Jump to content

PRIEŽIŪRA: Avių ženklinimas


baiselis

Recommended Posts

Pametus auskarą ar jį išplėšus yra galimybė atgaminti. Tai yra užsakote per naują tuo pačiu numeriu, jei neturite prisijungimo prie VIC sistemos kreipiatės į savo veterinarą.

Laikinam žymėjimui perkat iš Avenos ir jei avys smulkios ( romanovas ) ar panašiai, juos apkarpote. segat po vieną auskarą ėriukui, kaip paauga iškerpat jį ir į jo vietą įsegat normalų. Galima pagal spec. užsakymą Avenoje užsakyti ir mažų auskarų, bet replės kainuos 70,- lt plius auskarai. spręsti patiems.

Aš lytagroj perku laikinus auskariukus. Kainos dabar nepasakysiu, nes priš porą metų pirkau kelis šimtus. Ir šiaip lytagroje , ne tik avenoj, yra daug prekių avininkystei. Reikia tik katalogo paprašyti ir užsisakyti iš jo. Kainos, žinoma, visokios. bet manau, kad labai nesikandžioja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

labai reikalinga informacija apie aviu zenklinima ir uzregistravima.pries kelis metus pirkome dvi neregistruotas eriavedes sei dienai ju jau apie 10 tad noretume uzregistruoti jas kad gautum ismokas kaip tai padaryti ar vienintele iseitis nusipirkti avy su dokumentais ir nuo jos palaipsniuj visas kitas uzregistruot ar galima kaip kitaip nes mama klause pas veterinara tai tik numyke kad jei per vylniu daryt tai ten dauk reikalu ir vos ne taip kad tipo neymanoma :icon-question: laukiu atsakymo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

panasi problema ir pas mane, tik kad dar veterinaras ir repliu neturi:) siaip gal kas galit patarti, nusipirkau dvi eringas eriavedes, jos nezenklintos, noriu uzregistruoti, nuo ko man dabar pradet? kiek suprantu pirmiausia reik banda iregistruot? kur tai daroma ir kaip? buciau dekingas uz informacija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano ziniomis,jeigu neteisi kas nors pataisys,nuo 2012metu pirminis aviu zenklinimas negalimas. kaip cia gaunasi ,jeigu laikai avis jau kelis metus nezenklintas,nepasidomi ir pirkdamas,ar nera veterinaro kurio galima butu paklausti,atsiranda problemos.as gal pirkciau zenklintas avis,o veliau prie ju prikabinti jau turimas,aisku jeigu vetas sutiks taip daryti,bus aviu amzius popieriuose kitas,nes nezenklintas uzrasytu kaip zenklintu prieaugli.gal kas protingiau patars.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo reikia zinot nezenklintu aviu motinu numerius .tik nezinau ar uztenka jy pasakyt ar reikia dokumenta parodyt.cia gal kas geriau siam forume zino.nes as kadangi neturejau galimybes suzinot saviskiu aviu motinu numeriu tai per daug nesidomejau.patarciau siuo klausimu pasikonsultuot su savo veterinaru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vėjus rašinėjat, net atsibodo tylėt.

Jei avis neregistruota, tai šaukštai po pietų. žinosit Jūs ar ne motinos numerius, nes tvarka tokia:

Prieauglis privalomas užregistruoti iki 6 mėn po atsivedimo. To nepadarius niekas Jums neregistruos.

Legalizuoti tokias avis tik vienas būdas, prikergti prie kokios nors vados ir tokiu atveju gausite numerį, bet avis taps jaunikle. Tačiau vistiek tai geriau nei nieko.

Antra, kad užsakinėti auskaras( ženklinimo numerius) reikia būti pabaigus kursus veterinarijos tarnyboje ir gauti leidimą ženklinti ir užsakinėti numerius.

Tai tiek. O tie kas nežino geriau aplamai patylėt, nes avininkystės forumas virsta šiukšlynu, nes adminai nė patys ėda nė kitam duoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...

Antra, kad užsakinėti auskaras( ženklinimo numerius) reikia būti pabaigus kursus veterinarijos tarnyboje ir gauti leidimą ženklinti ir užsakinėti numerius.

atleiskit, kainos klausiau todėl kad žmogus siūlo pirkti auskarus - jis nebeturi avių ir jam nebereikia, o ženklinimo kursuosna tuoj eisiu, laukiu, esu užsiregistravęs ir apie šv. Velykas jau turėsiu tokį leidimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vėjus rašinėjat, net atsibodo tylėt.

Jei avis neregistruota, tai šaukštai po pietų. žinosit Jūs ar ne motinos numerius, nes tvarka tokia:

Prieauglis privalomas užregistruoti iki 6 mėn po atsivedimo. To nepadarius niekas Jums neregistruos.

Legalizuoti tokias avis tik vienas būdas, prikergti prie kokios nors vados ir tokiu atveju gausite numerį, bet avis taps jaunikle. Tačiau vistiek tai geriau nei nieko.

Antra, kad užsakinėti auskaras( ženklinimo numerius) reikia būti pabaigus kursus veterinarijos tarnyboje ir gauti leidimą ženklinti ir užsakinėti numerius.

Tai tiek. O tie kas nežino geriau aplamai patylėt, nes avininkystės forumas virsta šiukšlynu, nes adminai nė patys ėda nė kitam duoda.

tai reikejo zmogui padet netylet ,atsakyt y jo klausima ne vejiskai..... as rasau kaip man buvo ir ka sake vet tarnyboj,jai jie nesamones sako reiskias ir as nesamones sneku.atsiprasau uz neteisinga info.bet vat zmones zino ir nesidalina savo patirtim...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

žmogus siūlo pirkti auskarus

Ir vėl vėjai, auskarų per parduoti negalima. Jie parduodami pagal griežtą apskaitą ir konkrečiam asmeniui. Baikit burti iš kavos tirščių ir nerašykit forume nesąmonių, ba tuoj bėdų prisidarysit.

O nupirkus iš tokio gero dėdės galėsit juos naudoti tik kaip laikinus, savo reikmėms.

Gerbiamasai Mikus,

štai čia tai jau ir ne vėjai!

Pasiklausiau aš veterinarijoj ir gavau atsakymą.

Pirkti aš galiu ir iš tamstos, jei tik parduosite. Svarbiausia kad pirkėjas būtų duomenų bazėje registruotas gyvulių laikytojas ir tas auskarų intervalas turi būti perrašytas pirkėjui. Dėl perrašymo pakanka paskambinti veterinarijon (kažkaip per daug paprasta, gal vis dėl to pardavėjas turėtų patvirtinti pardavimą...).

ir dar vieną paaiškinimą gavau:

Laba diena,

Šiuo metu leidžiama perduoti įsigytus ausų įsagus kitam ūkininkui. Ateityje ši tvarka griežtės.

Ūkinių gyvūnų registro skyriaus

vadovo pavaduotojas

taip kad Mikus, pripažinkit, kad ir pats esate pavasarinis vėjininkas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Iskilo toks klausimas man teko daug susidurti su nezenklintom avim ir ne mazais iki 6 menesiu o ir po eriuku avimis suaugusiomis kodel zmonnes vengia jas zenklinti ir suauguse avi uzsinumeruoti ar yra imanoma jai tokia nupirktum ar jos amzius taip ir liktu tik tarsi 6 menesiu avytes ka daryt tokiu reikalu jai jau nusiperki nenumeruota,nes kai patikrintu ir nenumeruota is kur paskiau irodysi kad ji tavo ir is kur tu ja emes...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iskilo toks klausimas man teko daug susidurti su nezenklintom avim ir ne mazais iki 6 menesiu o ir po eriuku avimis suaugusiomis kodel zmonnes vengia jas zenklinti ir suauguse avi uzsinumeruoti ar yra imanoma jai tokia nupirktum ar jos amzius taip ir liktu tik tarsi 6 menesiu avytes ka daryt tokiu reikalu jai jau nusiperki nenumeruota,nes kai patikrintu ir nenumeruota is kur paskiau irodysi kad ji tavo ir is kur tu ja emes...?

Nenumeruoja tik tinginiai ir tie kuriems 2,6 Lito gaila. O įrodinėti nieko nereikės veterinarijai. Baudelę išrašys ir viskas.. Manau, kad prieš perkant avį auginimui reikia pagalvoti apie "auskarus", o ne po to, kai šaukštai po pietų. :) Vis norima sutaupyti ten, kur to daryti nereikia.

Dar viena versija, kad avių neženklina sąmokslo teorijos šalininkai... :DDDDDDD nenori figūruoti SISTEMOJE... :DDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...