Jump to content
Pofke

Pieno kainos

Recommended Posts

tai as viska suprantu administruoja nuo litro 13 centu tai kosmosas:) kiek pieno surinkeja menesines algos gauna nesunku suskaiciuoti, ai dar vairuotojui alga o daugiau lyg skirtumo nera kaip ir didelio ukio piena reikia perdirbti arba parduoti cia jau administravimo kastai susilygina. Del kokybes vienuodumo drysciau pasigincyti reikalavimai pieno kokybei visiems Lietuvoje vienodi yra dokumentai. Kaip jus galvojat kad nesantis maziau pieno melzia srutas, nuoskaitos taikomos pas mus kaip ir visiems mirtingiesiems

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Sveikinu. Stenkitės būti patys geriausi, jus esate reikalingi...

aciu uz sveikinima, tik kazkaip liudna skaityti manau tilptume visi po saule ir mazi ir dideli jei valdzia nors kiek kitaip paziuretu i esama situacija.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš tau pateikiau pasiūlymą kaip tau tilpti po saule ir priglausti savus... valdzia  manęs labiau nemyli negu tavęs...  bet aš kažkaip sugebėjau rasti vieta po saule ...

Niekas  tau nesako kad tavo pienas prastas, esme apie ką kalbėjau tai jei tu supirkinėtum visa ta pieną ir ji perparduotum visada bus galimybe kad keli statytojai gali numušti bendro kiekio kokybe, o nuoskaitas tu gausi už visa kiekį o pats pritaikysi tik tiems keliems...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

visa sita virtuve puikiai ismanau buvo laikai kada teta savo pienoveziu rinko piena ir pristatinejo pieninei, tyrimus dare pinigus skaiciavo daug likdavo gerai gyveno,nuoskaitu nebuvo ir visiems uzteko:)

del pieno  man ir nereikia sakyti kad jis neprastas  kontroliuojam matom zinom koki parduodam, bakterinis uzterstumas gali neatitikti o uz tave ir dziaugiames kad tvirtai stovi po saule liuks taip ir toliau

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 17 minutes , niino pranešimas:

Zp nieko nepraneses numete po 2,5 ct uz praeita menesi 1+t i diena

As ir sakau kodel man 2.5 cnt pridejo:D. O jei rimtai kokios priezastys? Gal klaida? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 45 minutes , niino pranešimas:

Zp nieko nepraneses numete po 2,5 ct uz praeita menesi 1+t i diena

Aš iš tos vagių ir parazitų irštvos pabėgau nuo liepos 1 į rešketėnų kooperatyvą  ir nesigailiu nes gaunu žymiai daugiau ir kas svarbiausia sutartį pasirašiau pusei metų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

aš ne kartą galvojau kaaaam reikalingos tos sutartys ūkininkams???

kam supirkėjui reikalingos tai šita labai suprantu :D

beja ką moka rešketėnai ir kiek pieno statai per dieną?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 9 valandas, kulka pranešimas:

aš ne kartą galvojau kaaaam reikalingos tos sutartys ūkininkams???

kam supirkėjui reikalingos tai šita labai suprantu :D

beja ką moka rešketėnai ir kiek pieno statai per dieną?

Seniau siusdavo sutartis, bet nepasiradydavome ir taip imdavo. Dabar vadybininkas pasikeites ir jo dar net nemateme kokius 8 men ir sutarciu nieks nesiuncia. Zadejo paskambint, pasiaiskint is auksciau, bet tyla ...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Koperuotis senai jau laikas, kodel niekas nssikoperuoja, vien tik kalbos, diskucijos, eile metu tas pats, nyksta ta pienininkyste Lietuvoj, kazkam labai naudinga tokia politika. Is kalbu nieko nebus reikia darbu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gal ir reikia, bet ką kooperatyvas darys? Sutinks pieną ir parduos gamyklai, ar pats gamins produktą ir relizuos ji? Jei pirmas variantas tai jis tinkamas tiks smulkiems ir labai smulkiems. O tarkim man kooperatyvas neduoda daugiau negu pienine, tai tokiu atveju ir nesikoperuoji...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Siais metais jau iš 3 bandos pasiimu pirmaversias karves, likusios važiuoja į kombinatą. Pernais vienas kitas tik parduodavo, siais metais kaip kokia gniuzte karviu pardavime, kuo toliau tuo daugiau parduoda. 2-3 metai piendavius savo seniunijoje ant vienos rankos pirštu skaičiusiu. :/

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 5 valandas, Juodas pranešimas:

Siais metais jau iš 3 bandos pasiimu pirmaversias karves, likusios važiuoja į kombinatą. Pernais vienas kitas tik parduodavo, siais metais kaip kokia gniuzte karviu pardavime, kuo toliau tuo daugiau parduoda. 2-3 metai piendavius savo seniunijoje ant vienos rankos pirštu skaičiusiu. :/

Gerai, tegul greičiau išsiparduoda, kai man reiks, gal kaina bus geresnė, o tai dabar už dešros kainą perka, lenkai atvažiavę ir tie išsikalinėja jau, renkasi geriausias, kai anksčiau visą bandą imdavo., bent jau pora atvejų tokių žinau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 7 valandas, Juodas pranešimas:

Galėsi karaliauti ten vienas,pievų liks daugiau,,

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ar esate susidūre su rausvo atspalvio pienu,kuri grazina iš imones, kadangi pati labai nukentėjau, tai paaiškinu ir kitiems, pieno spalva,rūgštingumas ir inhibitorinės medz nustatoma,kol pienas yra ūkininko šaldytuve, o pienas sutrauktas i pienovezi jau yra imonės ir ūkininkui dzin. Apie šią situacija kalbėjau su veterinarijos tarnyba, tokio pieno netiria pieno tyrimai,todėl ūkininkas gali nesutikti su grazinimu ir uz piena turi būti pilnai apmokama. Man tik apmaudu kad tokioje situacijoje pati pakliuvau pirma karta ir iškarto neradau teisingo sprendimo. Kadangi kiek jau girdziu taip nukenčia ne vienas ūkis(3-4 tonos per diena)mano nuomone,tai yra naujas perdirbėju arkliukas pasididinti pelnus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes , kestoxs pranešimas:

Nzn nevienam ūkiui yra buve kad kraujo privaro į pieną, man pačiam taip irgi buvo, bet tai blemba ko galima tikėtis kad pasakys ačiu, nieko tokio? 

A jusu robotas kraujo nemato? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes , Pienius pranešimas:

A jusu robotas kraujo nemato? 

Mato, žinoma kad mato, tiesiog turejau atvejį kai nebuvo nustatyta, kad reikia atskirti kraują, nuo to laiko atskiria :-D 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jei uztersiai pienovezi blogu pienu tai ir susimokek, kaip kitaip dar gali buti. Mes bent jei ka tokio pridirbam per melzima toliau melziam i kita saldytuva, o vairuotojas paiima tyrimams ir viskas. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 14 minutes , ferma121 pranešimas:

pieno kainos,kaip suprantu lapkričiui lieka tos pačios, nes pranešimų negavome

Mes irgi nieko kaip gavom visus metus 0.25 taip jokio didinimo .nesileidžia į kalbas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 13 minutes , unia pranešimas:

Mes irgi nieko kaip gavom visus metus 0.25 taip jokio didinimo .nesileidžia į kalbas.

koki kieki ir kam statote?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...