Jump to content

Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems


Mikus

Recommended Posts

man siemet reikia apie desimt tinklu tai dabar net nezinau kokius pirkti ir kur pigiau bet kad butu geri ir laikitu ne vienus metus

Lytagroje kur prekiauja, tai prastoki tinklai. Kolega netoliese pirko, tai kai apžiūrėjau, man nepatiko. Kuoliukai lūžinėja (plastmasė kietoka). Na tiesiog matosi, kad prastesni.

Aš tai Baltijos tvoros užsisakiau galagher berods firmos. jau kaip minėjau, 4 ar 5 metai be problemų. buvo vienas kuoliukas nulūžės, ir tai pats kaltas buvau. Palikau žiemą lauke tinklą ir šuo (kaukazo aviganis) jį taranavo. Šaltis didelis, šuo irgi didelis, pokšt ir viskas.

Tik tiek, kad dabar užsisakiau iš tos pačios firmos tinklus paukščiams, tai jau 3 savaites laukiu....... kažko labai jau tempia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokia ten akcija, normali kaina jų, tik prekybininkų triukas. Man praeitais metais už 12 vnt padarė gal 2lt nuolaidą tinklui, tai gali prašyt ir tu. Kas nepatinka man pas juos jog perkant daugiau nedaro jokio nemokamo pristatymo. Man iš Utenos gavosi vos ne pigiau pačiam nuvažiuoti jų pasiimti, nei jie būtų siuntę per kurjerius, ir laukti savaitės nereikėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Imk, kur "Avenoje" aprašyta:

EBS-872/M1

Skirtas jautresniems gyvūnams vidutinio ilgio aptvarams.

Išėjimo galia - 2,4J

Maitinimas - 230V

Max. įtampa - 8000V

Aptvaro ilgis: geromis sąlygomis- 10km

vidutinėmis sąlygomis - 4km

sunkiomis sąlygomis - 2km

tinklo po50m - 5vnt

Reikia įžeminimų (max. ilgio aptvarui) - 1x1m

Gamintojas: Pomelac, Lenkija

Garantija: 2 metai. Aišku pas juos 289 LT.

Nuvažiuosi į Rietavo turgų ir paimsi už 70-90 lt, tokį patį. Aišku tinklų mažokai paveš. Naudoju tokį, bet šiwemet keisiu, nes daugiau tinklų nelabai paveža (silpnai trenkia).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laba siandien skambinau i baltijos tvoros del tiklu avims kurie pas juos akcijiniai kainuoja 245 lt jie man sako sia be pvm o su pvm ir atvezimu jie gaunasi 318 lt ar gali taip buti
;Kažką ne taip matyt sušnekėjot jūs telefonu. Bent praeitais metais kainavo 245 su pvm, piemnukas.lt rodo ir dabar tokias pat kainas, o prystatymas pas juos žiaurus, man nuo anyksčių iki utenos 70 Lt užkosėjo berods, ir dar laukti apie savaitę reiktų, paskaičiavau, jog pigiau pačiam nuvažiuoti pasiimti.

P.s. nu balandžio 15 d. Baltijos tvoros ofisas persikelė į Vilnių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...