Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Prieš 11 valandų, Mano ukis pranešimas:

Rokiski viena bendrove ketvirta diena jau barsto karbamida. ☺

 

Prieš 11 valandų, WYCKA/ pranešimas:

nesuprantu as tokiu tresimu nu dar npk kad bando tai da da bet karbamida 

Viskas cia gerai, karbamidas yra daugiausia amidines formos, ziemkenciams prieinamas bus po kokio gero menesio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Remse pranešimas:

Koks tikslas tą karbamidą dabar pilti? Gi tikslas tik vienas, kad augalai azoto turetų pačioje vegetacijos pradžioje. Tik salietra tinka šiam ankstyvam tręšimui.

Tai, man atrodo, dabartinis karbamido barstymas yra ne vietoje pirmo trešimo, o antram. Juk reikia gero mėnesio.. ar aš klystu ? Pirmam dar kartą prasidedant vegetacijai su salietra reikės važiuot, arba jei su karbamidu tai kovo pirmom dienom reikėjo važiuot, pataisykit specelistai jei ne taip mastau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal orų prognozes rimtesnė vegetacija greitai dar neprasidės, tai mano manymu su azotu dar ankstoka. NPK paims, nepaims šiam pavasariui ne tiek svarbu manau, svarbu atiduoti PK dozę kiek išsineša su derlium, kad palaikyt ir neskurdint dirvožemio. Anksčiau padavus vis tiek daugiau tikimybės, kad daugiau bus panaudota pavasarį, bet tai nebus panacėja dideliam derliui. 

Ir vienas patarimas, neaikčiokit ir neviduriuokit pamatę barstytuvą ar tai Pakruojy ar lenkuos būtų. Kiekvienas turim savo galvą ir geriausiai ja galvoti. Nes nei žinom ką ten barsto, nei žinom kodėl barsto, nei žinom ar jie spėję gerai išsipagyriot. Aš irgi apie Kėdainius mačiau traktorių su barstytuvu, bet man tas nesukėlė jokių emocijų, lygiai kaip ir sutiktos kitos transporto priemonės.  

Ir dar faktas tas, kad šiemet nepavyks optimaliai patręšti, nes dabar ankstoka, o kai pradės vegetuot tikriausiai neįvažiuosim, nes drėgmės laukuose vis dar daug, greitai neišdžius. Nu bet ką dabar padarysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , drapox pranešimas:

Pagal orų prognozes rimtesnė vegetacija greitai dar neprasidės, tai mano manymu su azotu dar ankstoka. NPK paims, nepaims šiam pavasariui ne tiek svarbu manau, svarbu atiduoti PK dozę kiek išsineša su derlium, kad palaikyt ir neskurdint dirvožemio. Anksčiau padavus vis tiek daugiau tikimybės, kad daugiau bus panaudota pavasarį, bet tai nebus panacėja dideliam derliui. 

Ir vienas patarimas, neaikčiokit ir neviduriuokit pamatę barstytuvą ar tai Pakruojy ar lenkuos būtų. Kiekvienas turim savo galvą ir geriausiai ja galvoti. Nes nei žinom ką ten barsto, nei žinom kodėl barsto, nei žinom ar jie spėję gerai išsipagyriot. Aš irgi apie Kėdainius mačiau traktorių su barstytuvu, bet man tas nesukėlė jokių emocijų, lygiai kaip ir sutiktos kitos transporto priemonės.  

Ir dar faktas tas, kad šiemet nepavyks optimaliai patręšti, nes dabar ankstoka, o kai pradės vegetuot tikriausiai neįvažiuosim, nes drėgmės laukuose vis dar daug, greitai neišdžius. Nu bet ką dabar padarysi.

Pakruoji maciau barstytuva bet kaip sake,tresia pievas,siaip visai pritariu drapox pasisakymui,tik galiu pridurti kad girdejau kazkokio,, dievo,, prognozes ,sako, kad sie metai zemdirbiams bus isskirtinai geri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Išradėjas pranešimas:

Pakruoji maciau barstytuva bet kaip sake,tresia pievas,siaip visai pritariu drapox pasisakymui,tik galiu pridurti kad girdejau kazkokio,, dievo,, prognozes ,sako, kad sie metai zemdirbiams bus isskirtinai geri.

Tokie pat geri kaip ir pernai? ar kaip užpernai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , justixx14 pranešimas:

Su azotinėm trašom dabar tręšia kanalus ir upelius, o ne dirvožemi. Kas dabar realu tai berti PK, o azota atsinaujinus augalų vegetacijai paduoti derėtų su salietra, arba Kas trąšomis, gi jos suveikia vos per keletą dienų :)

 

Kasas taip suveiks ,salietra ne jai vistiek savaiteles reiks ,oPK rudeni reiktu bert ,Ir kanalus ar upelius kazin ar patresim jug ne ant sniego bersim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , dvidas pranešimas:

Kasas taip suveiks ,salietra ne jai vistiek savaiteles reiks ,oPK rudeni reiktu bert ,Ir kanalus ar upelius kazin ar patresim jug ne ant sniego bersim

Na, azotas labai jau judrus, tad iki kol augalai pradės normaliai vegetuoti, nemaža dalis jau bus per gruntinius vandenius išsiplovusi, bet kiekvienam gaspadoriui spresti savaip kaip darbus vykdyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, justixx14 pranešimas:

Na, azotas labai jau judrus, tad iki kol augalai pradės normaliai vegetuoti, nemaža dalis jau bus per gruntinius vandenius išsiplovusi, bet kiekvienam gaspadoriui spresti savaip kaip darbus vykdyti :)

Visiskai sutinku kad judrus ,ir kad dalis issiplaus ,ir issiplauna kaskiek kada betrestum,bet augalui labai svarbu pradejus vegetuot turet ko pavalgyt sociai ,reik kiekvienam ziuret pagal savo dirvozemi ,pas mane priemolis praktiskai  visur tai ipatingai daug neissiplaus .Jug mes ir nededam is kart kaip kai kurie ekologiniai ukiai per viena kart po 170vm azoto,jei ne daugiau srutu pavidalu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...