Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

prieš valandą, Vilius pranešimas:

Tai kas tie pirmieji startuosiantys bus nes trydos kvapas jaučias.

Pagal mokslininkus žemėj turim likučiu tai tikrai kol normali vegetacija neprasidės , nėr ko ir skubėt 

n_kiekis_dirvoje_2018_ruduo.jpg

Pamiskese dar sniegas, bet pagal  tyrimu duomenis jau tureciau but vienas pirmuju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , u.k aurimas pranešimas:

mane vadyba bando ikalbet trest salietra 30 -7 siera ,
atseit nereiks sulfato naudot isvis , kokios jusu mintys ? 

O kaip kaina tonos? Man pernai rudeni siule. Tai pagal vm man ji brangiau buvo 30€/ha. Tai geriau atskira vaziavima darysiu su siera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , u.k aurimas pranešimas:

mane vadyba bando ikalbet trest salietra 30 -7 siera ,
atseit nereiks sulfato naudot isvis , kokios jusu mintys ? 

Naudojau kažkada ir pastaraisiais metais ir mąsčiau gal pirkt šitą ir nepirkt sulfato , bet dar  ir šiemet vis gi nusprendžiau sulfatą naudot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Scandagros seminare minejo kad 10 prie 1 santykis sieros. As symet aplamai pirma kart sieros kvieciam duosu su axanu ir tai bus gerai o jeigu ten sakai 500kg fiziniu varysi tai tikrai normaliai skaitau. Jeigu orai prasti gali per sikna tiem augalam sukist trasas vistiek naudos daug nebus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , Minduksx pranešimas:

Kauno grudai turi ns30-10  pats pirkau, kvieciam 300kg/ha pilsiu ir nebersiu sulfato kvieciam

Berk jau dabar. :) paziurek kokioj formoj azotas. Pamaitinsi, o pasisavint gales negreit. Vasariniams geriau. Norejau pirkti ir as, bet persnekejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jauciu bus danti uzkalbejusi AK vadybininke :D, nes sake ju turetas 30/7 yra WOW koks zjb, o KG siulomas 30/10 yra kazkurios formos kuri vos ne per 3 savaites tepasisavinamas, dabar pagooglinau ir matau, kad greiciausiai isdure :) ( berots sake kad jos sudetyje 30/10 yra karmabidinis azotas, kuris per lapus greitai pasisavinamas, o per saknis ne)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , Minduksx pranešimas:

Yra, bet yra ir nitratinio. O karbamida ima ir per saknis tik tai uztrunka priklausomai nuo dregmes ir temperaturos, juk pries seja ne vienas iterpia.

Nitratinio labai nedaug, bijau suklysti, bet man rodos 5/25 tokiu santykiu. Tai karbamidini per saknis prades pasisavint po 15d kazkur, bent taip sake, tai dvi savaites augalas negaus tiek azoto.
P.s  Dabar pagalvojus tas 30/10 labai tiktu vasariniams javams, kai trasas atiduodi pries seja. Reiks kitais metais gal pabandyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , Arunas S pranešimas:

Nitratinio labai nedaug, bijau suklysti, bet man rodos 5/25 tokiu santykiu. Tai karbamidini per saknis prades pasisavint po 15d kazkur, bent taip sake, tai dvi savaites augalas negaus tiek azoto.
P.s  Dabar pagalvojus tas 30/10 labai tiktu vasariniams javams, kai trasas atiduodi pries seja. Reiks kitais metais gal pabandyti

vasariniams tai tikrai visai neblogas variantas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...