Jump to content

Kergimas


Seelow(trs)

Recommended Posts

Nu pries menesi taip ir nesulaukem triusiuku, nors irgi lizdas buvo sukrautas, tai ir nervija dabar, siaip nesinoretu puodan grazios pateles, bet jei ir po trecio sanso vel nebus, keliaus puodan, ka gi su ja darysi.

pas mane su trim patelėm taip nutiko viena net tris kartus lizdą sukrauna o triušiukų nebūna.Galvojau gal patinas bet ne kitos atsivedė.Taip ir likau nesupratęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau suleides patele su patinu kazkur ~5min, atskyriau. po savaites patikrinimuj vel suleidau, pradzioj taip normaliai, veliau prukstimai prasidejo ir pns, patele lyg ir begiojo. palaikiau antra karta juos ten mazdaug valanda, nes jau garsu labai daug buvo. Tai reiskia, jog patele sukergta? ar dar visgi pabandyt reiks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau suleides patele su patinu kazkur ~5min, atskyriau. po savaites patikrinimuj vel suleidau, pradzioj taip normaliai, veliau prukstimai prasidejo ir pns, patele lyg ir begiojo. palaikiau antra karta juos ten mazdaug valanda, nes jau garsu labai daug buvo. Tai reiskia, jog patele sukergta? ar dar visgi pabandyt reiks?

Jeigu nebeprisileidzia patino, rekia ir t.t. reiskia, kad jau apsivaisinus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai jos beveik niekad neprisileidžia. Šiemet jau po 4-5 kartus visas (pirmakartės visos) kergiau ir dar nieko...Žinoma, turiu galimybę tai padaryti tik kartą per savaitę - čia vėl didelis trūkumas. Todėl labai tikiuosi, kad to vieno karto, kai patinas nukrito ir užteks...Vieną buvau visai savaitei su patinu palikus ir jau seniai terminas praėjo, nieko nesulaukiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkur kazkas cia siame triusininkyystes forume buvo uzsimines apie sukergtos pateles 14''tos dienos sindroma, dabar niekaip neberandu to posto...

Pas mane patele sukergta kovo 20d. , siandien gaunasi 15''ta diena, ir kaip tycia patele visa ryta duodasi po narva su pilnu snukiu sieno, uztat ir prisiminiau apie ta keturioliktos dienos sindroma... Tai dabar ir nebezinau ka cia tas sieno tampymas praejus lygiai puse nestumo laiko reiskia? Priminkit kas raset apie tai, arba patarkit ka cia reiskia????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar vienas klausimas...

Laikiau 4 VM pateles jaunikles 5menesiu viename narve ir ruosiausi jas kai sueis 5.5 menesio, t.y. apie balandzio viduri kergti. Bet gavosi taip, kad gryzes praeita sekmadieni juju narve radau ramiai sau sedinti joms ir skirta patina... Ka jis ten isdarinejo niekas nemate ir niekas nezino. Tiek to manau menka beda, dvi savaites ar cia , ar ten jei jau taip atsitiko, tik neaisku ka kuriai jis ten ilindes dare. Pradejau kiekviena ryta atskyres patina imetineti tas pateles po viena pas ji. Viena is keturiu pasidave is pirmo karto, viskas ivyko taip kaip turi buti ir ne viena syki. Patalpinau ta patele i jai skirta narva, uzrasiau kergimo data ir daugiau jos nejudinu. Liko trys kurias jau beveik savaite rytais po viena ileidziu pas patina, bet rezultatas nedziugina, nei viena neprisileidzia nors tu ka... Logiskai mastant gali buti, kad visos bus susikerge, bet noretusi pamatyti ta procesa savo akimis, tada buna ramiau ant dusios ir laukti buna lengviau. Tai noriu patarimo ka toliau daryti, ar dar bandyti metyti jas pas patina kol pamatysiu arba nepamatysiu procesa, ar apsikaustyti kantrybe ir laukti??? Jau ir patino gaila, kiekviena ryta vis kita merga, ir nei viena neduoda :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Triušių auginimo temoj apie tai buvo rašyta. Jei taip elgiasi likus mažiau kaip 14 d iki vedimo - turėtų būti triušinga, o jei likus daugiau kaip 14 d. - greičiausiai ne.

Matysiu, kaip pas mane gausis, nes apsipūkavo likus 10 d iki termino. Savaitgalį sužinosiu.

Mano atveju gaunasi maziau nei 14d. snd. butu 16'ta diena, kaip ir viskas gerai, stebesim ir lauksim rezultatu :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau puolu į neviltį: 2 mėnesius bandau sukergti 5 pateles ir jokių rezultatų. Buvo keli kartai, kai iš pažiūros viskas sėkmingai įvyko, bet galiausiai paaiškėjo, kad nieko ten neįvyko...Dabar jau kiekvieną savaitgalį mėtau jas pas patinus, apžiūriu ir lyt. organus, niekas ten neparaudę, šviesu, sausa ir tiek, aišku, todėl ir nesiduoda, bet tai kaip man pataikyt, jei aš tik savaitgaliais kergt galiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...