Jump to content

Recommended Posts

Čia, forume, yra ūkininkų šviesuomenė, tikrai nedurnų minčių ir asmenybių čia rasi, bet tenka primažinti, kad statistinis ūkininkas nėra tiek išprusęs, dažnai, net švelniai tariant, nors ir ūkis nemažas (mano uošvis net negali atsakyti, kiek už pieną gauną, 50 karvių), tai apie ką kalba...

atrodo ir perdirbėjai suprato kokia įtaką daro lenkai lietuvos pieno ūkiui. Mūsų krašte 2 punktaI ALE mažiukų ir 5 dideli ūkiai (gyvename maždaug penkių kilometrų spindulių) pieną atidavė kooperatyvui kuris pieną išveža į lenkus apie 15 tonų kas antrą dieną .Ir susidomėjimas neblėsta. Ir kiek žinau lenkai patys atvažiuoja pasiimti  nebereikia vežti prie vartų.

Kas liečia kooperatyvo valdymą, tai valdyti 200 ne tas pats kas valdyti 3 narians. Žinant, kad visų ūkių dydžiai skirtingi. Vieni su trumpalaike, kiti ilgalaike vizija. Susiklosčius sudėtingesnei situacijai - viskas griūva. Ypač tas aktualu gamyboje. Pienas specifinė prekė su specifiniais tiekėjais.

Prieš 20 valandų, manttys pranešimas:

Čia, forume, yra ūkininkų šviesuomenė, tikrai nedurnų minčių ir asmenybių čia rasi, bet tenka primažinti, kad statistinis ūkininkas nėra tiek išprusęs, dažnai, net švelniai tariant, nors ir ūkis nemažas (mano uošvis net negali atsakyti, kiek už pieną gauną, 50 karvių), tai apie ką kalba...

cia jau is fantastikos srities,nezino kiek gauna uz pieną:))) nezino kiek gaus gal uz einamą menesi , bet kad nezino kiek mokejo tai juokauja:) pavydus senesni zmones nerori padeti jums finansiskai tai taip ir kalba:)) gerai JCB sako uosvis tau sakys:)))

Prieš 1 valandą, neri pranešimas:

cia jau is fantastikos srities,nezino kiek gauna uz pieną:))) nezino kiek gaus gal uz einamą menesi , bet kad nezino kiek mokejo tai juokauja:) pavydus senesni zmones nerori padeti jums finansiskai tai taip ir kalba:)) gerai JCB sako uosvis tau sakys:)))

Nei kiek gauna, nežino, nei koks likutis banke :D Aš ne veltui duodu šitą pvz, nes noriu pasakyti, kad jeigu žmogus tiek domisi ūkiu, kad nežino kiek jam moka, tai apie kokius didesnius dalyvavimus kažkur gali būt kalba. Beje, kai galiausiai sąskaitoj pažiūrėjo, tai nepameluosiu, bet gavo apie 3-4 ct mažiau nei kiti. Sunkiai protu suvokiama, bet reali situacija.

Mano uošvienei 40 m, tai ne toks senas žmogus :D

Prieš 22 valandų, manttys pranešimas:

Nei kiek gauna, nežino, nei koks likutis banke :D Aš ne veltui duodu šitą pvz, nes noriu pasakyti, kad jeigu žmogus tiek domisi ūkiu, kad nežino kiek jam moka, tai apie kokius didesnius dalyvavimus kažkur gali būt kalba. Beje, kai galiausiai sąskaitoj pažiūrėjo, tai nepameluosiu, bet gavo apie 3-4 ct mažiau nei kiti. Sunkiai protu suvokiama, bet reali situacija.

Mano uošvienei 40 m, tai ne toks senas žmogus :D

o jetus tu mano kokia as sena pasirodo man 47 bet man dar idomu kiek moka:) tada tavo uosviai turtingi zmones jei tokia situacija:) ir aisku kad dalyvavimas jiems visomeniniuose judejimuose toli grazu:)

Na kolegos pienininkai :D kokios diagnozės  kovui ir kokios prognozės balandžiui su pieno kainomis?

RS kovą paliko tą patį t. y  300l/d - 0,21 eur o 200l/d - 0,20eur  (čia  iš savo šaldytuvų statant, ne per punktą)

prieš 44 minutes , Glotnutis pranešimas:

O tai kas paima is saldytuvo, tas pats pienovezis kur ir per punktus vaziuoja ar kitas

tai žinoma, kad tas pats, tik kainą kas per punktą gauna mažesnę. Juk čia Lietuva :(

prieš 2 minutes , Glotnutis pranešimas:

Bet piena renka tai tarpininkai, tai kaip cia gaunasi as vezu i punkta tipo rs perka moka dabar 12 nusiperku saldytuva tada tas pats tarpininkas mokes daugiau, kazkaip nesinori tiket

na parduodame tiesei RS be jokių tarpininkų.Yra kaime ir pieno supirkimo punktas priklausantis RS. 

Beje tie tarpininkai, kai nuveža pieną į tą patį RS , už jūsų pienelį gauna tikrai ne 0,12 pinigų. Dėl to tie a la kooperatyvai  draskosi, kad tik nebūtų panaikintos pieno supirkimo kategorijos palei pieno kiekį, nes jie tik iš to ir gyvena : nuperka po 0,12 eur parduoda po 0,28 eur

o dėl šaldytuvo... jei gaunate 0,12 eur spėju turite  kokias 5 karvutes... neatsipirks Jums šaldytuvas  :( 

Prieš 12 valandų, Glotnutis pranešimas:

Na as ta senai itariau su tais tarpininkais, saldytuvo taip pat nepirksiu tiesiog idomu pasidare kainu skirtumas su saldytuvu ir be, du trecdalius savo pieno parduodu tiesiogiai zmonem o i punkta nuvezu kas lieka kartais ir separuota kokia kaina toks ir pienas va tepva

manau tai puiki išeitis, kai parduodate žmonės, o likutį nešate į punktą.  Tik labai pikta, kai reikalavimai visiems vienodi, o kaina skiriasi per puse... perdirbėjų motyvas , kad pieno supirkimo punktuose labai bloga pieno kokybė, todėl ir kaina maža ... nesąmonė visiška :(  juk už blogos kokybės pieną statytojai gauna nuoskaitas ir kaina būna dar mažesnė... žodžiu, susinervinu net rašydama :D

Prieš 1 valandą, Glotnutis pranešimas:

Nesenai radau 1993 m laikrasti su skelbemom pieno supirkimo kainomis tada dar buvo skirstoma i rusis tai A buvo 320l ton tai per 25m netoli pazengem kalbu apie smulkius

Tuo metu tai tas 320Lt.buvo pinigai.Į Maxsime dabar užėjas su 50 eurų labai nedrasiai jautiesi.Jei gerai pamenu tai už pieno tona  išeidavo 2t.salietros.Nagi dabar pabandyk nupirkt pardaves tona pieno.

prieš 28 minutes , Karsonas pranešimas:

MPK jau nuo vasario po 190 eur t teduoda, uz 400 ltr per d. 

Liudna uz tokias kainas, man tik viena paguoda, kad  pas mane jau suplanuota mazint karviu skaiciu o visa piena parduot tiesiogiai kas liks gyrdysiu prieaugli su punktu atsisveikinsiu

prieš 48 minutes , Glotnutis pranešimas:

Liudna uz tokias kainas, man tik viena paguoda, kad  pas mane jau suplanuota mazint karviu skaiciu o visa piena parduot tiesiogiai kas liks gyrdysiu prieaugli su punktu atsisveikinsiu

tokia jau politika musuose... Bronius smulkiu ukiu mazejima vertina kaip pasiekima... o as toliau siekiu savo planu... gamybos nutraukimo. 

Prieš 22 valandų, Aukštaitė pranešimas:

na parduodame tiesei RS be jokių tarpininkų.Yra kaime ir pieno supirkimo punktas priklausantis RS. 

Beje tie tarpininkai, kai nuveža pieną į tą patį RS , už jūsų pienelį gauna tikrai ne 0,12 pinigų. Dėl to tie a la kooperatyvai  draskosi, kad tik nebūtų panaikintos pieno supirkimo kategorijos palei pieno kiekį, nes jie tik iš to ir gyvena : nuperka po 0,12 eur parduoda po 0,28 eur

o dėl šaldytuvo... jei gaunate 0,12 eur spėju turite  kokias 5 karvutes... neatsipirks Jums šaldytuvas  :( 

Kad punkte kaina mazesne nieko keisto, ten zmonem atkrenta atsaldymo rupestis, o tai jug ne uz aciu, plius papildomai maitint reikia priemeja ir ir patiriamos ivairios islaidos, o i pieno bloka atvyko pienovezis susisiurbe ir visogero... aisku tas 12 ct yra pasityciojamas matomai aplink neturi konkurentu arba jie visi pagal tapacia duda soka. Nes zemaityjos rajone moka tikrai ne po 12 ct, 15, 16 iki 20 ct.

O tos kategorijos irgi logikos biski turi, kur sius masina del keliu simtu kg o kur del keliu tonu, kiek mazuju apvaziuot tures kol surings stambesnio ukio kieki? Gi viskas kainuoja, masinos ne ant oro vaziuoja ir ne sventa dvasia jas vadelioja... aisku skirtumai turi but protingi, o ne kaip cia kalbama apie perpuse skirtumus...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti