Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
Prieš 13 valandų, mantukass19 pranešimas:

Sveiki. Tyla is pieno gamintoju visiska. Niekas nesidalina pieno supirkimo kainom. Labai idomu kodel?

Manau kad nėra kuom dalintis.Tos kainos tokios,arba -3,arba+1 prie litro.Augalininkystės temoj keičiasi.Auga kviečiai,rapsai ir t.t.O pieno temoje niekas.Nebus taip kad aš gaunu 20, o kitas 50.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Egida pranešimas:

Manau kad nėra kuom dalintis.Tos kainos tokios,arba -3,arba+1 prie litro.Augalininkystės temoj keičiasi.Auga kviečiai,rapsai ir t.t.O pieno temoje niekas.Nebus taip kad aš gaunu 20, o kitas 50.

Tiesa sakai ,visi kaina gauna vienoda ar tu statai iki 100 litru ar 1 tona ar 5 tonas i diena skirias 1-3centais ko cia diskutuosi jei visi lygus uztsai ir tyli visi o beto jau viskas isdiskutuota laikas karves melzt tema issiseme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

sienos jau seniai sumūrytos,o pasireikšti negalėjau,nes kažkoks asaba nepakenčiantis tiesos buvo mane užblokavęs.Galėjau prisijungti ir anksčiau,bet paprasčiausiai nebebuvo noro beprasmiškai ginčytis,nes šiame forume gali būti tik viena nuomonė.Jei kažką pasakai aštriau,tuoj tave užblokuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , Jautis89 pranešimas:

sienos jau seniai sumūrytos,o pasireikšti negalėjau,nes kažkoks asaba nepakenčiantis tiesos buvo mane užblokavęs.Galėjau prisijungti ir anksčiau,bet paprasčiausiai nebebuvo noro beprasmiškai ginčytis,nes šiame forume gali būti tik viena nuomonė.Jei kažką pasakai aštriau,tuoj tave užblokuoja

Čia tu ,Karve !!!? Sveikas ! Jei tu cia tai as kazkaip savotiskai net pasiilgau taves, be taves si tema negyva ))).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , chefas pranešimas:

Čia tu ,Karve !!!? Sveikas ! Jei tu cia tai as kazkaip savotiskai net pasiilgau taves, be taves si tema negyva ))).

taip aš,tik dabar pakeičiau lytį,tapau jaučiu.Visą tą laiką kol buvau užblokuotas,temą sekiau telefone,nes per kompą net paskaityt negalėjau ir tikra teisybė-tema tapo nebegyva,taip lyg niekas nebelaikytų karvių.Ir iš vis apie gyvulininkystę diskusijos beveik nebevyksta,tik apie augalininkystę,nors visi jau akivaizdžiai matom,kad užsiimti augalininkyste jau tampa iššūkiu,norim nenorim,bet į gyvulininkystę teks atsigręžt.Panašiai praėjusi rudenį kalbėjau kažkokioje augalininkystės temoje ir buvau išvadintas durniumi,ar kažkaip panašiai.Atsimenu gerai kaip kalbėjau apie tikimybę,kad kitą metą gali būti sausra,kad gamtoje darosi didžiuliai kataklizmai.Turėdamas laiko surasiu tą postą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas Karve su nauju vardu!!!Be guvulininkystes Lietuva be ateities vien augalininkyste tai tuscia,nyku jokios gyvybes nera tusti laukai pasejo,nueme ir viskas.Nu daugelis nemegsta teisybes bet ka padarysi jau tokia liaudis,durnium yra lengviausia pavadinti jei pats nesugebi to padaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Jautis89 pranešimas:

taip aš,tik dabar pakeičiau lytį,tapau jaučiu.Visą tą laiką kol buvau užblokuotas,temą sekiau telefone,nes per kompą net paskaityt negalėjau ir tikra teisybė-tema tapo nebegyva,taip lyg niekas nebelaikytų karvių.Ir iš vis apie gyvulininkystę diskusijos beveik nebevyksta,tik apie augalininkystę,nors visi jau akivaizdžiai matom,kad užsiimti augalininkyste jau tampa iššūkiu,norim nenorim,bet į gyvulininkystę teks atsigręžt.Panašiai praėjusi rudenį kalbėjau kažkokioje augalininkystės temoje ir buvau išvadintas durniumi,ar kažkaip panašiai.Atsimenu gerai kaip kalbėjau apie tikimybę,kad kitą metą gali būti sausra,kad gamtoje darosi didžiuliai kataklizmai.Turėdamas laiko surasiu tą postą.

gyvulininkyste užsiimt išūkis mažesnis? paklausk kokio dzuko kiek rulonų susuko lyginant su pernai. paklausk ar pieno kainos tenkina. paklausk kada paskutinį kartą atostogavo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pieno ūkio savininkai dabar turi kitų problemų negu kainos. Pašarų mažoka, tikėkimės kukurūzai išgelbės. Bet kaip mums atsikratyti RVF(pieno gamybos rizikos fondo )kūrimo, kuriam privalomai nežiūrint kokią pieno kainą gauni mokėsi 3eur  nui parduoto pieno Ir dar  šio fondo kūrimui 70 proc bus paimta iš KPP lėšų, o tai reiškia , kad tiesioginės išmokos dar mažės. Pasitraukus iš pieno gamybos pinigai negražinami. O paramą iš šio fondo gausi tik 20 proc sumažėjus pajamoms už praėjusius 3 metus .Fondo tarybai turėsi pateikti paraišką ir buhalterinius dokumentus .taip kad pinigėlius jeigu kada ir gaus tai tik stambieji ir bendrovės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš matau ir girdžiu, na bent jau mūsų kraštas pieno ūkiai tiesiog miršta, ir tai nėra smulkus, o vidutiniai, 40-60 gyvuliu. Jie vertina kad tiesiog neapsimoka tiek dirbti ir parduoti pieną už 0,20 eur. Tai ką žinau, kokia čia ta pieno ateitis manau jokios. Dar toks pastebejimas jei sveikatos ministerija nurodo sviestą pakeisti margarinu darželiuose, tai faktas kad valstybes politika yra prieš pieną. Tai verčia susimąstyti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, kestoxs pranešimas:

O aš matau ir girdžiu, na bent jau mūsų kraštas pieno ūkiai tiesiog miršta, ir tai nėra smulkus, o vidutiniai, 40-60 gyvuliu. Jie vertina kad tiesiog neapsimoka tiek dirbti ir parduoti pieną už 0,20 eur. Tai ką žinau, kokia čia ta pieno ateitis manau jokios. Dar toks pastebejimas jei sveikatos ministerija nurodo sviestą pakeisti margarinu darželiuose, tai faktas kad valstybes politika yra prieš pieną. Tai verčia susimąstyti...

žinant margarino sudėtį, tai politika ne tik prieš pieną, bet ir prieš žmones.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu nelendant i diskusija kas sveikiau, ir žiūrim tik politinį sprendimą ir jo pasekmes, tai sita idėja visiškai prieštarauja žemės ukio ministerijos politikai. Ir kvepia vidaus žemės ukio vienos iš šakų visišku smugdymu. T.y tie kas taip nusprendė, nusipelnė bent politinio sušaudymo. Kitoje šalyje sušaudymas vyktų prie sienos realiai.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Jeigu nelendant i diskusija kas sveikiau, ir žiūrim tik politinį sprendimą ir jo pasekmes, tai sita idėja visiškai prieštarauja žemės ukio ministerijos politikai. Ir kvepia vidaus žemės ukio vienos iš šakų visišku smugdymu. T.y tie kas taip nusprendė, nusipelnė bent politinio sušaudymo. Kitoje šalyje sušaudymas vyktų prie sienos realiai.

 

Ką tik girdėjau per radija, kad ministras atsisakė minties, reguliavimo, dėl to margarino ir pan.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...