Jump to content

Turbinos montavimas i MTZ 80 varikli


Zemaitisgp

Recommended Posts

On 2018-03-14 at 08:32, vygantas1974 pranešimas:

man atrodo kad pro cia neteps,cia manau ne zagluske,visiem kiek maciau pajungta specialiai yra zagluske kur sukas padavimas i radiatoriu o jai nera tada kaip rase mtzzz greze stuceri.

20180314_082110.jpg

Pas tave jos ir nematau kad butu, pas mane ant filtro jau yra padaryta specialiai turbai tepimas, sakau daryk ant didelio stuciario sriegi mazesniam ir bus tau tepalo padavimas i turba, ir pinigu nepagailek geram tepalui... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, Vilius pranešimas:

Nes nereikia

Jeigu siurblio debeto užteks ir centrifūgai sukti, ir varikliui, ir turbinai  tepti tai užteks. D245 stovi padidinto našumo siurblys, jei ką (žinoma, ten dar ir stūmoklių aušinimas padarytas).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Jeigu siurblio debeto užteks ir centrifūgai sukti, ir varikliui, ir turbinai  tepti tai užteks. D245 stovi padidinto našumo siurblys, jei ką (žinoma, ten dar ir stūmoklių aušinimas padarytas).

o kažin imontavus i D-243 varikli d245 tepalo siurbli spaudimas pagerėtu?  Dabar pas mane viskas originalu tik turbina idėta tai prie 80c temperaturos darbinem apsukom slėgis 2,8-3 bar ant laisvus 2-2,5. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Sauklys pranešimas:

Ar ta D245 variklio tepalo siurbli eina prisukti prie D240 bloko? Ten man rods skiriasi tas dantratis jis didesnis ar mazesnis lyg ir... tada gal reiktu pakeisti ir ta ant veleno kur uzsimauna? Nusvieskit...

Pas mane ant D240 uždėta turbina, yra centrifūga, variklio tepalo slėgį kaip rodė 4atm, taip ir rodo jau metai laiko, tai kažką kaitalioti nematau reikalo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Sauklys pranešimas:

Ar ta D245 variklio tepalo siurbli eina prisukti prie D240 bloko? Ten man rods skiriasi tas dantratis jis didesnis ar mazesnis lyg ir... tada gal reiktu pakeisti ir ta ant veleno kur uzsimauna? Nusvieskit...

žiūrint koks ten siurblys... Jie būna 36 , 32 ir 28 dantukų. keičiant siurblį keisti reikia ir dantratį ant alkūninio veleno. Prisukimas, ir net patys siurbliukai yra vienodi, tik dantračiai skiriasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-03-14 at 08:32, vygantas1974 pranešimas:

man atrodo kad pro cia neteps,cia manau ne zagluske,visiem kiek maciau pajungta specialiai yra zagluske kur sukas padavimas i radiatoriu o jai nera tada kaip rase mtzzz greze stuceri.

20180314_082110.jpg

nebent centrafugu kelios modifikacijos yra.. savajam 2005 gamybos kai dejau turbina tai buvo toji zagluske, ir ja nusukus salin kuo puikiausiai pasijungiau tepima turbinai, kadangi truko slegio, o su voztuvu nebejo suzaist, tai dejau filtra, ir slegi norima pasidariau ir dirba traktorius su turbina gerokai virs 3000 m/h. tepalas pusiau sintetinis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, vygantas1974 pranešimas:

Supratau tavo minti,na nera labai didelis,matysiu kad blogai desiu ilgesne ir atitolinsiu nes vamzdukas prie turbo lengvai lankstos

jo, sita vieta tai pasiziurek, maniskio turbininio tai pirktinis ismetimo vamzdis (parduotuvinis tiesus) tai uzmelsta nuo apacios apie 10 cm kai germinatoriu tysia visa dusia atiduodamas :) 

nebloga duslerka uzdejas :handgestures-thumbupleft:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, vygantas1974 pranešimas:

o tepimas nuo dačiko trainykas,tepa gerai nes istraukus krobke gerai paziureti.

 Jau buvot užvedę? O spaudimas tepalo nepakrito kažkiek lyginant su be turbinos kai buvo?

On 2018-03-15 at 19:46, Sauklys pranešimas:

Ar ta D245 variklio tepalo siurbli eina prisukti prie D240 bloko? Ten man rods skiriasi tas dantratis jis didesnis ar mazesnis lyg ir... tada gal reiktu pakeisti ir ta ant veleno kur uzsimauna? Nusvieskit...

žiūrint koks ten siurblys... Jie būna 36 , 32 ir 28 dantukų. keičiant siurblį keisti reikia ir dantratį ant alkūninio veleno. Prisukimas, ir net patys siurbliukai yra vienodi, tik dantračiai skiriasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, wildfire pranešimas:

Ko jam lūžt? Gofra kiek matau yra, duslintuvo vamzdis irgi gal ant sailenblokų prikabintas. Dar nebent dėčiau vieną tvirtinimą ties veidrodžiu tam aukštyje.

Ar nepadidėja triukšmas kabinoje po tokio išmetimo pakabinimo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, wildfire pranešimas:

Ko jam lūžt? Gofra kiek matau yra, duslintuvo vamzdis irgi gal ant sailenblokų prikabintas. Dar nebent dėčiau vieną tvirtinimą ties veidrodžiu tam aukštyje.

Tas laikiklis kur privirintas tiesiai prie vamzdzio turetų nuluzti ). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, chefas pranešimas:

Tas laikiklis kur privirintas tiesiai prie vamzdzio turetų nuluzti ). 

Sprendimas privirinti turbinos padą tiesiai prie kolektoriaus, švelniai sakant, irgi neblizga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...