Jump to content

Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems


Mikus

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
Nelabai aisku kaip jungiai,bet tinklu gali jungti tiek kiek (paves) ty. jai visame perimetre krecia tai ir gerai,va tik izeminimas labai svarbu (reikia apie 0,5m) O koks generatorius buvo? Nes negamiklini man zaibas islyde :lol:

Na kvadratą padalinau pusiau, ir gavosi jog 2 vietose susijungia 3 tinklai.

O generatorius orginalus B280, remontas apie mėn truks, nes juos tik Olandijoje taiso, gerai bent, kad pakaitinį davė, na bet kelionės išlaidos iki Anykščių mano sąskaita, vat ir nemokama garantija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai aisku kaip jungiai,bet tinklu gali jungti tiek kiek (paves) ty. jai visame perimetre krecia tai ir gerai,va tik izeminimas labai svarbu (reikia apie 0,5m) O koks generatorius buvo? Nes negamiklini man zaibas islyde :lol:

Na kvadratą padalinau pusiau, ir gavosi jog 2 vietose susijungia 3 tinklai.

O generatorius orginalus B280, remontas apie mėn truks, nes juos tik Olandijoje taiso, gerai bent, kad pakaitinį davė, na bet kelionės išlaidos iki Anykščių mano sąskaita, vat ir nemokama garantija

Jei gerai supratau, tai uždarei elektros grandinę ratu. Ne visi generatoriai tokią funkciją palaiko. Nepanašu, kad B280 turi papildomą jungtį tokiam reikalui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jungiu ir 4 tinklus į viena tašką.svarbu neuzdaryti grandinės.Generatoriams blogai,jei sujungi kvadrata-geriau palik 10 cm tarpa tarp pirmo ir paskutinio stulpelio

Na tas tarpas beveik natūraliai gaunasi, turėjai omenyje, kad nesukabinti kabių tarp 1 ir paskutinio tinklo?

Bet kodėl niekur apie tai nėra instrukcijose??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ludditas,

nežinau, kaip atrodo kurio generatoriaus instrukcijos, bet maniškėje aprašyti du jungimo būdai: kai aptvaras nesujungtas ratu (atviras) ir kai sujungtas (uždaras). Kai jis yra atviras, impulsas pareina į generatorių per žemę gyvuliui palietus vielą. Kai jis sujungtas ratu, tai reiškia, kad srovė laidu išeina iš generatoriaus ir apsukusi ratą aptvaru, grįžta atgal į generatorių. Galima pasirinkti, kuriuo būdu jungti.

Bet kuriuo atveju jungti aptvarą taip, kaip parodei savo schemose, nepatariama, nors griežto draudimo lyg ir neradau (parašyta „negerai, kai aptvaro laidas užsidaro ties juo pačiu“).

Na tas tarpas beveik natūraliai gaunasi, turėjai omenyje, kad nesukabinti kabių tarp 1 ir paskutinio tinklo?

Taigi atsakymas: taip, nesukabinti. :)

Beje, įvedus Google „electric fence“, tarp vaizdų yra daug teisingai sujungtų schemų (jei mano parašymas nelabai aiškus).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Iškilo toks klausimas, kaip jūs saugot generatorius nuo drėgmės? ar reikia labai kruopščiai paslėpti? Mano buvo pridengtas skarda, bet kažkaip gavo drėgmės, pasekmė garantija negalioja :( remontas daugiau kaip pusė naujo...

Perverčiau instrukciją lietuvių kalba niekur nė žodžio apie apsaugą nuo drėgmės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as paprasciausiai prapjoviau vandens butelio (5ltr) dugna (nevisiskai) idejau aparata,o laida iskisau per dangteli ir puikiai tarnauja kaip apsauga nuo lietaus ir pn. O jai aparatas didesnis (nei mano) imam tinkamo dydzio bakeli (tinka nuo stiklu ploviklio) ir pagaminam konteineri jusu aparatui :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na daug maž aišku, pavarčiau instrukciją angliškai ten yra nouroda į kažkokį IPX4 drėgmės apsaugos lygį, bet lietuvių kalba nieko, maždaug imk ir dėk bet kur. Nebūtų pikta jei nebūčiau saugojęs nuo drėgmės, o dabar pasirodo per menkai saugojau, ir "būk mielas sumokėk už remontą ir pašto išlaidas".

Bandysiu dar su ne maisto produktų inspekcija ryt pasiaiškinti, nes gaunasi kaip ir informacijos nesuteikimas kaip naudotis prietaisu.

P.s. beje jų duotas pakaitinis irgi parėjo, mirksi, o įtampos aptvare nėra. gal pas mane drėgmė kokia ypatinga, nes rytais generatorius būna šlapias, nuo rūko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vieniem patinka kažką konstruoti pačiam aka DIY, kiti teikia pirmenybę pirktiniam produktui. Peace, svarbu tas daiktas atlieka savo funkciją.

Aš gi matau jog mano apsauga (skarda uždėta ant generatoriaus) buvo per menka, teks kažką iš jūsų patarimų panaudot. Nors vis tiek pikta, jog tokie dalykai neaprašyti instrukcijoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu du generarorius:

patura 6500 stovi tiesiog pakabintas ant lentos be jokiu deziu-dirba kaip bite,

Lacme 5J nors ir skirtas lauko salygom(akumas plius 220v,amzinos bedos,nuo akumo dar kazkaip dirba,o nuo elektros-keiciu jau 4 transformatoriu,ir ka bedariau,ir maise,ir dezei.ir po deze :lol:

misios

isvada persasi viena

geriausia stacionarus aptvaras :lol:

nors sako vilkai pasikasa ir po juo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastatyk sroves stabilizatorių ir baigsis problemos. Problema mūsų elektros tiekėjo įtampos nestabilumas ir aiškiai Lacme neatlaiko įtampos svyravimų.Dabar stabilizatorių yra kaip prailgintojų tipo ir kaina nesi kandžiojanti 30 lietuviškų kažkur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...