Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Kilo įdomi mintis ,kodėl perdirbėjai domisi kiek primelžiame pieno per dieną, mes pasirašome pieno pardavimo-prkimo sutartis,o ne kiek primelžiame. Mano nuomone taip jie sumažina kategorijas pagal parduotą pieną. PVZ :per dieną primelžiu 2t ,parduodu  kas2 dieną t.y.4tonas. Kainų lentelėje pagrindinė kaina  turėtų būti 4tonų (148 eur) ,o ne 2t.(146 eur) Kiek girdėjau tokį klausimą jau kėlė ūkininkai iš koop pienas lt ,bet tas pieno kiekio kategorijas turi visos įmonės, Taip įmonės sau ir kraunasi pelnus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, neptūnas pranešimas:

BEt kitiems ūkininkams tai matyt neaktualu, arba labai daug gauna už pieną. Mes sutarėme rugsėjui 29,5 už 2 ir daugiau t/d(čia su visais priedais)

aišku,kad daug gauna,pamatysi kaip visi sukliks,kaip pradės ragint kelius,perdirbimo įmones blokuot kai pradės vėl mažint kainas.Nebesuprantu kas kiek moka,prisiklausau visokių gandų,o kaip yra iš tikro neaišku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Karve pranešimas:

aišku,kad daug gauna,pamatysi kaip visi sukliks,kaip pradės ragint kelius,perdirbimo įmones blokuot kai pradės vėl mažint kainas.Nebesuprantu kas kiek moka,prisiklausau visokių gandų,o kaip yra iš tikro neaišku.

Viena karta 2002m tik pabande blokuot kelius ir tuo viskas baiges o dabar neaiski grupe zmoniu tiksliau idiotu kai kainos mazyn pradeda rekaut,nezinau ar jie patys sugalvoja ar jiems kai kas pakuzda i ausi tai daryti.

Dalis yra gudresni uz kitus kainas pagrazina kiek gauna,tikslios kainos niekas nepasakys,tik

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-09-26 at 09:41, driucha pranešimas:

Paskaityti kaip prancūzai derybas veda. Mum iki jų dar sviesmeciai 

mum iki visko dar labai toli,esam kažkokių nenormalių individų šalis.Esam labai patenkinti kai dega kaimyno tvartas,dėl žemės lopinėlio esam pagatavi perkąst vienas kitam gerklę,kai už pieną moka mažai keikiam perdirbėjus,grasinam išpjauti karves .Tarnavę sovietinėje armijoje visi kaip susitarę sakydavo,kad geriausiai sudraugaudavo su kitataučiais,tik ne su lietuviais.Man keistai atrodydavo kaip tautietis su tautiečiu gali nesugyvent.Dabar tai matau natūroje,kaip ūkininkas kitam ūkininkui iš panosės nuneša žemės gabalą pasiūlęs didesnę kainą.Aš esu lietuviais pasišlykštėjes,nors pats juo esu.Kažkada forumiečių buvau keikiamas kam užstoju perdirbėjus,vadino mane trumpuliu ir kitais epitetais.Sakydavau,kad perdirbėjai neturi iš kur mokėt daugiau,kai turės iš kur mokėt ir mokės,ką dabar ir matom,o visi dabar tyli,džiaugiasi gera kaina,tik kai ji pradės mažėt vėl pasipils kiauksėjimas,grasinimai išpjaut karves kas beje man kelia juoką.Pagal tuos grasinimus karvių Lietuvoje jau turėtų nebebūti,tik kažkodėl pieno primelžiama vis daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek daug skaitai, domiesi, bet vistiek viena momenta praleidai. Perdirbejai yra svolociai, pasinaudojo vadinama krize, mum mokedami apsurdiska kaina, tai puikiai parodo padvigubeje milijonai pelnu krizes metu. Ir dabar jie gali moket 35centus, bet kam moket jei gali nemoket, niekas nepareguliuos jiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Karve pranešimas:

tautietis su tautiečiu gali nesugyvent.

Vokieciai ir skundzia vienas kita ;)   cia matyt priklauso nuo durnumo,protingas visada ras iseiti ir pasuks kitu keliu nei kast karo kirvi su kaimynu .

o piena juk pyle i griovy ,papyle padalino pora kartu ir viskas ,baiges akcija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, JCB pranešimas:

Tiek daug skaitai, domiesi, bet vistiek viena momenta praleidai. Perdirbejai yra svolociai, pasinaudojo vadinama krize, mum mokedami apsurdiska kaina, tai puikiai parodo padvigubeje milijonai pelnu krizes metu. Ir dabar jie gali moket 35centus, bet kam moket jei gali nemoket, niekas nepareguliuos jiems.

aš nesakau,kad perdirbėjai yra šventieji,kažkiek jie pasinaudojo krize,bet tokių kainų kokias moka dabar jie negalėjo mokėt.Pasaulinėje rinkoje pakilo pieno produktų kainos ir todėl moka už pieną gerokai daugiau.Bet man įdomu kodėl kai per krizę ūkininkai masiškai pjovė karves,perėjo į grūdininkystę,bet šiai dienai pieno primelžiama daugiau negu pernai,negi likusios karvės pradėjo pieno duot dvigubai.O esmė tame-per krizę aš sakydavau,kad ji ne amžina,praeis kažkiek laiko ir vėl viskas bus gerai,į grūdininkystę nedėkit daug vilčių,nes Ukraina turi dideles ambicijas,be to klimato kaita darys didelę įtaką,ką matom šiemet.Ir ką? ogi buvau maišomas su žemėmis,nes mūsų grūdininkai prieš kelis metus sulaukę didžiulių derlių ir gerų kainų pradėjo galvot,kad taip bus visada.Kas turėjo mišrius ūkius spjovė į karves,išarė ganyklas ir dabar verkia kruvinom ašarom,vieną tokį pažystu asmeniškai,kuris pernai pardavė 40 karvių,o dabar graužiasi nagus ir laukia ar iš valstybės nors truputį kompensuos nuostolius.O jie dideli,pagal jo paskaičiavimus apie 70000e.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasaulinės kainos pakilo, supirkimo kaina po truputi kyla, bet jei krenta pasaulinės kainos pamažu - supirkimo iškart. Perdirbėjai ne šventieji, o verslininkai, tad mes nelabai jiems rūpime. Pelnai jiems didėjo ir per krize mūsų sąskaita ir taip visad bus. Karvių mažėja, bet produktyvumas didėja. Kaip šnekama ne už kalnų ir kita pieno krizė, bet dar didesnė nei praėjusi, tad reikia ruoštis ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, niino pranešimas:

Pasaulinės kainos pakilo, supirkimo kaina po truputi kyla, bet jei krenta pasaulinės kainos pamažu - supirkimo iškart. Perdirbėjai ne šventieji, o verslininkai, tad mes nelabai jiems rūpime. Pelnai jiems didėjo ir per krize mūsų sąskaita ir taip visad bus. Karvių mažėja, bet produktyvumas didėja. Kaip šnekama ne už kalnų ir kita pieno krizė, bet dar didesnė nei praėjusi, tad reikia ruoštis ....

šnekėjo,kad ši krizė geriausiu atveju pasibaigs 2020m,kiti prognozavo,kad net 2024m.Niekas tiksliai nežino ,čia tik būrimas iš kavos tirščių.Žinau tik viena,kad ar mažiau moka ar daugiau,vistiek galima gyvent,o ką daryt grūdininkams kai derlius skęsta vandenyje.Už piena,kad ir mažiau gauni,o kai derlius palieka laukuose tai negauni nieko išvis.Nenoriu būti blogas pranašas,bet manau,kad kuo toliau tuo bus sunkiau grūdininkams,ne vienas atsigręš į gyvulininkystę.Man asmeniškai šimetinės liūtys neturėjo jokios įtakos,dar net geriau,nes buvo vešlūs atolai,grūdinių nebesėju jau 6m,tad dėl lietaus nei šilta nei šalta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...