Jump to content
edviuks

Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .

Recommended Posts

Prieš 20 valandų, Vilius pranešimas:

Terramoto 3 su 150-200ag 

20190716_140128.jpg

padangos tai gerai pasiploje. Koks cia slegis? Idomu kaip elgiasi skutikas jei istraukia akmeni dvieju mikrobangiu dydzio? Neteko dar tokio pasigaut?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 10 valandų, zverukas pranešimas:

padangos tai gerai pasiploje. Koks cia slegis? Idomu kaip elgiasi skutikas jei istraukia akmeni dvieju mikrobangiu dydzio? Neteko dar tokio pasigaut?

Čia 1,1bar,  pripūtėm 1,6 ir padangos ok.

Akminų privertes jau ne viena kauša pririnkom yra tokiu ir kaip automobilio variklis. Niekas nelūžo didelius verčia kaip pasiutes mažų nerandam :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 16 minutes , Eduardas pranešimas:

Čia buvo banga Agromaš noraginių, kaip su jais sekasi akmenis verst? Nelinksta kojos? 

Man atrodo euro-masz daug kas pirko iš forumo narių.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, joniskietis pranešimas:

Kolkas sudirbta apie 150ha. Viskas ok.

777E1A1C-CE9B-4162-B62F-FF6BC9DA4B48.jpeg

Aš dabar galvoju ar ta centrinė traukė taip turi būt užkabinta, nes aš kažkodėl kitaip kabinu bet visada pagalvoju kas būtu jei man ji atsikabintu netyčia, gal sakau aš neteisingai ja dedu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 33 minutes , viktorass pranešimas:

Aš dabar galvoju ar ta centrinė traukė taip turi būt užkabinta, nes aš kažkodėl kitaip kabinu bet visada pagalvoju kas būtu jei man ji atsikabintu netyčia, gal sakau aš neteisingai ja dedu.

Tai, kad cia neteisingai uzkabinta. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 59 minutes , viktorass pranešimas:

Centrinė traukė kabinasi  iš viršaus ne iš apačios. Čia žydiškai užkabinta :D

bet skirtumo jokio

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Vilius pranešimas:

Centrinė traukė kabinasi  iš viršaus ne iš apačios. Čia žydiškai užkabinta :D

bet skirtumo jokio

Yra skirtumas, ne visus padargus taip užkabinsi. Buvę, kad vietos mažai tam išplatėjimui, tai kaikštį lenkia.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, Pakutkele pranešimas:

Yra skirtumas, ne visus padargus taip užkabinsi. Buvę, kad vietos mažai tam išplatėjimui, tai kaikštį lenkia.

Vat būtent. Vieną tokià jau buvau sulankstęs.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki vyrai, gal kas padės apsispresti. Planavau įsigyti Staltech U25 diskinį skutika, galvojau kabint prie bielkio 82 ir daigint su juo pabiras, skust pievas, kad velėna susikapotu ir lengviau susiartu ir durpynus išdirbinėt. Paklausiau pas prekybininku kainos, tai prašo 3500€+PVM. O to pačio staltecho noraginis skutikas Orlik 22 kainuoja 2700€+PVM. Noraginio pliusus apart kaino įžvelgiu, jog būtu galima irgi sekliai įdirbti pabirom sudaiginti, kiek esu girdejes noraginis mažiau varputi daugina. Taip pat manau galėčiau su juo pavasari giliau prasilekt per ražienas jau iš rudens viena kart skustas ir vasaroju pasiset, plugas galėtu tada pailset. Tik neaišku kaip jis dirbtu durpyne. Gal kas turit dar kokiu nuomoniu? Dar varianta turiu ROL/EX lekstes, gal ir apie jas kokiu atsiliepimu kas turi? :)  

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...