Jump to content

Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .


edviuks

Recommended Posts

Svarstau koki skutika pirkti. Norisi ir tikriausiai reikia ziureti i prikabinamus, 150 ag traktorius, zeme ivairi, nuo smelio iki raudono molio. Pastarojo yra nedaug, daugiausiai priemolis. Naudosiu pabirom, bet pagrindas tai pakeisti pluga. Akys krypsta link lenku, bet jau pasimeciau tarp ju. Visi skirtingi bet tuo paciu ir vienodi... na rolmako man kaina gautusi pati geriausia, dar tas ukrainietiskas kur kaip jie skelbiasi ale lemkeno kopija toks idomus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , ramunas.s pranešimas:

Svarstau koki skutika pirkti. Norisi ir tikriausiai reikia ziureti i prikabinamus, 150 ag traktorius, zeme ivairi, nuo smelio iki raudono molio. Pastarojo yra nedaug, daugiausiai priemolis. Naudosiu pabirom, bet pagrindas tai pakeisti pluga. Akys krypsta link lenku, bet jau pasimeciau tarp ju. Visi skirtingi bet tuo paciu ir vienodi... na rolmako man kaina gautusi pati geriausia, dar tas ukrainietiskas kur kaip jie skelbiasi ale lemkeno kopija toks idomus.

Vien su diskiniu,kažin ar pakeisi plūgą,vistik reikia ir giliau supurent,nebent giluminį turi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pamenu tai pats lyg ir neesi lenkišku gaminiu fanas, tai gali būt morališkai sunku su lenkišku dirbti, bet šiaip tai žmonės dirba ir nesiskundžia. Dar yra Lietuviški laumetrio ir bent jau rudeni jie demini vežiojo berods tai galėtum išbandyt.

Va dar dojus demini už 12+pvm parduoda, šitas tikrai geras, aš panašu prikabinama turiu,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , viktorass pranešimas:

Kiek pamenu tai pats lyg ir neesi lenkišku gaminiu fanas, tai gali būt morališkai sunku su lenkišku dirbti, bet šiaip tai žmonės dirba ir nesiskundžia. Dar yra Lietuviški laumetrio ir bent jau rudeni jie demini vežiojo berods tai galėtum išbandyt.

Va dar dojus demini už 12+pvm parduoda, šitas tikrai geras, aš panašu prikabinama turiu,

Laumetrio tampau, visai neblogas daiktas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, viktorass pranešimas:

Va dar dojus demini už 12+pvm parduoda, šitas tikrai geras, aš panašu prikabinama turiu,

Koeckerling technika tikrai rimta yra, trbt viena iš rimčiausiu, esam iš Agrokoncerno technikos pirkę potinger syncro 3000 irgi akcijinis buvo pamenu 21k litų mokėjom, šiaip rimtas padargas buvo, bet pasidarė per mažas pardavėm...gaila, bet pastaruoju metu pastebėjau, kad lenkai stengias labiau negu laumetris :icon-confused: tokie pastebėjimai, o rinktis ir dirbt teks pačiam ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Noraginis pakabinamas - nelabai kokia mintis. Lenkiškas prikabinamas, jei nori sutaupyt, nuvažiuok iki Suvalkų ir kainos geresnės pasidarys. Laumetris prieš porą metų buvo atvežę - plika akim matėsi, kad kreivai volo kojos privirintos. Gal jau išmoko geometriją sustatyt.

Esmė nelabai yra 3m prikabinamu o 4m prikabinamo nepatrauksiu.  Reiks rimčiau pasidomėt kockerlingu mačiau kaip dirba lauko dienoj tai praktiškai idealiai. Už lenkiška 2×brangesnis deminis , bet manau bėdų nebūtų.

Viktoras turiu staltecha 4m diskini nors mano traktoriukui šiek tiek per sunkus bet dirba neblogai o ir kaina juokinga, kai 3×pigesnis nei brendas. Ant nedidelio ploto pats tas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, Vilius pranešimas:

Reikia noraginio iki 25-30cm dirbt agromash verti dėmesio ar iš kart žiūrėt i rimtesnius gamintojus ir lenkus išmest 

agregat-podorywkowy-apr-agromasz-3-rzedowy-damiany-sprzedam-464101401.jpg

Turiu agromash ir esu juo patenkintas. Nemanau, kad verta mokėt dvigubai už geros firmos vardą. Dirba irgi ganėtinai gražiai. 

IMG_20181020_125616.jpg

IMG_20181020_125629.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...