Jump to content

Turbinos montavimas i MTZ 80 varikli


Zemaitisgp

Recommended Posts

prieš 49 minutes , MBLORINSER pranešimas:

Man lyg visi is samadielku čia sėdi.

nu kad ne visi nebent persivadine kitu vardu,siap ar taip visiem DIDELIS ACIU uz gerus patarimus,nors nemanau kad kas ir nupirks,siaip imeciau nes dar kita sumontuosiu ant paprasto kolektoriaus,kas sugeba patys susikonctruos o kas ne tiem bus brangu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Prieš 1 valandą, sako pranešimas:

didmiestis todel ir kainos kitokio uz 50 jei gauni tai gal ir ir apsimoka tik to tvarkingumo ne perdaugiausia gaunas

 

Prieš 2 valandų, sako pranešimas:

Uz kiek gaunat tokia turbo kad apsimoka vargti jei svalkej praso 180euru tai kokia prasme vargti pasiemei gatava cekiska ir leki

50 ledas,40 normali,kaskas rase cekiska  350,tai biski yra skirtumas,per kokes 5d sumesiu,matematika paprasta,ana audi buvau uzdejas ant turbo kolektoriaus tai kaip orginalas buvo,dabar darau paprasciausia ir pigiausia varianta o poto bus matyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , vygantas1974 pranešimas:

 

50 ledas,40 normali,kaskas rase cekiska  350,tai biski yra skirtumas,per kokes 5d sumesiu,matematika paprasta,ana audi buvau uzdejas ant turbo kolektoriaus tai kaip orginalas buvo,dabar darau paprasciausia ir pigiausia varianta o poto bus matyti.

sita visa komplekta pardaviau,o be to nelabai man tas turbo poreikis ir rekalingas nes tiek tos zemes ir tedyrbu(apie 21h)tai labiau hobis,todel ir jieskau pigiausiu variantu,o dar jai pardaves koki € uzdyrbi tai visai geras hobis,bet darau kaip sau o ne pardavimui.

20180316_131854.jpg.6bcfc5e6fe813824e0c12cb979541e3a.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, vygantas1974 pranešimas:

sita visa komplekta pardaviau,o be to nelabai man tas turbo poreikis ir rekalingas nes tiek tos zemes ir tedyrbu(apie 21h)tai labiau hobis,todel ir jieskau pigiausiu variantu,o dar jai pardaves koki € uzdyrbi tai visai geras hobis,bet darau kaip sau o ne pardavimui.

20180316_131854.jpg.6bcfc5e6fe813824e0c12cb979541e3a.jpg

Mano toks pastebejimas plienas prie spyziaus privirintas kazi ar ilgai laikys???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, vygantas1974 pranešimas:

 

50 ledas,40 normali,kaskas rase cekiska  350,tai biski yra skirtumas,per kokes 5d sumesiu,matematika paprasta,ana audi buvau uzdejas ant turbo kolektoriaus tai kaip orginalas buvo,dabar darau paprasciausia ir pigiausia varianta o poto bus matyti.

O tai kodėl Audi turbos nededi? Kas su ja negerai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , Robertas08 pranešimas:

O tai kodėl Audi turbos nededi? Kas su ja negerai?

tokia gavau,Audi buvo bet nelabai koki,be to meistras katras padejo isirinkti patare sita,jos daug didesnis isputimo korpusas ir sake kad jinai tikrai geriau pus,o ir norejos kazka kita isbandyti,ir dabar darau pigiausia ir paprasciausia varianta,gal kas sugalvos savo mtz usimesti,ta tkr nestebuklas o kaina ojojoi nebesneku apie cekiska,o dar kolektorius ir visa kita,manau ne kiekvienas sau gali leisti,o cia manau + - i 100€ tureciau isitekti,kai baiksiu viska aprasysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , MBLORINSER pranešimas:

Didelis blogis kaminas tiesiai ant turbinos. pagal visas indzinerines  taisykles jis jokiu budu nededamas tiesiogiai ant turbinos. pagreitina mirty turbinos . butina lanksti mova kuo arciau turbos, arba kaip orginalo per tarpine.

Ka darot su apsukom ar mazinat ant siurblio?

idomi teorija,tikrai nezinojau,reiks ateity vel burti prie kabinos,o kam mazinti apsukas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , MBLORINSER pranešimas:

Didelis blogis kaminas tiesiai ant turbinos. pagal visas indzinerines  taisykles jis jokiu budu nededamas tiesiogiai ant turbinos. pagreitina mirty turbinos .

......

Taisyklės liek taisyklėmis ...   ,  a koks konkrečiai faktorius , tiesiogiai prisukto kamino , žudo tą turbiną niekaip neįkertu ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, wydas63 pranešimas:

Taisyklės liek taisyklėmis ...   ,  a koks konkrečiai faktorius , tiesiogiai prisukto kamino , žudo tą turbiną niekaip neįkertu ? 

ir man idomu,gal kamino vibracija?Jumzui nauja tkr buvau uzmetes tai lygiai taip pat buvau padares 2m vaziavau ir viskas ok

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , vygantas1974 pranešimas:

ir man idomu,gal kamino vibracija?Jumzui nauja tkr buvau uzmetes tai lygiai taip pat buvau padares 2m vaziavau ir viskas ok

Jei pažiūrėt SMD motorus ant vikšrainio ar kombaino , tai ne tik kaminas dar ir pūslė ne vieną kg. sveriantys , užmaukšlinti tiesiai ant turbinos . Vibracijos šaltinis tai pats variklis , ne kaminas gi :eusa-think:  ... e ką čia spėliot , geriau palaukim paaiškinimo , kokį konkretų blogį mato tame "indzinerines  taisykles"  .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...