Jump to content

I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.


JaunasisBraskininkas

Recommended Posts

prieš 30 minutes , emailas pranešimas:

Turiu omeny, kai pajungi prie trifazio fazę ir nulį. O ten kur nėra trifazio, tai irgi fazė ir nulis, bet tik apšvietimo, o ne jėgos. Ar čia skirtumo nėra. Kalbu apie namus, kur neįvestas trifazis, o tik vienfazis. Aš ne elektrikas, bet ar nėra skirtumo?

Na as ir ne elektrikas bet 1f tarkim 7kw o 3f nu 9kw(3kw ant 1f) tai ka turim ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , emailas pranešimas:

Kodėl taip skeptiškai apie lanko degimą. Jau rašiau jog virinu su MMA kraftdelle 250 aparatu prie vienfazio, tai puikiausiai lankas dega, dargi nusistačius aukštesnį amperažą ir pjaustau puikiausiai. Kadangi turiu vieną Kraftdelle, tai logišką, kad prie tos pačios spalvos aparato :romance-adore: ir traukia. Ir ne daugiau. Ir jo paskirtis būtų namų ūkyje, dargi ne pas ūkininką. Ačiū.

Na jum rinktis. Istikro jei nupirksit tai parasykit atsiliepima, nes asmeniskai neteko bandyti tokio pigaus mig. Nepamirskit isivertint ivado stiprumo nes kiek pastebejau jie daug pasima 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kraftdelle nezinau, bet kaiminysteje zmogus ir vietiniai svarscikai naudoja zalia longweld mig-250ai . Nesiskudzia tais aparaciukais.

Ne i tema kas liecia svarkutes. Draugas turi kraftdelle 250 svarkute. Karta bandeme eksperimenta. Atsiveziau savo vienfaze Fronius svarkute ir pabandeme. Skirtumas buvo akivaizdus. Su troikiniu elektrodu mano nustacius 80a labai lengvai uzdega lanka ko nepasakyciau apie kraftdele.  Reikia pakelti galinguma, manau skaiciukai del marketingo, o ir laidai prastos kokybes. Tikras kempas turi buti trifazis. Yra ir vienfaziu geru, bet jie brangus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, emailas pranešimas:

Turiu omeny, kai pajungi prie trifazio fazę ir nulį. O ten kur nėra trifazio, tai irgi fazė ir nulis, bet tik apšvietimo, o ne jėgos. Ar čia skirtumo nėra. Kalbu apie namus, kur neįvestas trifazis, o tik vienfazis. Aš ne elektrikas, bet ar nėra skirtumo?

jokio skirtumo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Darius30 pranešimas:

Ne i tema kas liecia svarkutes. Draugas turi kraftdelle 250 svarkute. Karta bandeme eksperimenta. Atsiveziau savo vienfaze Fronius svarkute ir pabandeme. Skirtumas buvo akivaizdus. Su troikiniu elektrodu mano nustacius 80a labai lengvai uzdega lanka ko nepasakyciau apie kraftdele.  Reikia pakelti galinguma, manau skaiciukai del marketingo, o ir laidai prastos kokybes. 

Ką ir reikėjo įrodyti ( n-tajį kartą). Aš taip pat turiu Fronius MMA, nekeisčiau į jokią kitą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, virinant su kraftdelle svarkike amperažą pagal skalę reikia laikyti aukštesnę, tik klausimas kiek skalės rodmenys atitinka tikrovę. O kad neatitinka, parodo pats virinimas. jei su kitu aparatu 3 mm elektrodu virini ant 90 A, tau su kraftdelle ant 120 A. Bet suvirinimo kokybė gera. Kai prie to pripranti, viskas ok. Laidai viskas ok, tik masės ir elektrodo laikiklius pakeičiau. Šiaip MMA kraftdelle 250 turime 5 pažįstami jau kelis metus ir visi esame patenkinti. Aišku, tai nėra profesionalūs, tačiau prie ūkio labai tinka, tuo labiau kad paima galingumo apie 4-5 kw (o tai atitinka pora arbatinukų). Todėl su dviem kinietiškais 50 m prailgintuvais 2.5 mm laidų skersmenimis aš apeinu virindamas visą sodybą. Aš nesakau, kad kraftdelle yra stebuklas, bet ji tenkina mano poreikius jau kelis metus ir negenda. Ir kitiems rekomenduoju, kai jo kaina 90 eurų. Čia gaunasi tokia situacija. Jei žmogus turi kokį daiktą, kuris tenkina jo poreikius, tai jis ir sako kad viskas ok. Kitam gal reikia ne tiek virinti, kiek turėti geresnį daiktą. Tam yra mersai:greetings-clappingorange:.

O dėl pusautomačio. Tai irgi ieškau pigaus daikto, kuris tenkintų mano poreikius ir negęstų. Nes negaliu sau leisti iš šeimos biudžeto atimti daugiau pinigų. Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 56 minutes , emailas pranešimas:

Taip, virinant su kraftdelle svarkike amperažą pagal skalę reikia laikyti aukštesnę, tik klausimas kiek skalės rodmenys atitinka tikrovę. O kad neatitinka, parodo pats virinimas. jei su kitu aparatu 3 mm elektrodu virini ant 90 A, tau su kraftdelle ant 120 A. Bet suvirinimo kokybė gera. Kai prie to pripranti, viskas ok. Laidai viskas ok, tik masės ir elektrodo laikiklius pakeičiau. Šiaip MMA kraftdelle 250 turime 5 pažįstami jau kelis metus ir visi esame patenkinti. Aišku, tai nėra profesionalūs, tačiau prie ūkio labai tinka, tuo labiau kad paima galingumo apie 4-5 kw (o tai atitinka pora arbatinukų). Todėl su dviem kinietiškais 50 m prailgintuvais 2.5 mm laidų skersmenimis aš apeinu virindamas visą sodybą. Aš nesakau, kad kraftdelle yra stebuklas, bet ji tenkina mano poreikius jau kelis metus ir negenda. Ir kitiems rekomenduoju, kai jo kaina 90 eurų. Čia gaunasi tokia situacija. Jei žmogus turi kokį daiktą, kuris tenkina jo poreikius, tai jis ir sako kad viskas ok. Kitam gal reikia ne tiek virinti, kiek turėti geresnį daiktą. Tam yra mersai:greetings-clappingorange:.

O dėl pusautomačio. Tai irgi ieškau pigaus daikto, kuris tenkintų mano poreikius ir negęstų. Nes negaliu sau leisti iš šeimos biudžeto atimti daugiau pinigų. Ačiū.

1. Ir šuva kariamas pripranta

2. Jeigu tau tinka, tai pirk ir naudok laimingai, ar čia pats save įtikinėji ? ;)

3. Mersas ir Afrikoje mersas.

4. Mes ne tokie turtingi, kad pirktume pigius daiktus.

tai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Longweld normalūs aparatukai. Tik biškė senesnio modeliuko. Bet jie labiau laiko patikrinti. Aišku ne mersas, kaip anksčiau rašė. Kaina kaip rasi nuo 110 iki 130. Virins gerai, nepergyvenk. Ne visi mersais važiuoja ir ne visi turtingi brangius daiktus perka. Nes todėl ir turtingi, kad neperka brangių. Aš ieškau MIG aparato. Sėkmės vaikinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , emailas pranešimas:

Longweld normalūs aparatukai. Tik biškė senesnio modeliuko. Bet jie labiau laiko patikrinti. Aišku ne mersas, kaip anksčiau rašė. Kaina kaip rasi nuo 110 iki 130. Virins gerai, nepergyvenk. Ne visi mersais važiuoja ir ne visi turtingi brangius daiktus perka. Nes todėl ir turtingi, kad neperka brangių. Aš ieškau MIG aparato. Sėkmės vaikinai.

Nezinau kuo tau tie Mersai uzkliuvo. Tau jie lyg prabangos etalonas. Nenustebsiu tada, kad vietoj mesos batona valgai... Pusautomaciuose  tuo labiau didesni skirtumai tarp siu apratu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku, kad tai labiau mersų mylėtojams, bet aliuminį virindamas juo nesidžiaugsi, nes jei gerai įžiūriu nuotraukas, tai TIG DC, o ne AC. Kas išmano, tas supranta apie ką kalbama. Antra, jei ir būtų TIG AC, tai aušinamas oru. Taip kad iki merso jam labai toloka. Šiaip aparatas tik universalus.

Iš tikro klausimas kitas - aplamai MIG vienfazis aparatas. Vėl išlindo iš pardavėjų nuomonė, kad su vienfaziu neina normaliai pavirinti, kad ir brangus aparatas. Parašykite prašau, kas virinate vienfaziu aparatu. A

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, emailas pranešimas:

Sutinku, kad tai labiau mersų mylėtojams, bet aliuminį virindamas juo nesidžiaugsi, nes jei gerai įžiūriu nuotraukas, tai TIG DC, o ne AC. Kas išmano, tas supranta apie ką kalbama. Antra, jei ir būtų TIG AC, tai aušinamas oru. Taip kad iki merso jam labai toloka. Šiaip aparatas tik universalus.

Iš tikro klausimas kitas - aplamai MIG vienfazis aparatas. Vėl išlindo iš pardavėjų nuomonė, kad su vienfaziu neina normaliai pavirinti, kad ir brangus aparatas. Parašykite prašau, kas virinate vienfaziu aparatu. A

Mano visi aparatai vienfaziai. Virinu viska. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...