Jump to content

Padargai japoniškiems mini traktoriukams


trintukas

Recommended Posts

pas mane traktoriuko tik vienas galinio darbinio veleno greitis....540 jai gerai atsimenu o vidinio 2000 lyg ir .......tai gal reiketu deti  prieki, bet gala gaus guoliai......o greitis reguliuojasi pėdalu nes pavarų dėžė automatas, ar hidrostatas nežinau kaip tiksliai vadinasi.....tai gali nieko neperjunges ir judėti vėžlio greiciu arba 14 km/h

Aišku :) Teks bandyt rizikuoti ir paeksperimentuoti, šiaip galvoju neturėtų subyrėti įjungus 2 darbinį greitį, noriu tik pažiūrėti ar skirsis pjovimo kokybė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jaigu įjungsi  750 greiti tai manau nieko nenutiks......ir kokybė matysis......mano supratimu tu nenupjautų juostelių problema tai tarpai tarp besisukančių  peilių.... nematavau bet mano supratimu kokie 7 cm. peiliai kaip nauji ir keisti nesinori.......kada nusidevės tai keisdamas pasimatuosiu kad tas tarpas butų koki 2 cm. ir nebus  jokių juostelių nenupjautų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jaigu įjungsi  750 greiti tai manau nieko nenutiks......ir kokybė matysis......mano supratimu tu nenupjautų juostelių problema tai tarpai tarp besisukančių  peilių.... nematavau bet mano supratimu kokie 7 cm. peiliai kaip nauji ir keisti nesinori.......kada nusidevės tai keisdamas pasimatuosiu kad tas tarpas butų koki 2 cm. ir nebus  jokių juostelių nenupjautų.

Na išbandžiau, tai nėr ką lygint, daug švariau pjauna ir greičiau važiuot galiu, bet po 20 min reduktorius per alsuoklį pusę tepalo išmyžo :D Taip kad trūksta apsukų peiliams ant 1 darbinio greičio... :( Reduktorius 1:2,83 tai juokingos apsukos jeigu 540 pjauni, benzininės vejapjovės ir traktoriukai suka 2800 rpm atrodo...:) norint išgauti tokią pat kokybę turėtume pjauti 3 darbiniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant sienapjoves turi buti parasyta apsukos,bet tikrai ne 550,blogai pjaus,nebent paletintu.As pjaunu 3 padetimi darbinio,tik svilpia diskai,tiesa pas mane nera jokiu reduktoriu.Jei isvaro tepala tai gal tepalas netinkamas,suplaka emulsija ir isvaro arba perdaug tepalo.Pabandyk vietoje alsuoklio uzmauti plastikini bambali su skylute virsuje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant sienapjoves turi buti parasyta apsukos,bet tikrai ne 550,blogai pjaus,nebent paletintu.As pjaunu 3 padetimi darbinio,tik svilpia diskai,tiesa pas mane nera jokiu reduktoriu.Jei isvaro tepala tai gal tepalas netinkamas,suplaka emulsija ir isvaro arba perdaug tepalo.Pabandyk vietoje alsuoklio uzmauti plastikini bambali su skylute virsuje

čia kalba eina apie vejapjovę GEO DM120, rašo,kad pjauti ant 540 rpm. Išvarydavo ir seniau kažkiek, gal per daug pripylęs buvau nežinau, iki įpylimo angos viršaus pyliau... tai įsivaizduoju, kad turėtų išvaryti kai pašyla, o ir nerašo kiek to tepalo iš tikro turi būt. Pilu SAE 80W90 GL5, buvo neseniai užpilta, tai gal dėl to ir išvarė lauk nemažai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt taip ir yra :)

O dabar reikalas dar atsirado toks, reikia mulčerio, gal kas gali patarti kokį geriau imti: lenkišką ar kinišką? žiūriu 135cm pločio, radau kažkokį lenkišką STARK 650 eur o AGMA 850 eur. Kaimynas tyliai nusprendė nebešienauti mano pievų (3ha) tad dabar teks pačiam rūpintis, kadangi deklaruojamos tai vien nupjauti nepakanka...šiemet 2 kartus jau šienaut reiks, o ir šiaip pilna visokių užkampių kur su vejapjove neina nupjaut

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek ag tavo traktorius kad tokias ziuri.Siaip girdejau kad geriau plaktukines pjauna

:)

22 ag. youtubej su fotonu 25 ag kai vejas eina ta STARK gal nesunkiau veš, o su plaktukine gali būt, kad sunkiau seksis, po to jau 115 cm siauroka lyg, net nežinau. Kiek skaičiau su peiliukais geriau smulkinasi aukšta žolė, o su plaktukais - krūmai ir kiti kieti dalykai :) Pastebėjau ilgiau paskaitinėjęs, kad skiriasi gamintojų gaminiai dar ir peiliukų/plaktukų skaičiumi, pvz STARK 24 peiliukai, o GEO 125 cm turi 44 peiliukus... tikiu, kad ir kokybė skirsis jei jau taip, dėl to mažesnis galios poreikis pas kai kuriuos. Linkstu prie AGMA pagal kainą ir kokybę, nors video gan gražiai ir ta lenkiška smulkina žolę

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turi draugas AGMA 125 ar 135 nepamenu.....buvo su skardiniais peiliukais, bet dabar sudėjo špyžinius.......sunkesni daugiau inercijos ir lengviau pjauna......bet vis viena dienos ilginimas....su savo 17 arkliuku janmaru vos juda jai nori normaliai nušienauti, su  3 ha. tai dienos ilginimas jai žolė tokia kokia pas mus dabar 1 ha per diena max. manau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turi draugas AGMA 125 ar 135 nepamenu.....buvo su skardiniais peiliukais, bet dabar sudėjo špyžinius.......sunkesni daugiau inercijos ir lengviau pjauna......bet vis viena dienos ilginimas....su savo 17 arkliuku janmaru vos juda jai nori normaliai nušienauti, su  3 ha. tai dienos ilginimas jai žolė tokia kokia pas mus dabar 1 ha per diena max. manau

Kiek laiko pjauna? Bėdų neturėjo? Na jeigu plaktukinį imt tai tada 115 cm geriau, bent jau tokį siauresnį temačiau AGMOS

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pjauna antras sezonas, nupiovus pirmą ha. pakeitė veleno guolius normaliais .....šiemet pakeitė peiliukus špyžiniais, pjauna labai lėtai.....turi pasispdines 2,5 ha. misko tai pajuna žolę tarpueiliuose du kartus per metus, pirmoje vasaros pusėje pjauna lengviau, o rudenį visai lėtai....mano įsitikinimu vieno rotoriaus nebugninis sodinis mulčeris lengviau pjauna.....turi draugas bet pjauna su t25 tai bent 10 kartu greičiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pjauna antras sezonas, nupiovus pirmą ha. pakeitė veleno guolius normaliais .....šiemet pakeitė peiliukus špyžiniais, pjauna labai lėtai.....turi pasispdines 2,5 ha. misko tai pajuna žolę tarpueiliuose du kartus per metus, pirmoje vasaros pusėje pjauna lengviau, o rudenį visai lėtai....mano įsitikinimu vieno rotoriaus nebugninis sodinis mulčeris lengviau pjauna.....turi draugas bet pjauna su t25 tai bent 10 kartu greičiau

Na jau seniau domėjaus rotorine, bet ten ir savi pliusai/minusai. Jos jau bijo ir akmenų, nelygumų (kas aktualu), labiau skirtos sodų priežiūrai :). O plaktukinis labiau apleistiems plotams, krūmynams prižiūrėti... Kaimynas parvežė iš lenkų tokį, bet ten metalo gabalas neblogas, prie T25 kabinasi, mano su pakeltu priekiu varytų :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau seniau domėjaus rotorine, bet ten ir savi pliusai/minusai. Jos jau bijo ir akmenų, nelygumų (kas aktualu), labiau skirtos sodų priežiūrai :). O plaktukinis labiau apleistiems plotams, krūmynams prižiūrėti... Kaimynas parvežė iš lenkų tokį, bet ten metalo gabalas neblogas, prie T25 kabinasi, mano su pakeltu priekiu varytų :)

aišku kiekvienas renkasi pagal savo traktoriuka as prie savo isekio tm 223 prikabinu  DM 150 ir trauke normaliai bet jai pakelta važioji į kalną tai prieki kelia....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

sveiki norejau paklausti pas mane kubota saturn yra trys darbinio veleno padetys koki ju greiciai ir ar nuo vaziavimo greicio skiriasi ju greitis pas mane ant zoliapjoves raso 540 apsukos jei ant 1padeties tai tikrai nuo greicio trktoriaus priklauso veleno greitis tai vel klausimas kokiu greiciu panesiai vaziuoti aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Beklaidžiodamas po lenkiškus traktoriukų pardavėjų puslapius pastebėjau eilinį lietuvių lupikavimo atvejį:

 

http://www.autogidas.lt/frontalinis-krautuvas-japoniskam-mini-traktoriui-22445704.html

http://www.traktorki-japonskie.pl/pl/produkty/ladowacz-czolowy

 

Ir atrodo, kad pas lenkus su montavimu tokia kaina, bet nesu tikras nes remiuosi google vertėju. Nors jeigu ir be montavimo tai čieli 600 Eurų skirtumas

 

Ir patys traktoriukai atrodo pigesni

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Beklaidžiodamas po lenkiškus traktoriukų pardavėjų puslapius pastebėjau eilinį lietuvių lupikavimo atvejį:

 

http://www.autogidas.lt/frontalinis-krautuvas-japoniskam-mini-traktoriui-22445704.html

http://www.traktorki-japonskie.pl/pl/produkty/ladowacz-czolowy

 

Ir atrodo, kad pas lenkus su montavimu tokia kaina, bet nesu tikras nes remiuosi google vertėju. Nors jeigu ir be montavimo tai čieli 600 Eurų skirtumas

 

Ir patys traktoriukai atrodo pigesni

montavimas pas lenkus įskaičiuotas į kainą......o del lupikavimo tai kaip čia pasakius....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...