Jump to content

Grūdų traiškytuvai


goga

Recommended Posts

  • po 1 metų...
gal kas turit grudu traiskituva ir ar apsimoka pirkt ar paciam galima pasidariti :lol::lol::lol: gal foto kas turit :)
Susijęs su galvijininkyste?
tai negi nieks neturi :(
problema... pats ieskojau...
Radviliškio gamybos netinka?

O pasigaminti galima iš dviejų evolventinių krumpliaračių.Aišku ne pramoninį.

Radviliškio gamybos netinka?

O pasigaminti galima iš dviejų evolventinių krumpliaračių.Aišku ne pramoninį.

skelk smulkiau :)

Mačiau pas vieną liaudies meistrą.Du paprasčiausi "dantračiai" ,kuo platesni,tuo našesnis bus.Nesigilinau į apsukas,variklių galingumus,bet esmė tame,kad paduodi grūdus į jų susilietimo vietą ir apačioje krenta dribsniai.

Spėju,geras variantas gautųsi grūdus praleidus per paguldyta krumpliaratinį fekalinį siurblį :) Tik apsukas reikėtų gerokai mazinti.

Kažkada buvo mintis perleisti grūdus per NŠ tipo tepalo siurblį.
turiu pirkes is keskiniu skiold firmos 1 tonos nasumo4.5 kw varilis ir dvieju volu,padaro kaip pardesi buna aviziniai dribsniai,uz miltus tipo geriau isisavina bet kaip istikro tai as nepastebejau kad ar pienas pakilo ar dar kas,mokejau 7000 be pvm,prie tris metus.
Ar taip ar taip grūdą sumaitoji, bet, mano nuomone, traiškytas grūdas geriau. Deja, pagrįsti negaliu :icon-cry:
pirkti neapsimoka reikia paciam gaminti :lol: man ta ideja patiko su dantraciais kam moket 7 ar 10 tuks jei gali pats pasidariti tik reike pamatiti kaip atrodo orginalas :lol: visi atsoksta kaip kaina paklause uztat ju mazai yra :(
aisku kad traiskytas geriau nes niekad neuzkis karvei skrandzio
o prie dantracio nelimpa grudai :lol::lol::lol:
o prie dantracio nelimpa grudai :lol::lol::lol:

Turiu lenku gamybos nieko ten ypatingo galima ir paciam pasigaminti , pas mane vienas volas sukasi greiciau nei kitas tai tokiu budu dar sudraskomas tas perspaustas dribsnis ,naudoju mesiniams broileriams . Jai ka domina galit atvaziuot ir pasiziuret. 868669064

mūsų traiškytuvas gamintas Lietuvoje pas kažkokį meistrelį Plungėje. jo pagrindinis traiškymo mechanizmas sudarytas iš trijų cilindrinių volų, kuriuose su kampiniu šlifuokliu įpjauti griovelei, kad grūdus trauktų. variklis 4,5 kw, o traiško tai visai gerai ir pasigaminti tokį tikrai nėra sudėtinga, tik reikia turėti tekinimo stakles
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
2000taisiais pirkome lenkišką regis "SIPMA" traiškytuvą, našumo nebepamenu, bet js turėjo regis 3kW variklį. dirbo patikimai, ir neturėjome kuo skustis, bet pastaraisias metais ta irengimuką esu paskolines kaimynui, nes aš nebeturiu ko su juo traiškyti.... :lol:

Reiškia buvai patenkintas ir lenkišku gaminiu.Kainos nepameni :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2000taisiais pirkome lenkišką regis "SIPMA" traiškytuvą, našumo nebepamenu, bet js turėjo regis 3kW variklį. dirbo patikimai, ir neturėjome kuo skustis, bet pastaraisias metais ta irengimuką esu paskolines kaimynui, nes aš nebeturiu ko su juo traiškyti.... :lol:

Reiškia buvai patenkintas ir lenkišku gaminiu.Kainos nepameni :icon-question:

Kaina buvo gal 3k, gal 5k, nepanenu, bet nebrangus, o kad lenkiškas nekėlė problemų, tai gal todėk jog begalo paprastas irengimukas, tik du volai, du dantračiai, variklis ir trapecinis diržas... tad po šiai dienai dar veikia pas kaimyną...

Vienas pliusas, prieš malūną, yra

1.našumas,

2.tai, kad galima traiškyti ir drėgnus bei minkštus grūdus,

3.gerokai mažiau dulkiu nei malant, ir svarbiausia, kad

4.atrajojantčiūjų virškinimui, traiškyti grūdai yra priimtinesni nei malti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va aš būtent ir noriu savo malūną pakeisti traiškytuvu nes laikau galvijus.Malūnas geras,Ukmergės "Vienybės" gamybos jau naudajame virš 10 metų o gedimų jokių tik peiliukus tenka pagaląsti ir pakeisti laikas nuo laiko.

O saviškio traiškytuvo našumo nors "iš akies" nepameni :icon-question: Pvz.per kiek laiko sumaldavo 50kg grūdų maišą :icon-question: Per 5 ar 10 min. :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va aš būtent ir noriu savo malūną pakeisti traiškytuvu nes laikau galvijus.Malūnas geras,Ukmergės "Vienybės" gamybos jau naudajame virš 10 metų o gedimų jokių tik peiliukus tenka pagaląsti ir pakeisti laikas nuo laiko.

O saviškio traiškytuvo našumo nors "iš akies" nepameni :icon-question: Pvz.per kiek laiko sumaldavo 50kg grūdų maišą :icon-question: Per 5 ar 10 min. :icon-question:

būdavo tokie fermose vežimėliai kokiu 250 L talpos, tai tą vežimėlis pritraiškydavom kažkur per 15minučių, priklausomai kokie grūdai ir kokio drėgnumo... maišas prabyra per traiškytuvą gal per 2-3minutes....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku,reiškia gana našus nors ir negalingas.Pvz. su maniškiu 7,5Kw malūnu maišą sumalame per kokias 5 min.

Tiesa,vakar kalbėjau su žmogumi apie traiškytuvus,jis sako kad būna 2 ir 3 volų.3 volų reguliuojami jie tinka ir žirniams traiškyti.Kelių volų buvo taviškis ir iš kur pirkai :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku,reiškia gana našus nors ir negalingas.Pvz. su maniškiu 7,5Kw malūnu maišą sumalame per kokias 5 min.

Tiesa,vakar kalbėjau su žmogumi apie traiškytuvus,jis sako kad būna 2 ir 3 volų.3 volų reguliuojami jie tinka ir žirniams traiškyti.Kelių volų buvo taviškis ir iš kur pirkai :icon-question:

Tap, tie traiškytuvai kuria turi tris volus yra tinkami ir žirnių, pupu ir kukuruzų traiškymui, maniškis teturi du volus, bet žirniu traiško be problemų. o našumas labai priklauso nuo sureguliuoto tarpo tarp volų, jei grudai kieti, rai galima ir didelesnį tarpa daryti, tada vos spusteltas grūdas suskyla ir tampa virškinamas, o našumas būna didžiausias, o mnkštiems grudams reikai mežesnio tarpo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...