Jump to content

Saku kapokles. Kur realizuot sukapotas sakas?


balandis00

Recommended Posts

gal kas turit saku kapokles ir jomis darotes sau zaliava kurenimui? vat vienas pvz kapokles saku

jei investuoti pinigu, kad toki daikta nusipirkt ir bandyt kazkiek pajamu su juo pasidaryt, ar butu realu? gal kas uzsiimat tuo? cia kai kapotos gabaliukais sakos buna, tai ir paprastiem peciam vietoj malku manau tiktu kurent..tik vat idomu ar butu pirkeju, kuriuos domintu tokia kurenama zaliava. Gal yra bendraminciu kokiu. Ar tokiu kurie tokia veikla jau uzsiima ir gauna kazkiek pajamu. Del saves pirkt toki daikta, tai nei sis, nei tas, visgi nemazai kainuoja.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nueik žemiau į šakų smulkintuvas. Tokį daiktą darausi pats. ilgai nagrinėjau apie tai intere.Brėžinių nėra informacijaiš šio portalo. dėkui chebritei už patarimus.Matricą jau pasidariu,liko leika ir maišų kabiklos. 10000 ar 15000 lt. ką dabar siūlo firmos privačiam žmogui per brangu.Aš manau kad sutilpsiu į 1000 lt.

Autogide atrodo siūlo po 2500lt už matricą su leika. Per vyrus girdėjau kad už maišą kapotų šakų prašo po 3-3,5 lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nueik žemiau į šakų smulkintuvas. Tokį daiktą darausi pats. ilgai nagrinėjau apie tai intere.Brėžinių nėra informacijaiš šio portalo. dėkui chebritei už patarimus.Matricą jau pasidariu,liko leika ir maišų kabiklos. 10000 ar 15000 lt. ką dabar siūlo firmos privačiam žmogui per brangu.Aš manau kad sutilpsiu į 1000 lt.

Autogide atrodo siūlo po 2500lt už matricą su leika. Per vyrus girdėjau kad už maišą kapotų šakų prašo po 3-3,5 lt.

maciau ta tema, ziurinejau, kad patys darosi tokius aparatus, bet vistiek kazkaip atrodo, kad gamykinis patikimesnis butu ir geriau savo darba atliktu. Bet kaina, tai tikrai baidanti..savo susikonstruot zymiai pigiau galimetu. Dabar idomu kaip geriau pasielgt butu. O kaip tu darai? is dvieju dantraciu is kuriu viena kardanas suka ar is triju dantraciu? kur maziausia kardanas suka ir perduoda sukima didesniems dantraciams? gamykliniai gal geriau padaryti ir maziau traktorius kentetu nuo smugiu kapojant sakas. Painu vienu zodziu. :D

jei po 3 po 3,5 lito uz maisa siulo..tai uz kuba apie 60-70 litu iseina. Nera taip jau blogai. Nebent blogai skaiciuoju, primeciau maisiuka 40-50 litru talpos. Po tiek praso, bet idomu ar pirkeju atsiranda? gal teko girdet ka konkreciau? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš dariau prie savo mini mitsubiši 23 arkliukų, tai 3 velenų kad nuimti smūgius nuo kardano ir kryžmių. Peilius tvirtinau 12mm varžtais prie veleno. Velenas 6 kampis tai nereikėjo daryti į 3 kampį,

youtube maciau 3ju velenu padarytus. Tai yra du vienodo skermens dantraciai uzmauti, o vienas mazesnis, kuri kardanas jau suka. Toks variantas saugiau atrodo, nei buna kardanas suka tiesiogiai viena is tu dvieju vienodu dantraciu del tavo minetu priezasciu, kad maziau kardanas kencia, kryzmes. O nuo ko naudojai tuos sesiakampius velenus? Arba gal zinai kur yra tokiu kaip sakant gatavu velenu, kad ar sesiakampis butu koks, geriausia, kad trikampis. Ar vargu tokiu buna.. nes prie apvalaus veleno..nelabai numanau, kaip pritvirtint tuos peilius :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ten viskas normalu. apsukos didinasi nuo traktoriaus apsukų .Jei šaką nukerta ir traktorius nestringa vadinasi gerai.. išmetimo dėžė turėtu buti ne tiesiai kaip dabar o šiektiek plinkusi žemyn, nes kai išeina gabaliukai iš inercijos turi atsitrenkti ir pabaigti nulųžti. ne visada perkerta iki galo o atsitrenkę jie pabaigia lūžti Dabar duoduosi po mišką su dideliais medžiais todėl nėra kada jos pabaigti. Kai baiginėsiu įdėsiu foto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 4 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...
aš dariau prie savo mini mitsubiši 23 arkliukų, tai 3 velenų kad nuimti smūgius nuo kardano ir kryžmių. Peilius tvirtinau 12mm varžtais prie veleno. Velenas 6 kampis tai nereikėjo daryti į 3 kampį,

youtube maciau 3ju velenu padarytus. Tai yra du vienodo skermens dantraciai uzmauti, o vienas mazesnis, kuri kardanas jau suka. Toks variantas saugiau atrodo, nei buna kardanas suka tiesiogiai viena is tu dvieju vienodu dantraciu del tavo minetu priezasciu, kad maziau kardanas kencia, kryzmes. O nuo ko naudojai tuos sesiakampius velenus? Arba gal zinai kur yra tokiu kaip sakant gatavu velenu, kad ar sesiakampis butu koks, geriausia, kad trikampis. Ar vargu tokiu buna.. nes prie apvalaus veleno..nelabai numanau, kaip pritvirtint tuos peilius :D

Prie veleno privirinkite storus kampuočius,o prie jų dar storesnes plokštales,kad būtų galima ilgesnį sriegį padaryti,darbinis velenas gausis dviejų peilių,pailius padarykite iš plūgo verstuvės,veleno ilgis,manau, turėtų būti apie 20 cm,nes ilgenis darbinis plotis kapos ilgesniais gabalais šakutes,kurios pateks po peiliais išilgai.Smūgiams sušvelninti reiktų panaudoti traktorinį smagratį.Aš galvoju tokiu principu pasidaryti.Du dantračiai turi būti vienodi 18-20 cm skersmens.Pažiūrėkite į youtube,pamatysite įvairių konstrukcijų.Vytautas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 metų...
  • po 3 savaičių...
kažkada ir aš pagalvojau, kad gal tuos čipsus galima būtų parduot, bei kai sužinojau, kad keturtonė priekaba su paaukštinimais (kaupina) kainuoja maždaug 300 Lt, o turint galvoje koks tai "smagus" darbas - biznis čia mano galva menkas.

Jei dujos ir anglys nebrangs tai kaina dar nukris

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki ūkininkai, užsiregistravęs esu anksčiau, bet nediskutavęs, :) noriu paklausti gal žinote kas perka biokuro gamybai žaliavą apie Alytų ar Alytaus rajoną? Būčiau labai dėkingas už informaciją. Ieškojau pats, bet pagrinde užmezgu kontaktus su pirkėjais kuriems yra per toli važiuoti į Alytaus rajoną dėl 2,80 ha. ploto 30 metų amžiaus karklų, o apie Alytų tokių pirkėjų nerandu dar kolkas. :) Tai jeigu kas galite padėti šiuo klausimu parašykite, būsiu dėkingas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...