Jump to content

I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.


JaunasisBraskininkas

Recommended Posts

prieš 18 minutes , urbonas10 pranešimas:

O ką manot apie SP pusautomačius. Už SP-270 prašo 730 eurų +pvm. Vertas tos kainos ar ne?

O ką gali manyti apie transformatorių ?  Kaip garvežys - sunkus, patikimas - taip. Ar geras ? Prieš 100 metų taip. Šiandien ... jau kaip ir ne... Ieškok trifazio inverterio su 1,2 mm viela. Pageidautina rimtos firmos ( dėvėtą) arba patikrintų kiniškų firmų gaminius ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , urbonas10 pranešimas:

O tai kokios alternatyvos, sakykit bent viena inverteri, kuris parametras ir kaina prilygtų SP. Aš čia negiriu jo, tik noris nusipirkt daiktą kuris tarnautų ne tik garantinį laikotarpį.

http://www.suvirinimoiranga.lt/lt/produktai/1/262/jasic-mig-250-j46-380v-mig-mma-suvirinimas-viela-galimybe-virinti-elektrodais

http://www.suvirinimoiranga.lt/lt/produktai/1/597/jasic-mig-250-n210-mig-mag-mma-770

Buvau pas vietinius stogo konstrukcijų gamintojus, tai užmačiau kažkurį iš šitų ar tai Jasic mig350 naudoja. Iškart apipyliau klausimais, kaip dirba, kaip laiko, kiek laiko turi.. Tai sakė jau 8 metai kaip turi, taisyt neteko, virina gerai, vielos rites suvaro kelias per savaitę. Sakė "šitas pas mus kaip k**va, kam reikia, tas drožia".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-11-22 at 18:00, Darius30 pranešimas:

Tai dasimesk euru ir gerai pasiderejas su pardaveju si nusipirksi. Galesi virinti kiek noresi. Tik ausinima pasiziurek.

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/suvirinimo-aparatas-selco-genesis-502pme-31869911.html

 

Cia jau ne prie ukio o i masine gamyga :D pries renkantis aparata reik apsigalvoti ka virinsi. Daugumai paprastu vartotuju per akis 1f 200a aparato. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20mm storio., bet retai toks pasitaiko.    As esu uz tai, kad pirkti viena, bet galingesni. Jei skardas zmogus virina net neverta tokio pirkti.

Lauke tik su inverterine svarke virinu.

As turiu 400A kempa. Nesigailiu galingesni nusipirkes. Mano galva nuo jegaines 8m galima nunesti dar 5m degiklis.    Pirmas mano kempas buvo transformatorinis AD55  180A, tai nepatiko. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra toks posakis: nafik tau smuikas su 6 stygom jei vistiek groti tik su dviem temoki ar cia seip napoleono sindromas, kad kuo didesnis tuo geriau

kam prie ukio tokio galingumo kempas reikalingas? iki 250 pilnos akys

pats naudoju migatronic273 jau kokie 10 metu gyvenime nepamenu, kad buciau ant max kada virines

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Darius30 pranešimas:

Vienam uztenka ir vienfazio Longwel 250AI.  Kodel perki gera galinga vakarietiska traktoriu, o ne sena belarusa?  Kiekvienas turi savo poreikius.

Jeigu jau taip vaizdziai snekant tai neteko girdeti, kad kas nors ant 30-50 ha butu pirkes fendt 1050 

As visom keturiom tik uz gerus irankius, bet ka as zinau :icon-smile:

P.s. Mano pirmasis taip pat buvo AD :icon-wink: dabar turiu du: vienas kelioninis kitas stacionarus:  kempi 200evo su 1mm viela migatronic su 1,2 ziauriai patogu vielos katuskiu mainyti nereikia :icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, kad tau jis(AD) negedo, nes daug kam jie neuzmusami. Manuoju ne as vienas naudojausi, todel nuolat tekdavo taisyti. Namiskiai greitai uzmusdavo, juk neuzdrausi naudotis.  Uzsiknisau tvarkyti, nes nuolat lupo pinigus uz visokius diodus ir t.t.  Paskaiciaves eksploatacija man ji pasidare nesveika kaip uz silpna transformatorini lietuviska produkta. Klaida buvo, kad neveziau taisyti kur juos gamina. 

Galinga pirkau ne todel, kad didybes manija, o todel, kad norejau gero produkto su atsarga. Trecio pirkti del skaiciaus nesiruosiau.  Pinigais nesiku, jog prisipirkciau suvirinimo aparatu pagal spalvas, bet ir sudo nesinorejo. :icon-wink: Dydis man itakos neturejo, nes lauke su juo nevirinu.  Tam turiu svarkutes.

Pats naudoju viela 1,2

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Tai gal ką nors konkrečiau kolegos galit pasiūlyti? Tėvui reiktų dovanų nupirkti. Visa gyvenimą su svarke varo pašneka, kad kempo reik, bet niekaip ir nenusiperka. Nutariau pats Kalėdom seneliu pabūti ir atnešti jam taip išsvajotą daiktą. Reikalas, kad nenusimanau visai apie juos, bet pagrindinis dalykas, kad reik tikrai gero, nes virina daug ir visokių storių metalus (gamina jis kaušus, pakrovėjus, skutikus ir šiaip ūkiui reikalingus prietaisus). Kiek galim skirt eurų? Turbūt tiek kiek reikia padoriam daiktui nupirkti tikiuosi (500-1000 eur) pakanka? Pirmas variantas skelbimuose užmatytas štai toks. Kiek perskaičiau jūsų komentarų čia lyg ir telpa į visus rėmus.... Gal kažkokių pastebėjimų?

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/aukstos-kokybes-trifaziai-315a-250a-kempai-30124415.html

Ar vis dėl to Jasic už brangiau žiūrėt? Bėja kokio ilgio žiūrėt degiklio laida ir masės? Reiktu virš 3m ar užtenka ir 3? Jasic su 3 tik rašo, o tas Longweld 4.

http://mtools.lt/suviranga/suvirinimo-pusautomaciai/suvirinimo-pusautomatis-jasic-mig-350-380v-j93

O gal sočiai ir tokio?

http://mtools.lt/suviranga/suvirinimo-pusautomaciai/suvirinimo-pusautomatis-jasic-mig250-n210


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei daugiausiai virina neišvažiuodamas iš namų ir dar storus metalus, žinoma trifazis :) Degiklis geriau 4m ar net 5m, paskambinęs pardavėjams gali pasiteirauti, kai kurie gali įdėti ilgesnį iškart, dar dėl kainos pasiderėti galėsi :) Masės kabelį pasidarysi kokį nori, laido nusipirkt yra visur. Mano jasic mig200A   su 4m degikliu garaže visai pakanka :)  Dėl galios reiktų, kad kas bandęs pasakytų, ar daug skiriasi virinimas su 1,0 ir 1,2mm storio viela, bet manau ir 250A turėtų būt gana, nes su 200A virinu nuo 0,5 iki 16mm plieną. Tiesa, kad 16mm gerai sukabint dedu gal 2-4 siūles. Longweld nesu čiupinėjęs, bet kaina labai jau įtartinai žema.. LONGWELD gal ir Vokietijos įmonė, bet pagaminta spėju bus Kinijoj (P.R.C), kaip mano akum.suktuvas Bawaria Germany made in P.R.C..

Beje, su kokio galingumo svarke virina iki šiol?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinokit kai neišmanau tai nelabai ir pasakyt galiu. Rusiška turbūt. Didelė dežė ant ratų reguliuojas itampa irgi kaip suprantu, kad ir ploniem ir storiem metalam eitu pagal tam tikrus elektrodus. Kaip suprantu iš jo pačio tai svarkė profesonalė, bet vis tiek svarkė.... Kaip ir viskas seniau iš darbo persipirkes (gamyklos kur dirbo).

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viena ir didelė :) Na suvirina jis puikiai ir su svarke, bet jei pats svajoja apie kempą turbūt yra dėl ko :) Svarkė vis tiek šlakuojasi ir sunku gražiai suvirinti. Jam kaip idealistui ir jau pagyvenusiam reiktų lengvesnio, patogesnio ir lengviau suvaldomo agregato :)  Bijau tik, kad išvis iš garažo namo nebe pareis gerą daiktą gavęs :D  Nes reikia ir čyzelį pasigamint ir dar įvairių dalykų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...