiau, turėjo žinoti kad ten greitai užmirkstanti dirva. Logiškai galvojant, žinai kur gali būti šlapiau savuose laukuose, tai nuo jų pirmiausia, esant sausai dirvai, pradedi arti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arimas per balas kada puse laiko buksuoja ,nemanau kad yra protinga. Reikia pazinot savo laukus ir priimti atitinkamus sprendimus. Laikom 150 razienu per ziema tai pavasarinis arimas man visai priimtinas pavasari gan greitai dziusta ir pradejus nuo sausiausiu lauku ariama slapesni nes kasdien pavasari vis sausyn:) 150 ha pavasary su 150aj ir 5k suarti lengvai pavyksta:) paskui dar tas pats traktorius ir paseja 200 ankstyvuju vasariniu ir terminai nebuna niekada suvelinti:) cia du traktorininkai dirba pasikeisdami:) iki 20 val per para. +2 traktorius tik zeme ruosia. Su rudeniniai arimais jei sausa arimas pradedamas nuo tu lauku kurie bus slapia po keliu lietu o smelius ar su gerom melioracijom reikia pasilikti lietaus sezonui per lietu smely arti net ekonomiskiau:) jei slapai kaip dabar geriau jau palauk kol prades salti ir nuo sausiausiu kai isals pavirsius ir maziau buksuos pradet arti. greiciausiai isala molis, paskui sausi laukai paskui dirbami ir sausi dirvonai, o pelkes ir prie minus 16 tik pavyko aparti, bet cia jau rizika -10 dar buksuoja 2diena jau -12 gerai ariasi dar uz 2 dienu salcio viskas isala ir baigti arimai:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

čia tik lietuviai taip gali murgdytis :D jei rimtai, tai esant tokiai situacijai nėra ko mauroti ir gadinti dirvos. Čia pagal situaciją reikia žiūrėti. Bet kas neleido video autoriui pradėti arti nuo šito lauko, manyčiau, turėjo žinoti kad ten greitai užmirkstanti dirva. Logiškai galvojant, žinai kur gali būti šlapiau savuose laukuose, tai nuo jų pirmiausia, esant sausai dirvai, pradedi arti.

100 proc. pritariu ir tik toks darbu suvokimas garantuoja sekminga ukininkavima. reikia zinoti kokios dirvos kiek technikos, zmoniu tad dar paziurejus orus belieka imtis protingo ir racionalaus darbu organizavimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...