Jump to content

John deere wts serijos kombainai


UK RVL PASVALS

Recommended Posts

o tu gerai paskaiciuok ar tikrai 7tas ;) tavo bratka sake kad 8tas, man irgi atrodo kad 8tas, nes maniskiui 7tas eina dabar. o jau turiu 3600ha ant skaitliuko.

nežinau, kodėl jis už mane geriau žino, bet jam 7as sezonas, o taviškiui taip pat, nes tais metais kai pas jusu rapsa kuliau, tėvas išbrokavo tą užkapotą lexioną iš raifagros ir nupirko dabartinį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu gerai paskaiciuok ar tikrai 7tas ;) tavo bratka sake kad 8tas, man irgi atrodo kad 8tas, nes maniskiui 7tas eina dabar. o jau turiu 3600ha ant skaitliuko.

nežinau, kodėl jis už mane geriau žino, bet jam 7as sezonas, o taviškiui taip pat, nes tais metais kai pas jusu rapsa kuliau, tėvas išbrokavo tą užkapotą lexioną iš raifagros ir nupirko dabartinį :)

" pvz klasui jau 8 sezonas o pakeisti tik keli guoliai" :) jo paties zodziai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai taip, o paskui ir valgome batonus, duoną, kruopas su sureglon, raundup ir t.t ir norime kad visi būtume sveiki. Visa tai reikėjo duoti prieš metus, ir nebūtų tos žalios masės.

Manai jeigu tu jų nenaudosi , tai rondoup suvalgysi mažiau ? :lol: Su dešra iš Lenkiškos kiaulienos dar ne tokių dalykų suvalgai .... Aš jau pasidaviau , o tu dar matau priešiniesi - mes jau visvien pasmerkti ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai taip, o paskui ir valgome batonus, duoną, kruopas su sureglon, raundup ir t.t ir norime kad visi būtume sveiki. Visa tai reikėjo duoti prieš metus, ir nebūtų tos žalios masės.

tada badauk, nes visur ir viskas yra uztersta :eusa-shifty: p.s. as nekalbu apie agrochemija, jei viska normaliai padarai tu raundop ir reglon nereikia, bet buvo klausimas kaip kovot su zalia mase, as atsakiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet buvo klausimas kaip kovot su zalia mase, as atsakiau :)

biski ne toj vietoj atsakei. atsakei kaip ant lauko kovot, o man reikia jau kombaino sietuose :) Virgis sake, kad lex 580 irgi dar turi sita problema, nuo 600to jau kazka isbure kad nelimpa joks shudas prie sietu kad ir koki meshla pjausi.

kartoju klausima: kaip kovojat su sietų klijavimu žalia mase? droziat gamykliniais nustatymais, pasireiskus pirmam "fokusui" vakare stabdot kulimus, isvaziuojat i rapsa tik kai gerai jau prapustas?

pjaunu toki laukeli rapso, kur raziena lieka zemesne nei kvieciuose :eusa-doh: tenka susirinkti ir visa paklode zoliu, kur ju yra :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

biski ne toj vietoj atsakei. atsakei kaip ant lauko kovot, o man reikia jau kombaino sietuose :) Virgis sake, kad lex 580 irgi dar turi sita problema, nuo 600to jau kazka isbure kad nelimpa joks shudas prie sietu kad ir koki meshla pjausi.

kartoju klausima: kaip kovojat su sietų klijavimu žalia mase? droziat gamykliniais nustatymais, pasireiskus pirmam "fokusui" vakare stabdot kulimus, isvaziuojat i rapsa tik kai gerai jau prapustas?

pjaunu toki laukeli rapso, kur raziena lieka zemesne nei kvieciuose :eusa-doh: tenka susirinkti ir visa paklode zoliu, kur ju yra :eusa-shifty:

kiek mačiau visą rapsą defoliavo, tai manau, kad niekas nelimpa... :) jo, diena kai šilta turėtų kiek mažiau kimšt, o taip tai kantrybė ir dratinis šepetys arba karcheris :)

p.s. pas mane jau irgi tie patys žvyneliniai sietai sudėti, kur tipo nelimpa :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

biski ne toj vietoj atsakei. atsakei kaip ant lauko kovot, o man reikia jau kombaino sietuose :) Virgis sake, kad lex 580 irgi dar turi sita problema, nuo 600to jau kazka isbure kad nelimpa joks shudas prie sietu kad ir koki meshla pjausi.

kartoju klausima: kaip kovojat su sietų klijavimu žalia mase? droziat gamykliniais nustatymais, pasireiskus pirmam "fokusui" vakare stabdot kulimus, isvaziuojat i rapsa tik kai gerai jau prapustas?

pjaunu toki laukeli rapso, kur raziena lieka zemesne nei kvieciuose :eusa-doh: tenka susirinkti ir visa paklode zoliu, kur ju yra :eusa-shifty:

kiek mačiau visą rapsą defoliavo, tai manau, kad niekas nelimpa... :) jo, diena kai šilta turėtų kiek mažiau kimšt, o taip tai kantrybė ir dratinis šepetys arba karcheris :)

p.s. pas mane jau irgi tie patys žvyneliniai sietai sudėti, kur tipo nelimpa :icon-wink:

man kiek rode fotkes is lauku tai maciau kazka dar zaliuojancio.. specialiai apklausinejau del tos zalios mases klijavimu. dar padeda vamzdukas pajungtas prie oro kompresoriaus, irgi pucia viska kaip karcheris. per virsutini sieta ikisi ir uzsimerkes makaluoji :):D o dabar tai toki rapsa iki puses 9 papjaunu ir viskas, tai lyg ir nieko. siandien zolynu uzbaigiau, reiks ryt paziuret ar nepaklijuotas. o ka reiks daryt su tais laukeliais kur zali stiebai dar tai neisivaizduoju :D o tai kokie pries tai buvo jei dabar JAU ZVYNELINIAI? ten kiek supratau bleka kazkuo kitokia ar padengimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...