Jump to content

Padargai japoniškiems mini traktoriukams


trintukas

Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...

e o kur pirkai tą kuhn? Beto su pirštais tą problemą ir aš sprendžiu naudodamas vikšrinio pirštus. Dėl tos savadarbės kasamosios, ir pats mastau gamintis tik vat iš video pastebėjau kad gurmoliai bulves užverčia gal manau reiktu ką dar pakoreguot ir tada būtu labai ok + esu matęs tokią pat savadarbę , tik žmogus su trauke sujungė tą vibro konveijerį ir priekinį atpjovimo lenktą peilį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

e o kur pirkai tą kuhn? Beto su pirštais tą problemą ir aš sprendžiu naudodamas vikšrinio pirštus. Dėl tos savadarbės kasamosios, ir pats mastau gamintis tik vat iš video pastebėjau kad gurmoliai bulves užverčia gal manau reiktu ką dar pakoreguot ir tada būtu labai ok + esu matęs tokią pat savadarbę , tik žmogus su trauke sujungė tą vibro konveijerį ir priekinį atpjovimo lenktą peilį :)

Kolega, jo matosi, kad uzvercia, bet zinok negiliai, uztenka ranka prazert ir bulve virsui, juk po transporterines taip pat ne visos bulves virsui. Kasimo kokybe labai patenkintas, bulviu nezaloja, tik trukumas, kad bijo varpucio, kemsasi. Pas man irgi sujungtas peilis su separatorium, tame visas mandrumas ir yra, kad judedamas peilis suardo vaga ir stumia ant separatoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ai visai normaliai, va darzus susitvarkiau, zemes aplink namus jau veloka lygint tai jau pavasari reiks darbuotis. dabar sniego lauksiu pazet kaip vaziuoja ir ar su frontaliniu iseis gerai issivalyt viska :) bedu tai tr pavasari turejau su tuo hidro siurbliu, visu pirma siurbli pasikeiciau o tada dar du dantracius nuo siurblio tai vat

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...

Buldozerio minusai.

Truputi zemas - puraus sniego pusnis per virsu ritasi, todel tenka nustumineti du kartus - pirma pusnies virsu, paskui apacia.

Darant toki, vertetu buldozerio prieki aptraukti skarda, kad slapias sniegas neliptu o verstu.

Durnai pajungtas (bet cia jau mano beda) hidraulinis valdymas - nuimta padargo pasvirimo trauke ir vietoj jos pajungtas buldozeris. geriau per hidro skirstytuva.

Problema su amortizacine guma buldozerio apacioje - negaunu tinkamos (bet cia irgi mano galvos skausmas).

pakabinimas po dugnu mazina prosvaista ir tai ypac blogai kai yra slapio sniego pusnis - kabinasi arba kaip roges uzslenka ant sniego, kad priekiniai ratai nebekabina kieto pagrindo.

Privalumai.

Gerai parinktas islenkimas - susuka sniega i ritini (taciau su slapiu sniegu beda).

Lengva pakeisti pasukima.

Tinkamas ilgis.

Lengva visa pakabinima demontuoti ir vel sumontuoti.

DIDZIAUSIAS PRIVALUMAS - man sia ziema nebeteko dirbti su sniego kastuvu (uzpraeita ziema bendras su kastuvu nukastas kelio ilgis buvo virs 17 km).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buldozerio minusai.

Truputi zemas - puraus sniego pusnis per virsu ritasi, todel tenka nustumineti du kartus - pirma pusnies virsu, paskui apacia.

Darant toki, vertetu buldozerio prieki aptraukti skarda, kad slapias sniegas neliptu o verstu.

Durnai pajungtas (bet cia jau mano beda) hidraulinis valdymas - nuimta padargo pasvirimo trauke ir vietoj jos pajungtas buldozeris. geriau per hidro skirstytuva.

Problema su amortizacine guma buldozerio apacioje - negaunu tinkamos (bet cia irgi mano galvos skausmas).

pakabinimas po dugnu mazina prosvaista ir tai ypac blogai kai yra slapio sniego pusnis - kabinasi arba kaip roges uzslenka ant sniego, kad priekiniai ratai nebekabina kieto pagrindo.

Privalumai.

Gerai parinktas islenkimas - susuka sniega i ritini (taciau su slapiu sniegu beda).

Lengva pakeisti pasukima.

Tinkamas ilgis.

Lengva visa pakabinima demontuoti ir vel sumontuoti.

DIDZIAUSIAS PRIVALUMAS - man sia ziema nebeteko dirbti su sniego kastuvu (uzpraeita ziema bendras su kastuvu nukastas kelio ilgis buvo virs 17 km).

* Tai gal galima būtų viršuj kažkaip pritvirtinti papildomą išlenktą bet nuimamą lakštą, kuris padėtų ir šlapią sniegą "vynioti" į ritinį?

Sniegui geriau, kai peilis pasviręs į priekį, o gruntui atvirkščiai - atgal. Tam būna specialios posvyrio reguliavimo trauklės. Prilipti sniegas irgi neturėtų - kai gerai "vynioja" ir stumia šalin, jis gerai ir nusivalo. Maniškis (buvęs) irgi apšaldavo sniegu. Padidinus atsilenkimo kampą (turi būti 30 laipsnių min.), puikiausiai nusivalydavo. Kelio valymo efektyvumas priklauso ir nuo pasirinkto greičio.

* Pamenu, kalbėjom apie gumą. Manau jos nereikėjo dėt, tik papildomas galvos skausmas. Dabar ją pakeisčiau į plieno juostą. O gumų, man atrodo, Lytagroj yra ir įvairių storių.

* O ar ne per žemai nuleistas tas pakabinimas po dugnu? Galėjo būti aukščiau, nes patį strypą, vienaip ar kitaip, vis vien reikia sulenkti ties priekiniu tiltu. Ar ratai pasukti į kraštines padėtis nekabina peilio strypo?

Jooo, tokiam kelio ilgiui be buldozerio prastai. :eusa-doh:

Gyvenimas parodys, ką ir kaip dar patobulinti teks.

O šiaip tai nuotraukose atrodo visai gerai. Cilindras irgi geras - su ašimis šalia štoko. Pirkai tokį ar turėjai užsilikusį nuo kokio mechanizmo?

Domiuosi, nes anksčiau ar vėliau man pačiam kažko panašaus reikės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Buldozerio minusai.

Truputi zemas - puraus sniego pusnis per virsu ritasi, todel tenka nustumineti du kartus - pirma pusnies virsu, paskui apacia.

Darant toki, vertetu buldozerio prieki aptraukti skarda, kad slapias sniegas neliptu o verstu.

Durnai pajungtas (bet cia jau mano beda) hidraulinis valdymas - nuimta padargo pasvirimo trauke ir vietoj jos pajungtas buldozeris. geriau per hidro skirstytuva.

Problema su amortizacine guma buldozerio apacioje - negaunu tinkamos (bet cia irgi mano galvos skausmas).

pakabinimas po dugnu mazina prosvaista ir tai ypac blogai kai yra slapio sniego pusnis - kabinasi arba kaip roges uzslenka ant sniego, kad priekiniai ratai nebekabina kieto pagrindo.

Privalumai.

Gerai parinktas islenkimas - susuka sniega i ritini (taciau su slapiu sniegu beda).

Lengva pakeisti pasukima.

Tinkamas ilgis.

Lengva visa pakabinima demontuoti ir vel sumontuoti.

DIDZIAUSIAS PRIVALUMAS - man sia ziema nebeteko dirbti su sniego kastuvu (uzpraeita ziema bendras su kastuvu nukastas kelio ilgis buvo virs 17 km).

* Tai gal galima būtų viršuj kažkaip pritvirtinti papildomą išlenktą bet nuimamą lakštą, kuris padėtų ir šlapią sniegą "vynioti" į ritinį?

Sniegui geriau, kai peilis pasviręs į priekį, o gruntui atvirkščiai - atgal. Tam būna specialios posvyrio reguliavimo trauklės. Prilipti sniegas irgi neturėtų - kai gerai "vynioja" ir stumia šalin, jis gerai ir nusivalo. Maniškis (buvęs) irgi apšaldavo sniegu. Padidinus atsilenkimo kampą (turi būti 30 laipsnių min.), puikiausiai nusivalydavo. Kelio valymo efektyvumas priklauso ir nuo pasirinkto greičio.

* Pamenu, kalbėjom apie gumą. Manau jos nereikėjo dėt, tik papildomas galvos skausmas. Dabar ją pakeisčiau į plieno juostą. O gumų, man atrodo, Lytagroj yra ir įvairių storių.

* O ar ne per žemai nuleistas tas pakabinimas po dugnu? Galėjo būti aukščiau, nes patį strypą, vienaip ar kitaip, vis vien reikia sulenkti ties priekiniu tiltu. Ar ratai pasukti į kraštines padėtis nekabina peilio strypo?

Jooo, tokiam kelio ilgiui be buldozerio prastai. :eusa-doh:

Gyvenimas parodys, ką ir kaip dar patobulinti teks.

O šiaip tai nuotraukose atrodo visai gerai. Cilindras irgi geras - su ašimis šalia štoko. Pirkai tokį ar turėjai užsilikusį nuo kokio mechanizmo?

Domiuosi, nes anksčiau ar vėliau man pačiam kažko panašaus reikės.

guma pasitarnauja - kliunant uz isalusiu akmenu nebedauzo buldozerio ir neperduoda smugio i korpusa. toki pirkau - teks tobulinti. ratu nekabina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
Sveiki, gal kas turit pirkęs šienapjovę samasz 064/3 lengva? Kokie atsiliepimai,ar patrauktų 17ag traktoriukas? Sveria apie 240kg.

Pakelt pakels be problemu, kita beda kad vaziuojant siubuos traktoriuka, greiciau atleidziant sankaba kels prieki, reiks det svorio. 17 ag traktoriuko freza nusitempiu sau vienas skersa, primetu ji sveria max iki kokio 100-150kg, vadinasi ir kiti padargai pakeliami turėtų plius minus į panašų svorį eiti, o čia 240, jau gerokai viršija. Dirbt dirbsi bet komforto nebus.

Mažesnių svorių žinau yra italų gamybos, minėjo pažystamas kad kataloge matė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 4 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...
  • po 6 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...