Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

prieš 36 minutes , RALI-RI pranešimas:

Giriasi, kad labai gerai perką Biržų-Rokiškio krašte. 

Gali būti, bet galima suprasti. Per paskutinius keletą metų visur buvo visokių kataklizmų, bet rokiškio, kupiškio kraštą tai labiausiai paveikė. Ne vien dėl to kad pas mus buvo daugiau apšalimų žiemą, bet ir dėl to, kad prie tokių metų mūsų krašto ūkininkams pelno belieka tik centai. Kai skęsti, tai kaip sakoma ir šiaudo griebiesi. Manau dėl to ir bando ūkininkai visokius eksperimentus. Pats bandžiau Timac trąšas, nepasiteisino finansiškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , grazbek pranešimas:

O kiekkvailiu yra kurie laisto skista mesla kuriame viename litre yra 2450mg azoto,400mg fosforo ir apie1800mg.kalio.pasiverskite i tonas kiek reikia kubu nuvesti uz kuba skaiciuokite 3,5 euro plius pvm ir suprasite kad tos timaco ne tokios jau ir brangios.

Tai 2,4 azoto 0,4P ir 1,8kalio 1 kube srutu? Cia daryti tyrimai ir tiek rado? Gal is kokio kampo kur lietaus vanduo renkasi paimtas meginys?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, paulius radvila pranešimas:

Tai 2,4 azoto 0,4P ir 1,8kalio 1 kube srutu? Cia daryti tyrimai ir tiek rado? Gal is kokio kampo kur lietaus vanduo renkasi paimtas meginys?

Taip tiek pasiskaiciuokite kiek reikia kubu i ha kad pasiekti reiksmingai artimus dydžius normaliam derliui.

prieš 58 minutes , RALI-RI pranešimas:

Tai ir sakau, kad nežinau kas ir kokias pas jus už tiek pardavinėja. Teoriškai skaičiai tokie, tačiau neaišku kokią dalį sudaro vanduo. :)

Ne pardavineja o tiek kainuoja ju išlaistymas samdant.savo technika turint tai kainuoja beveik per pus pigiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Bulvinykas pranešimas:

Tai tamsta kaip suprantu jau prie protingiausių priklausai. Pasakyčiau ką apie tokius "proto boštus" galvoju, bet geriau patylėsiu.

Patys naudojat ant javu ar tik ankstiniam ir darzovem? Mano supratimu ju trasos ir skystalai labiau orientuoti i tai.

O kvaili tai visi esam, tik kiekvienas savaip. Pats esu ju trasas bandes pora metu, bet del meteorologiniu salygu vis nepavyksta pilnai gauti rezultatu. Prasiau ju kad mazesni kieki parduotu, toliau bandytis, bet neduoda, tai taip ir palikau siemet. Nors vistiek idomu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , JCB pranešimas:

Patys naudojat ant javu ar tik ankstiniam ir darzovem? Mano supratimu ju trasos ir skystalai labiau orientuoti i tai.

O kvaili tai visi esam, tik kiekvienas savaip. Pats esu ju trasas bandes pora metu, bet del meteorologiniu salygu vis nepavyksta pilnai gauti rezultatu. Prasiau ju kad mazesni kieki parduotu, toliau bandytis, bet neduoda, tai taip ir palikau siemet. Nors vistiek idomu. 

Naudojam pagrinde bulvėse ir rezultatai tenkina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, paulius radvila pranešimas:

2,4 kilogramu?

Esu dares skysto mėšlo tyrimus, tai N P K, visų panašei apie 0,2 % + 8 % organika, ir ph apie 9. Tai jei į ha išpili 20 kubų sakykim, tai viskas čia labai normalu, po 40 kg/ha NP ir K. Plius visa kita. Jei skaičiuojant pagal P, paėmus kukią 8-20-30, tai ar 200 kg/ha tokios npk, ar 20 kubukų srutikių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su vienu ukininku vakar diskutavom apie sulfato normas zieminiams kvieciams. As naudoju nuo 100 kg i ha iki 150 kg i ha plius minus, fiziniu svoriu, na pasikalbejus su ne vienu vadymininku sako lyg ir 150 kg i ha yra uztektinai iki 6 tonu auginant. Vakar isssirutuliojus didskusijai, mane bande suprotint kad naudoju per mazai sulfato, tai iskilo man dabar klausimas, ar nuodojant 200 kg ir daugiau fiziniu svoriu, bus efektas ar tik zemes rugstejimasir fsio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, RALI-RI pranešimas:

Gal kas "draugaujate" su Timac trąšomis?

Vadybininkai jas pristatinėja kaip panacėją, tačiau mūsų kraštuose neužmatau kad jas kas naudotu. Dabar, pavasariniam tręšimui labai siūlo "Sulfammo" - tipo ypač tinkamas antram tręšimui (stebuklus daro :) ). Prieš sėją lakstė su "Physio - Mescal" (Pagrinde fosforas). Dar būtu įdomu išgirsti nuomonę apie jų skystas mikroelementines trąšas, ypač "Tonik".

Dėl trąšų kokybės neprikibsi, bet paprasčiausiai jos neatsiperka dėl savo per daug užkeltos kainos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, u.k aurimas pranešimas:

Su vienu ukininku vakar diskutavom apie sulfato normas zieminiams kvieciams. As naudoju nuo 100 kg i ha iki 150 kg i ha plius minus, fiziniu svoriu, na pasikalbejus su ne vienu vadymininku sako lyg ir 150 kg i ha yra uztektinai iki 6 tonu auginant. Vakar isssirutuliojus didskusijai, mane bande suprotint kad naudoju per mazai sulfato, tai iskilo man dabar klausimas, ar nuodojant 200 kg ir daugiau fiziniu svoriu, bus efektas ar tik zemes rugstejimasir fsio.

skaičiuojama, kad 100 kg v.m azoto reiktų 25 kg v.m. sieros. Pagal tai ir normuoju sierą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...