Jump to content

Recommended Posts

Sveikas Karve su nauju vardu!!!Be guvulininkystes Lietuva be ateities vien augalininkyste tai tuscia,nyku jokios gyvybes nera tusti laukai pasejo,nueme ir viskas.Nu daugelis nemegsta teisybes bet ka padarysi jau tokia liaudis,durnium yra lengviausia pavadinti jei pats nesugebi to padaryt.

Prieš 5 valandų, Jautis89 pranešimas:

taip aš,tik dabar pakeičiau lytį,tapau jaučiu.Visą tą laiką kol buvau užblokuotas,temą sekiau telefone,nes per kompą net paskaityt negalėjau ir tikra teisybė-tema tapo nebegyva,taip lyg niekas nebelaikytų karvių.Ir iš vis apie gyvulininkystę diskusijos beveik nebevyksta,tik apie augalininkystę,nors visi jau akivaizdžiai matom,kad užsiimti augalininkyste jau tampa iššūkiu,norim nenorim,bet į gyvulininkystę teks atsigręžt.Panašiai praėjusi rudenį kalbėjau kažkokioje augalininkystės temoje ir buvau išvadintas durniumi,ar kažkaip panašiai.Atsimenu gerai kaip kalbėjau apie tikimybę,kad kitą metą gali būti sausra,kad gamtoje darosi didžiuliai kataklizmai.Turėdamas laiko surasiu tą postą.

gyvulininkyste užsiimt išūkis mažesnis? paklausk kokio dzuko kiek rulonų susuko lyginant su pernai. paklausk ar pieno kainos tenkina. paklausk kada paskutinį kartą atostogavo :)

pieno ūkio savininkai dabar turi kitų problemų negu kainos. Pašarų mažoka, tikėkimės kukurūzai išgelbės. Bet kaip mums atsikratyti RVF(pieno gamybos rizikos fondo )kūrimo, kuriam privalomai nežiūrint kokią pieno kainą gauni mokėsi 3eur  nui parduoto pieno Ir dar  šio fondo kūrimui 70 proc bus paimta iš KPP lėšų, o tai reiškia , kad tiesioginės išmokos dar mažės. Pasitraukus iš pieno gamybos pinigai negražinami. O paramą iš šio fondo gausi tik 20 proc sumažėjus pajamoms už praėjusius 3 metus .Fondo tarybai turėsi pateikti paraišką ir buhalterinius dokumentus .taip kad pinigėlius jeigu kada ir gaus tai tik stambieji ir bendrovės.

O aš matau ir girdžiu, na bent jau mūsų kraštas pieno ūkiai tiesiog miršta, ir tai nėra smulkus, o vidutiniai, 40-60 gyvuliu. Jie vertina kad tiesiog neapsimoka tiek dirbti ir parduoti pieną už 0,20 eur. Tai ką žinau, kokia čia ta pieno ateitis manau jokios. Dar toks pastebejimas jei sveikatos ministerija nurodo sviestą pakeisti margarinu darželiuose, tai faktas kad valstybes politika yra prieš pieną. Tai verčia susimąstyti...

prieš 41 minutes , Juodas pranešimas:

Gal kas apsviestu, kodėl pieno temperatūra aukšta? Į šaldytuvą vandens nepilu, somatinių ląstelių kiekis žemas, pieno talpoje ir melžimo įrangoje švara palaikoma pastoviai.

kiek tas "aukšta"?

Prieš 2 valandų, kestoxs pranešimas:

O aš matau ir girdžiu, na bent jau mūsų kraštas pieno ūkiai tiesiog miršta, ir tai nėra smulkus, o vidutiniai, 40-60 gyvuliu. Jie vertina kad tiesiog neapsimoka tiek dirbti ir parduoti pieną už 0,20 eur. Tai ką žinau, kokia čia ta pieno ateitis manau jokios. Dar toks pastebejimas jei sveikatos ministerija nurodo sviestą pakeisti margarinu darželiuose, tai faktas kad valstybes politika yra prieš pieną. Tai verčia susimąstyti...

žinant margarino sudėtį, tai politika ne tik prieš pieną, bet ir prieš žmones.

Jeigu nelendant i diskusija kas sveikiau, ir žiūrim tik politinį sprendimą ir jo pasekmes, tai sita idėja visiškai prieštarauja žemės ukio ministerijos politikai. Ir kvepia vidaus žemės ukio vienos iš šakų visišku smugdymu. T.y tie kas taip nusprendė, nusipelnė bent politinio sušaudymo. Kitoje šalyje sušaudymas vyktų prie sienos realiai.

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Jeigu nelendant i diskusija kas sveikiau, ir žiūrim tik politinį sprendimą ir jo pasekmes, tai sita idėja visiškai prieštarauja žemės ukio ministerijos politikai. Ir kvepia vidaus žemės ukio vienos iš šakų visišku smugdymu. T.y tie kas taip nusprendė, nusipelnė bent politinio sušaudymo. Kitoje šalyje sušaudymas vyktų prie sienos realiai.

Ką tik girdėjau per radija, kad ministras atsisakė minties, reguliavimo, dėl to margarino ir pan.. 

Prieš 2 valandų, Juodas pranešimas:

Gal kas apsviestu, kodėl pieno temperatūra aukšta? Į šaldytuvą vandens nepilu, somatinių ląstelių kiekis žemas, pieno talpoje ir melžimo įrangoje švara palaikoma pastoviai.

O prie ko čia pienas ? Gal freono trūksta ?

prieš 16 minutes , Zim511 pranešimas:

Ką tik girdėjau per radija, kad ministras atsisakė minties, reguliavimo, dėl to margarino ir pan.. 

Atšaukti čia neužtenka, turėtų jam būti aiskiai paaiškinta, ir ministerija viešai atsiprašyti ir paneikti savo pezalus kad sviestas nesveika... Nes žala yra padaryta, kai kuriem išgirdus kad nesveika staigiai prilimpa...

Aišku man ir nesuprantama tyla iš visu kitu suinteresuotų asmenų. Zum, kaimo reikalų komitetas, ūkininku atstovaujančios organizacijos. Sudirbo tik vaikų tėvai.

Prieš 3 valandų, kestoxs pranešimas:

Dar reikėtų pagalvoti, kad sviesto kaina labai iškilusi, dėl to mokymo įstaigose kažkiek pabrangsta maitinimas, motyvas gali būti ir toks.

Prieš 6 valandų, kestoxs pranešimas:

Atšaukti čia neužtenka, turėtų jam būti aiskiai paaiškinta, ir ministerija viešai atsiprašyti ir paneikti savo pezalus kad sviestas nesveika... Nes žala yra padaryta, kai kuriem išgirdus kad nesveika staigiai prilimpa...

Aišku man ir nesuprantama tyla iš visu kitu suinteresuotų asmenų. Zum, kaimo reikalų komitetas, ūkininku atstovaujančios organizacijos. Sudirbo tik vaikų tėvai.

Tikrai taip.

Prieš 20 valandų, Juodas pranešimas:

Visi karves išpardave :D

visi nutilo todėl,kad pieno kaina laikosi stabili,kai ji pradės kristi-prasidės dejavimai,karvių išpjovimai.Dėl kainų kritimo greitu laiku to manau nebus,nes drastiškai sumažėjo primilžai,daug karvių parduodama į mėsą,nes labai striuka su pašarais.Aš pats jau esu nurašęs 10 prastesnių karvių,nes matau,kad ir atolų nebus.

Prieš 1 valandą, kestoxs pranešimas:

Nu kad kaina kaip ir krito keli mėnesiai atgal...vis dar važiuoja karves bandomis i skerdyklą... O dėl pašarų dar ne pavasaris...

kukuruzai užtat gerai auga...

bet paskui nebekrito,nors buvo kalbos,kad ir toliau kris.Matyt perdirbėjai pagalvojo,kad užteks pjaut tą šaką ant kurios jie sėdi,nes sausra ir taip padarė juodą darbą.O jei dar jie kainas būtų sumažine,tai jų gamyklos būtų virtusios metalo laužu.Kukurūzų aš neauginu,todėl teks drastiškai mažint bandą.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti